Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ez milyen alkatrész-készülék?
 
Témaindító: csaby, idő: Dec 25, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   466 / 1152
(#) llax válasza proli007 hozzászólására (») Márc 29, 2013 /
 
Idézet:
„Mert az sem villan teljes koxal nem? És ha a derítő meg igen, akkor mi van?”

Ez a cél. Legyen annyi szórt fény, hogy az irányított (gépen lévő) vaku minél jobban vegyen visszább a kraftból, viszont ehhez méréskor is meg kell mutatni a gépnek ezt a fényt... Ráadásul a mennyezetre irányítás miatt (az egész helységben hatásos, nem kell "műtermi" komponálás, a téma jellege miatt erre sem idő, sem lehetőség) a témára a fényének töredéke jut el, a gép működésére nincs nagy hatással.
Gyors töltés: beltéri használatra kell -> van hálózat.
De ez már nagyon nem alkarész kérdés


Ami viszont inkább ide való: Találtam ezt. Van adatlapja is, a szerint 2,5Ws.
Mérete azonos azzal, ami nekem van, viszont az elektródák kialakítása jelentősen eltér, a cső végei is másképpen vannak zárva. Az enyéimnek az elektródái szemre is azonosak, semmilyen módon nem jelöltek (van ilyen is, használatba vételig nincs anód-katód), ebből kiindulva a paraméterei akár jelentősebben is eltérhetnek.
Az ebay-en találtam méretre és kinézetre is azonosat (az 6Ws).
Sőt, miközben ezt írom, már több helyen is, "BUB 0641" az eddigi varázsszó (legtöbb helyen így hívják), viszont erre keresve megint kezdenek az eltérő kialakításúak is megjelenni...
(#) Moderátor hozzászólása llax hozzászólására (») Márc 30, 2013
 
Uraim! Kezd nagyon "OFF" lenni a beszélgetés.
(#) Mybuster hozzászólása Márc 30, 2013 /
 
Jó reggelt!

Érdekelne,hogy 74ls47 BCD dec. IC hellyettesíthetem CD4543-al?
A hozzászólás módosítva: Márc 30, 2013
(#) emmzolee hozzászólása Márc 30, 2013 /
 
Hello

Akksi töltőt építek és keresek bele itthon tirisztort.
Van 2 féle, amiről nem találok infót a neten.

Az egyiken ez van: (Béta jel) T 22 N 6 78
A másikon: T3N 400T

Tudtok segíteni?
(#) Szpisti válasza Mybuster hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
Nem helyettesítheted.
(#) Bubuka57 válasza emmzolee hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
(#) mindenes válasza emmzolee hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
A T22N6 egy román tirisztor netről ollózott infók alapján, és elvileg 22A és 600V tud. Adatlap persze nem lelhető hozzá.
(#) mindenes válasza mindenes hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
..Úgy látszik mégis csak található hitelesebb adat is, e szerint is egy 600V típus.
(#) Mybuster válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
Köszönöm.
(#) emmzolee válasza Bubuka57 hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
Köszi neked is és richmondnak is.
(#) dobanandras hozzászólása Márc 30, 2013 /
 
Sziasztok,ezz egy zold szinu 100pF-os keramia kondenzator de nem tudom hogy hany voltos es lehet hogy japan a gyarto?Koszonom elore a valaszokat!!

DSC00077.JPG
    
(#) kadarist válasza dobanandras hozzászólására (») Márc 30, 2013 /
 
Szia!
Mivel sem feszültség sem gyártó adat nincs feltüntetve rajta, ezért ezeket nem lehet biztosan tudni.
(#) every hozzászólása Márc 30, 2013 /
 
Vettem SMD BC857 és BC847 -eseket. Viszont az egyikre az van írva, hogy: 3GW és keresztbe: 90, a másikra meg az van írva, hogy: 1GW és keresztbe 99. Kérlek segítsetek, hogy melyik -melyik? Köszi!
A hozzászólás módosítva: Márc 30, 2013
(#) llax válasza every hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
1GW: BC847C
3GW: BC857C
Forrás: s-manuals.com
A hozzászólás módosítva: Márc 31, 2013
(#) golem hozzászólása Márc 31, 2013 /
 
Sziasztok!
Van ez a 4Db 3lábu alkatrész csak nem tudom beazonosítani a Google nem talál semmit.
Mik ezek?

P1070041.JPG
    
(#) kadarist válasza golem hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia!
Nekem azért jönnek adatok.
(#) dobanandras válasza kadarist hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia es koszonom a valaszt!!
(#) golem válasza kadarist hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Marat ez a 3 a többit megtaláltam a neten meg a tranzisztor katalógusba.

P1070042.JPG
    
(#) erdgab válasza golem hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia!
Keresd úgy,hogy TL431 és 2sc102 aztán örül.
(#) Remci hozzászólása Márc 31, 2013 /
 
Üdv mindenkinek!

Van egy autó belső világítás lámpám és 2 db, talán irány jelző lámpám, amiről nem tudok semmit. A kis lámpák ledesek és sárgán világítanak. Azért bátorkodtam ide feltenni őket, mert szerintem van itt autó villamossági szerelő is, aki talán meg tudja mondani hogy mibe valók, vagy felismeri őket. Én kérdeztem bontóban és autó szerelőnél is, de nem tudták őket azonosítani. A nagy lámpán van szám, de az alapján se ment nekik: HELLA 07/144/1 065/072/011, a kicsin: lens >PMMA< hous > PC+ABS <, 12v/0,7W. Esetleg ha valaki tudna róluk információt, azt megköszönném.

100_2113.JPG
    
(#) kameleon2 válasza Remci hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia! Milyen információra gondolsz? Az autók zöme 12V-os. Ahogy látom 3 led van bennük, tehát simán mennie kell 12V-ról. Akkor vagy világít vagy nem . pirosat a piroshoz, feketét a feketéhez.
(#) Remci válasza kameleon2 hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia!
Félre értettél, azt tudom hogy hogy kell bekötni. Azt nem tudom hogy milyen autóba valók. Netán kis buszba, vagy kamionba? Ami szerelőt kérdeztem, még ők sem tudták, a neten meg nem találtam infót. Én legalábbis
(#) mraulajos válasza Remci hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
A nagy lámpa, az nagy valószínűséggel tgk. vezetőfülke mennyezeti lámpája. Hogy milyen típusúba azt nem lehet megmondani, mert nagyon változó. Francia autók is tele vannak HELLA típusú elektromos lámpákkal, vagy olasz fűtő motorokkal. Ez bármely járműkategóriánál előfordul. A kis lámpa is lehet jó bármilyen jármű típusba, ha épp ezzel adták ki. Ez lehet szélesség jelző, vagy a fülke ajtó alján lépcső feljáró megvilágítás oldal irányjelző stb.
(#) Remci válasza mraulajos hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Szia!

Értem. Azt hittem, van valami konkrét tipus, amibe valók, de ezek szerint több járműbe is passzolhat. Köszönöm.
(#) _vl_ válasza Remci hozzászólására (») Márc 31, 2013 /
 
Idézet:
„Azt nem tudom hogy milyen autóba valók.”

Azért felmerül az emberben, hogy *
A hozzászólás módosítva: Ápr 1, 2013
(#) blasz hozzászólása Ápr 1, 2013 /
 
Sziasztok meg tudnátok mondani ennek az egyenirányító hídnak a paramétereit?Semmit nem találtam róluk. Két féle van.
(#) Remci válasza blasz hozzászólására (») Ápr 1, 2013 /
 
Szia!

Szelén egyenirányítók, az első 60v 500mA, a másik 390v 170mA.Bővebben: Link
(#) blasz válasza Remci hozzászólására (») Ápr 1, 2013 /
 
Köszönöm akkor nem jól kerestem.Nem túl sokat bírnak,de felhasználom őket kisebb terhelésre,előfok stb.
(#) Szabolcs1 hozzászólása Ápr 1, 2013 / 1
 
Sziasztok! van egy lg cd-323a rádióm és épp az ellenkező dologba kérném a segítségeteket.
Elszállt benne a poti tudom is milyen kell bele, de sehol nem találok
http://regi.hqelektronika.hu/info/hu/pot_s_50k_b_001.html
ha valaki tudna segíteni hogy hol tudok szert tenni rá, vagy ha valakinek van feleslegesen akkor kérem írjon
(#) teszti hozzászólása Ápr 2, 2013 /
 
Sziasztok!

Mivel tudnám helyettesíteni ezt az alkatrészt: ME4410A

Köszönöm a segítséget!
Következő: »»   466 / 1152
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem