Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1044 / 1673
(#) pont hozzászólása Jún 1, 2013 /
 
Eddig megvan a "kicsike" Kristálytisztán szól, se sercegés se búgás max hangerőn se. Hallani ha egy fuvolás levegőt vesz, vagy ha Lars Ulrich ott dobolna a szobában. Örülök, hogy a TDA 7294-ből építettem. Köszönöm a segítségeket mindenkinek, Ge Lee-nek és Reloopnak.

1.JPG

2.JPG
   
(#) Dano6 válasza pont hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Szeva,esetleg egy bekotési rajzot meg egy nyák tervet nem tudnál adni???
(#) yagi válasza Dano6 hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Ehhez az IC-hez annyi NYÁK rajz van a neten mint a nyúlsz*r.
Természetesen azért elküldheti pont az Övét, ha neked az kell.
(#) andras99 válasza pont hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Nem rosszindulatból írom, de minek ekkora doboz neki? Vagy lesz más is abban a dobozban? Akkor nem szóltam! Egyébként tetszik!
(#) pjg válasza andras99 hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Tekintélyt parancsol. No meg hogy nézne ki 42-44cm széles tuner, magnó dvd társaságában egy tenyérnyi előlapú végfok?
(#) Gránátalma válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Ha bekötöd a vízbe, a vízkövet riasztja el, ha meg kikötöd és fejéhez vered a patkánynak, akkor meg az riad el tőle
(#) Szammer válasza Gránátalma hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Gratula. Ez építő jellegű hozzászolás volt, bár engem is érdekelne egy ilyen univerzális készülék, főként ha szúnyogot és darazsat is riaszt.
(#) Szammer válasza pjg hozzászólására (») Jún 1, 2013 / 1
 
Láttál már úgynevezett kompakt Hi-Fi tornyot belül is, vagy "kici kínai Hi-Fi" cuccot?
Kb. nem sokkal több alkatrész van benne, csak ott a teljesítményt valami számomra ismertlen mértékegységben adják meg (Azt hiszem PMPO, de lehet ebben tévedek).
Ez a kolléga átal épített, legalábbis az IC adtlap szerint elég nagyot szól.
Hogy hogyan, döntse el midenki aki utánépíti.
A hozzászólás módosítva: Jún 1, 2013
(#) Kari55 válasza zolek hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Szerintem (is) kétszer tetted be a rágcsáló riasztó képét, kérjük a vízkőmentesítő képét is.
Amúgy ezt én is megépítettem és bevált.
A hozzászólás módosítva: Jún 1, 2013
(#) Bakman válasza zolek hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
A vízkőmentesítésnek mi az elméleti alapja? Egy vegyészmérnök ismerősöm szerint az nem változtat semmit a dolgokon, hogy változó mágneses téren halad keresztül a víz.
(#) zolek válasza Kari55 hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Oh

IMG0037A.jpg
    
(#) zolek válasza Bakman hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Helló! Ha ez a kis szerkentyű már annyit csinál, hogy szétroncsolja a vízkövet hogy ne tudjon odatapadni annyira, mintha pillanatragasztóval lenne oda ragasztva de karbantartást megkönnyíti nekem már JÓ
(#) zolek válasza Gránátalma hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Van humor oldalis?
(#) pont válasza andras99 hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Még szeretnék bele előerősítőt, gitár előerősítőt, mikrofon előerősítőt, koppanásgátlót.
(#) pont válasza Dano6 hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
(#) pjg válasza Szammer hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Még sohasem volt ilyen cucc a kezemben. Valahogy ösztönösen kerülöm a vele való találkozást. A PIMPO teljesítmény az amihez hozzáadják a gyártás dátumát is.
(#) nagy hoho válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 1, 2013 /
 
Ha a rágcsáló beleharap a vízkő mentesítőbe, beletörik a foga és fogatlanul nem tud rágcsálni.
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2013
(#) Szammer válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Nem egészen ide tartozik, de korábban olyan helyen laktam, ahol a szomszédok tartottak haszonállatokat. Volt is egér rendesen. Mindenféle elektronikus kütyüvel próbálkoztam, de nálam nem jött be egy sem, úgyhogy maradt az elektronika mentes egérragasztó.
Baj csak egyszer volt vele, amikor a macsek is beleragadt.
Bocsi az offért.
A hozzászólás módosítva: Jún 2, 2013
(#) Csupasz válasza zolek hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Szia!
A rágcsáló riasztó miket riaszt? Nekem nyest és patkány ellen kellene valami.Feltennéd a rajzát?
Üdv
(#) Szammer válasza (») Jún 2, 2013 /
 
Bocsánat, igazad van, majd moderálom magamat is.
(#) lajos1969 hozzászólása Jún 2, 2013 /
 
Elkészült a midibox seqV3 és működik!!
http://www.youtube.com/watch?v=7Io9LBii3Yo
(#) pjg válasza lajos1969 hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Klassz! Ez a jövő zenéje? Hasonlóra vonaglottak az Orion űrhajó szereplői is.
(#) lajos1969 válasza pjg hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Talán még az is lehet!!
(#) Kristof10 válasza lajos1969 hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Jó lett nagyon!!
(#) kitti1113 válasza SKY hozzászólására (») Jún 2, 2013 /
 
Helló SKY! Szép munka és engem is nagyon érdekelne a cikk, vagy egy pontos alkatrészlista és nyákterv, ha megoldható. köszi!
(#) Szammer hozzászólása Jún 3, 2013 /
 
Sziasztok!
Most került elő egy új dolog kapcsán egy régi PIC teszt "kütyü".
Erre is elmondhatom, hogy "nem túl szép de ronda", de még 2 év távlatában is működik (nem is vettem elő azóta).
Az LCD felirat egy pénzes automata fejlesztés részeredménye volt.
Azért megosztom, bár nyákterv és a kapcsolás már a "holdban". Nem hiszem, hogy bonyolult lenne újraépíteni, ha valakinek pont ilyen kellene.
A hozzászólás módosítva: Jún 3, 2013
(#) _vl_ válasza Szammer hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
És mi az a dzsuva a szalagkábelek csatlakozásánál?
(#) Attila86 hozzászólása Jún 3, 2013 /
 
Labortápom következő prototípusa (nem is mondom már hogy elvileg ez már hibátlan, mert ez ritkán jön be sajnos...):
(#) vicsys válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
Tettszik! (Attila, Te úgy vagy a labortáppal, mint én az órákkal... Labortápicisztben szendvedsz )
(#) zolika60 válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 3, 2013 /
 
A kinézetére viszont bátran mondhatjuk, hogy hibátlan. A működési tapasztalatokról meg majd beszámolsz egy cikkben mondjuk. Gratulálok hozzá.
Következő: »»   1044 / 1673
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem