Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   103 / 259
(#) szatyorwood hozzászólása Dec 10, 2014 /
 
Szerelő szerint motor hiba megint. 35.000,- lenne a csere, 3 éve cserélték 25.000,- volt az akkori motorcsere
(#) botesz válasza szatyorwood hozzászólására (») Dec 10, 2014 /
 
Akkor ez a keringető megint.én láttam a neten wh ba 15 ért is.
(#) HA5AWS válasza szatyorwood hozzászólására (») Dec 10, 2014 /
 
Szia!
A motor indító kondit előbb mérd meg, engem már megszivatott.
Üdv: Gábor
(#) botesz válasza HA5AWS hozzászólására (») Dec 10, 2014 /
 
Szerintem az újabb fajta van benne ahhoz meg nem kell kondi.De persze jobb megbizonyosodni róla.
(#) HA5AWS válasza botesz hozzászólására (») Dec 10, 2014 /
 
Bocsi csak okoskodom...
(#) kovacsne hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
Üdv!
Segítséget szeretnék kérni, a Candy trio gépem mosogatógép részével van probléma,rajtahagyja az ételmaradékot a tányérokon, plusz még a poharak is koszosak lesznek. Mivel lehet gond?
(#) botesz válasza kovacsne hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
Vagy el vannak dugulva a szórókarok vagy gyengélkedik a szivattyú.
(#) EZS hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
Sziasztok, segítséget kérnék. Candy CDF 615 AX mosogatógépünkben sok évi működés után hiba keletkezett. A mosogatás elkezdése után folyamatosan sípolni és villogni kezdett a led. A vizet nem szivattyúzta le, azt mi mertük ki a gépből. A szivattyúkat kiszedtük, kipróbáltuk és működnek. Visszaszereltük, majd bekapcsoltuk és mivel úgy tűnt, hogy leszívja a vizet, öntöttünk a gépbe, amit valóban leszívott, viszont néhány perc múlva újra sípolni és villogni kezdett a led. A nyomásszabályzó nyílása fehér, tehát valószínűleg beengedi a gépbe a vizet.
Mi lehet a hiba? Előre is köszönöm a válaszokat.
(#) botesz válasza EZS hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
Idézet:
„A nyomásszabályzó nyílása fehér, tehát valószínűleg beengedi a gépbe a vizet.”

Mi van?!Érthetően légyszíves!
Valószínűleg az a baja hogy nem érzékeli a befolyó vizet.Azt nézd meg hogy a mágnesszelep kinyit e ha kinyit akkor engedi e a gépbe a vizet.Ha igen és ennek ellenére dobálja a hibakódot akkor valószínűleg a literszámlálóval(átfolyás érzékelő) lesz a baj.
(#) EZS hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
A használati utasításban: "A vízelzáró rendszerben a szivárgó víz megtölti a bordáscsövet és működésbe hozza az elzárószelepet, amely megszünteti a gép vízellátását. a hibát az "A" ablak piros sávja jelzi"
Erre írtam, hogy az fehér. Bocs, ha nem volt érthető.
A mágnesszelepet és a literszámlálót hol találom a gépben?
(#) botesz válasza EZS hozzászólására (») Dec 12, 2014 /
 
A gép motorterében.
(#) amurcsuka hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
Sziasztok!

Szembekerültem megint 1 fűtéshibás whirlpoollal, hibakód megint nincs. Panelen a fűtőkörben, a C2-es kondi púpos, úgy tűnik a relé tápja. Más is ki szokott menni, vagy csak a "jó minőségű" kondi elfárad? Holnap cserélem.
Üdv!
(#) amurcsuka hozzászólása Dec 12, 2014 /
 
Bocs, mosogatógép, ez lemaradt....
(#) kovacsne válasza botesz hozzászólására (») Dec 13, 2014 /
 
Köszönöm szépen az információt.
(#) botesz válasza botesz hozzászólására (») Dec 13, 2014 /
 
Ja tudom.Az nem nyomásszabályzó csak egy biztonsági bekötőcső.Ha azon keresztülfolyik a víz akkor nincs köze a hibához.
(#) Billing hozzászólása Dec 16, 2014 /
 
Sziasztok.
Van egy Whirlpool ADG 7550 Mosogatógépem.
Az a problémám,hogy 70 fokos programot végig csinálja,szárítás után szivattyúzik és vége jelzés helyett folyamatosan csipog míg ki nem nyitom az ajtót. Ilyenkor az öblítés funkció világít és a start villog .
Mi lehet a probléma. Előre is köszönöm szépen a tanácsokat. Üdv.Lászlo.
(#) zzub válasza EZS hozzászólására (») Dec 16, 2014 /
 
Szia EZS,
Sikerult megoldani a problemat? Azert kerdezem mert nalunk is ugyanezt csinalja a Candy mosogatogep.
(#) tibi74 hozzászólása Dec 18, 2014 /
 
Sziasztok!

Indesit IDE-100 mosogatógép egyik bekapcsolás után csak egyet csippantot és a kijelző sötét marad. A kijelző belső oldalán az ajtóborítást megbontva egy zöld led villog. Mi lehet a hiba?
(#) Ciciri hozzászólása Dec 18, 2014 /
 
Sziasztok!
Van egy Whirlpool ADP4547 mosogatógépem.
Bekapcsolás után a gép beereszti a vizet és le is áll utána egyből nem kezd el mosni.Motorhibája lehet?Esetleg a motort lehet valahogy javítani?
(#) botesz válasza Ciciri hozzászólására (») Dec 18, 2014 /
 
Mennyi vizet vesz fel?annyit amennyit szokott vagy kevesebbet?Ha za újabbik fajta motor van benne akkor csak cserélhető.
(#) radazoli hozzászólása Dec 19, 2014 / 1
 
Sziasztok!
Nekem egy Bosch SD 13NT1B tipusú edénymosóval van gondom. Mindent korrektül megcsinál (melegít is), de a vége előtt 18-30' megáll, nem csinál semmit csak az idő halad. Szerintem itt kéne hogy száritson, nem vagyok benne biztos. A legvégén kidobja a vizet. Kérnék Valakit tudna-e tanácsot adni, volt-e valakinek hasonló tapasztalata ilyen géppel?
(#) botesz válasza radazoli hozzászólására (») Dec 19, 2014 /
 
Azzal szerintem nincs gond.a szárítàs hangtalan.
(#) radazoli hozzászólása Dec 19, 2014 /
 
Amperméterrel mértem, nincs semmi történés a program végén.
(#) radazoli válasza radazoli hozzászólására (») Dec 19, 2014 /
 
A tulaj szerint előzőleg sütöttek az edények mikor szedte őket ki, ezért gondolom hogy a végén hiányzik a száritás. A melegitőn lévő ntc jó, a termosztát is. Esetleg van valakinek ötlete?
(#) botesz válasza radazoli hozzászólására (») Dec 19, 2014 /
 
Nem tudom milyen gèp ha a fűtőbetét a mosogatótérben van akkor kell neki fűteni ha nem akkor csak áll magában.
(#) radazoli válasza botesz hozzászólására (») Dec 19, 2014 /
 
Bocs Botesz most értem haza. A melegítő kivül van, tehát szerinted ezeknél a gépeknél ez normális hogy "hallgatnak" a végén? Létezik hogy a gazdinak pár êv után most tűnt ez föl?
(#) botesz válasza radazoli hozzászólására (») Dec 19, 2014 /
 
Függ attól milyen hőfokon mosogat.
(#) radazoli hozzászólása Dec 19, 2014 /
 
Kösz a válaszaidat
(#) zolika60 hozzászólása Dec 20, 2014 /
 
Sziasztok!
Van egy körülbelül tíz éves mosogatógépünk. Bosch gyártmányú típusszámot nem találtam rajta sehol. Eddig rendesen tette a dolgát, de az utóbbi időben mindig szivattyúzással kezdte és közben kuruttyoló hangot adott. Aztán nagy nehezen nekiállt mosogatni és ilyenkor be is fejezte. Lekötöttem a kifolyó csövét és belógattam egy vödörbe. Azt tapasztaltam nagyon bátortalanul ürít. Ma felboncoltam. A szivattyú hibátlan, viszont a sótartály mellett azzal egy egységben van egy kerek dobozka. Talán valami zsírszűrő? Ez jól láthatóan tele van trutyival, de nem bontható roncsolás nélkül. Szerintem ez gátolja az ürítő szivattyú munkáját. Nincs ötletetek hogyan lehetne kitakarítani?
(#) botesz válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 20, 2014 /
 
Azt a részt hagyd békén az a vízlágyíto gyanta.Lehet hogy elöregedett a szivattyú(megy de nem myom) ha nincs dugulás akkor szivattyu csere.vizet nem veszi fel?
Következő: »»   103 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem