Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   149 / 199
(#) granpa válasza potyo hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
Vagy legalább: hányan?
(#) erdgab válasza granpa hozzászólására (») Aug 1, 2013 /
 
Én is szívesen látnék egy ilyen tájékoztatót,köszönöm.
(#) janikukac hozzászólása Aug 3, 2013 /
 
Na, lesz valami a listából, vagy direkt nem akarják a modik?
(#) vicsys válasza janikukac hozzászólására (») Aug 3, 2013 /
 
Ha lenne, akkor lenne. De nincs.
Tessék itt van egy jól használható másik lista.
(#) janikukac válasza vicsys hozzászólására (») Aug 3, 2013 /
 
Na ja, használható..
Amúgy ezt Patrick írta, nem? Egyszóval Spongya bob, Patrick, Tunyacsáp, Rák úr, meg a többiek is ott lesznek a HE találkozón?
(#) erdgab válasza janikukac hozzászólására (») Aug 3, 2013 /
 
Igen,meg a Medve is megy,viszi neked a kondit.
(#) janikukac válasza erdgab hozzászólására (») Aug 3, 2013 /
 
Köszönöm!
(#) erdgab válasza janikukac hozzászólására (») Aug 3, 2013 /
 
Csak úgy,sok holmit viszek,könyveket is.
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Aug 3, 2013 /
 
Topi írjál már egy listát légyszíves, hogy ki jelentkezett! Szerintem ez nem sokba telik, és fontos lenne.
(#) voodoo hozzászólása Aug 3, 2013 /
 
Jelentkeztem.
A Bókay kert elég nagy. Merre leszünk ?
Én elvileg segédmunkásként részt veszek a krumpli-hagyma pucolásban, előkészülődésben. Mi a teendőm, mikorra érkezzek?
(#) janikukac válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Ezért hisztizünk mi is napok óta, de nem akarják végrehajtani kívánságunkat.
(#) kaqkk válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Akit ismersz kérdezd meg hogy jön e és máris majdnem felesleges a lista ...
A hozzászólás módosítva: Aug 4, 2013
(#) granpa válasza voodoo hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
A kis tó mellett, délkeleti fertály (ha jól tájolom). Ráérsz 8-ra jönni, mert a helyiek sem jönnek előbb; mi már ott leszünk ("így hárman...").
(#) frrrrr hozzászólása Aug 4, 2013 /
 
Közösség építő - közösség szervező - közösség erőső - stb. találkozó. Nincs lista, hogy tanulhassam a neveket, hogy jobban készülhessek (már azt sem tudom, menjek-e). Keserű szájíz. Nagyon finoman szólva: érthetetlen. Ez olyan, mintha a részt venni kívánók mindannyian azt írnák, hogy: megyek, de nem árulom el.
(#) CIROKL válasza frrrrr hozzászólására (») Aug 4, 2013 1 /
 
Ugyan má , a börzékre sem irunk előzetes listát hogy ki jön meg ki nem és mégis tömeg van , aki jön az ott lesz aki nem meg az otthon marad , vagy mehet strandolni !
A hozzászólás módosítva: Aug 4, 2013
(#) kaqkk válasza frrrrr hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
A neve mindenkinek ott lesz a kitűzőjén , minek megtanulni ? Ja és egy lista alapján hogyan kötöd a nevet az archoz? Találkozunk kezet fogunk -bemutatkozunk ...
A hozzászólás módosítva: Aug 4, 2013
(#) frrrrr hozzászólása Aug 4, 2013 / 1
 
CIROKLnak:
Úgy tudom ez nem börze, hanem HE Találkozó, csapatépítés szellemében.

kaqkk:
1.: "A neve mindenkinek ott lesz a kitűzőjén". Ez tavaly megoldhatalan probléma volt.
2.: "minek megtanulni ? Ja és egy lista alapján hogyan kötöd a nevet az archoz?". Nem érted, nem baj. Ez a fórum nem alkalmas ilyenirányú fejtegetésekre. Egyébként nem azt írtam, hogy megtanulom, hanem azt, hogy tanulom. Hogy mit és mennyit, az az én gondom.

Egy példa és befejezem:
Tavaly pl. megnéztem, hogy kinek hasonló az érdeklődési területe az enyémmel.
(#) voodoo hozzászólása Aug 4, 2013 /
 
Engem a kapcsolóüzemű tápegységek érdekelnek főként. Nem tudom nem leszek ez miatt "kinézve"?
Remélem lesznek hozzám hasonló, fanatikus őrültek és meg tudjuk osztani a tapasztalatainkat e téren.

Valaki?
(#) kocsgab002 válasza voodoo hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
De, emiatt, szerintem nagyon utálni fogunk..
Viccet félretéve, butaság, miért is lennél, szerintem minden ott lévő fórumtagnak van egy kedvenc területe, de ezért is szép egy ilyen találkozó, mert mindenki megtalálja a másikat, aki egy kicsit is "hasonszőrű"..
(#) kaqkk válasza frrrrr hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Tényleg nem értem , de nembaj majd személyesen megbeszéljük
(#) Topi hozzászólása Aug 4, 2013 /
 
Eddig 59-en jelentkeztek, de az utolsó két napban szokott megduplázódni a létszám.

Aki a főszakács szerepet bevállalja a főző csapatból, az kérem jelentkezzen nálam privátban! Köszönöm.
(#) janikukac hozzászólása Aug 4, 2013 /
 
Szeretne-e valaki cserélni forrasztóónt? 1 hónapja se, hogy vásároltam, 2mm-es, nekem túl vastag, s 1mm-esre lenne szükségem. Gyanta van benne, kb 85g lehet még a súlya, de megmérhetem, stb stb, ha valaki szeretne cserélni. Remélem ezzel a hsz-vel nem szegtem szabályt.
Üdv!
(#) voodoo hozzászólása Aug 4, 2013 /
 
Aki börzézni fog jussak eszébe, és ne felejtse otthon olcsó, eladó kis induktivitásmérőjét ha van?(alap típus is jó) De például szivesen mazsolásznék hibás tápalkatrészek, hegesztők, inverterek közt is. Köszönöm!
(#) Alkotó válasza Topi hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Továbbra sem értem miért titok a résztvevők pontos "lajstroma". Ha a listát nem kapjuk meg, akkor legalább egy indokot valaki kitalálna nekem, miért történik így?
(#) zolika60 válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Csak.
(#) voodoo válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 4, 2013 /
 
Azért, hogy legyen meglepi. Picit én is kiváncsi vagyok kik jönnek.
Eredmény = fokozottabb izgalom.
Topi, el ne mond!
(#) vzoole hozzászólása Aug 5, 2013 /
 
Tavaly végignéztem a jelentkezési listán, hogy ki honnan jön.
4 fő lakott a közelembe, írtam is nekik.
Ebből 2 válaszolt és együtt utaztunk fel autóval.

Egyedül nem vállaltam volna be, mert egy kisebb vagyon az útiköltség.

Tehát lenne értelme a publikus jelentkezési listának.
Vagy esetleg olyan rövid, hogy nem érdemes mutogatni?
(#) Alkotó válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 5, 2013 / 3
 
Mindenki óvatoskodik a lista kérdésben, pedig nem kellene.
Vagy legyen egy korrekt lista a jelentkezőkről, vagy ha ez nem megy, akkor egy világos indok, ami alátámasztja a titkosságot (pl. sérti a NASA egyetemes bolygóvédelmi alapelveit, vagy ilyesmi).
A jelenlegi helyzet a legrosszabb, mikor csak hallgatás van, és se lista, se indok.
Az igenis fontos kinek várható a jelenléte, mert van akiért érdemes elmenni, és van aki miatt érdemes távol maradni. Nem is beszélve egyéb, praktikus szempontokról.
A hozzászólás módosítva: Aug 5, 2013
(#) Topi válasza Alkotó hozzászólására (») Aug 5, 2013 /
 
Pont emiatt nem került eddig még ki a lista.
Tavaly elindultak a "ő is jön, akkor én nem jövök" című személyeskedő viták, ahol sok jó ember fosztotta meg magát az élménytől, egy hülyeség miatt.
Másokkal foglalkozott ahelyett, hogy saját magát részesítette volna élményben.
A hozzászólás módosítva: Aug 5, 2013
(#) st3 válasza Topi hozzászólására (») Aug 5, 2013 / 4
 
Ebben a közösségben is létezik ilyesmi? Értem miért nem elérhető a lista. Értem, néha miért harapósak a moderátorok. Csak a világot, az embereket értem egyre kevésbé...
Következő: »»   149 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem