Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vag-com-hex interfész (kábel hibák)
Lapozás: OK   44 / 71
(#) Trianta válasza sanaxx hozzászólására (») Ápr 21, 2015 /
 
Sziasztok!

A belinkelt "Programok" közt található VCDS Lite 1.2 programhoz használható az 1.0-ás loader-je?
A hozzászólás módosítva: Ápr 21, 2015
(#) Trianta hozzászólása Ápr 21, 2015 /
 
Még egy kérdés.
VCDS Lite 1.0-át használok és a loader.exe -vel indítom, de egyszer véletlen újra a vcdslite.exe -t indítottam. Okoz ez valami problémát? (a gép nem volt neten)
(#) Trianta válasza Trianta hozzászólására (») Ápr 22, 2015 /
 
Közben az egyik leírásban megtaláltam rá a választ.
(#) sanaxx válasza Trianta hozzászólására (») Máj 4, 2015 /
 
Bocs a késői válaszért, próba szerencse, ha kék kábellel próbálod baj nem lehet.
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2015
(#) Karesz11301 hozzászólása Máj 10, 2015 /
 
Sziasztok. Tudna valaki privátban infót küldeni, kitől szerezhetnék be megbízható Magyar verziót?
szalontai.k@gmail.com
Köszi
(#) VIM hozzászólása Máj 16, 2015 /
 
Sziasztok! Volna egy "kis" gondom a kék kínai kábellal 409.1 (CH340 serial interface), mert ha kiválasztom a kocsi számát és elindítom a keresést, talán a légzsáknál leáll a program, az oprendszer (win7), ott be akarja zárni a programot a hiba megoldásáig. Időm sem volt megnézni, hogy mit írt ki de valószínű ott rontottam el, hogy legelőször nem választottam ki a kocsi típusát és indítottam el a keresést, hanem mindjárt a 01-re mentem és próbáltam volna lekérdezni, amiből csak "néhány zöld számot sikerült beazonosítania" (nem ismerte fel teljesen). Mit lehetne ezzel a felállással kezdeni? Csak saját magamnak próbáltam volna hozzáférést a kocsi hibatárolójához és amit még engedett volna ez a program. Ha letörlöm és újratelepítem akkor volna esély a használatára? Ez ugye nem magyarított és hát nehezen boldogulok az angol rövidítésekkel. A kínai progi nem igényelt internet kapcsolatot, gondolom ezzel a hibával nem függhet össze, futna e nélkül is. A menübe való belépés is nincs eléggé elmagyarázva, hogy mit kellene először futtatni ahhoz, hogy a címeket felismerje. Tudna valaki segíteni ebben a dologban. A kocsit remélem nem teszem tönkre ezzel az akcióval.
(#) jano36 válasza VIM hozzászólására (») Máj 16, 2015 / 1
 
Milyen programot indítottál el?
(#) VIM válasza jano36 hozzászólására (») Máj 16, 2015 /
 
Amit adtak a kábellel szoftvert, azt telepítettem és az így néz ki.
(#) jano36 válasza VIM hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Első lépésként töltsd le az operációs rendszeredhez való CH340 serial interface-t. Telepitsd.
409.1 programot indítani OBD-II-re katt és a megfelelő COM portot beállítani. COM1-4 közötti a megfelelő. A képeid alapján ezt a lépést kihagytad. Ha a kapott program nem tartalmaz loader exet (kizárt, hogy regisztrált programot adott volna hozzá a kinai), akkor mindenféleképen egy feltört programot kell hozzá beszerezned.
(#) VIM válasza jano36 hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Amiket írtál azt már mind megcsináltam, ennek ellenére leáll a program. Talán türelmesnek kellett volna lennem a legelején a keresés alatt? Később olvastam, hogy ez eltarthat 20 percig is. Letöröljem a progit és telepítsem újra, majd lefuttassam a keresést kicsit nagyobb türelemmel? Vagy itt visszább található "diagos csomagban" lévő ugyanez a 409.1 progi de abban nem találom a "loader exe-t" amivel futtatni kellene, így azt még nem próbáltam. Jut eszembe a csatlakozó lábkiosztása nálam elég fura, vagy a szemléltető rajz nem jó nekem.
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2015
(#) Amarton válasza VIM hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Neked is úgyan úgy van kötve. Azért mert a vezeték színe piros, még nem azt jelenti, hogy az a táp.
(#) VIM válasza Amarton hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Szia! Persze én néztem el a panel miatt, mert az fejjel lefelé van a tokban a képen. Talán még megpróbálom majd holnap futtatni ezt a programot, mert a win7 C partíciója tele van ezen a gépen és talán ezért nem fut a dolog (csak 46MB hely volt rajta szabad).
(#) Amarton válasza VIM hozzászólására (») Máj 17, 2015 /
 
Annak elég nagy az esélye.
Futás közben fájlokat módosít a C: meghajtón. Ha a lemez megtelt, akkor nem tudja a fájlt módosítani és lefagy.
(#) VIM válasza Amarton hozzászólására (») Máj 18, 2015 /
 
Ma ismét próbálkoztam de sikertelenül. Azt írja az üzenet OBD-II-n futtatva a tesztet, hogy a kocsi nem ISO/OBD-II kompatibilis, próbáljak meg egy konkrét vezérlőt. A laptopon most sincs sok szabad hely (4.56GB), gondolom elégnek kellene lennie ennyi helynek, vagy mégsem? A C: még mindig piros sávban jelez. Talán még mindig szabadítanom kellene ..... ? Mit csinálok rosszul? Feltegyem a másik partícióra és onnan próbáljam futtatni? Passz.

vag-com6.jpg
    
(#) Sanyaaa hozzászólása Máj 18, 2015 /
 
Sziasztok!

Vásároltam egy VCDS 12.12.0 kábelt angol szoftverrel. Feltelepítettem mindent a leírtak szerint de első körben regisztrálatlan maradt így ez által nem is működött minden funkció.
Ezt a problémát sikerült orvosolnom de az interfész teszt nem minden esetben sikerül elsőre, megszakad a kommunikáció időnként.
Tud valaki valami megoldást erre?

Köszönöm!
(#) Trianta válasza VIM hozzászólására (») Máj 19, 2015 /
 
Töltsd le a Ross-Tech oldaláról a VCDS Lite 1.2 programot és használd azt: http://www.ross-tech.com/vcds-lite/download
(#) Sanyaaa válasza Sanyaaa hozzászólására (») Máj 19, 2015 /
 
Olvastam valahol flash-elésről, ebben jártas valaki?
(#) jano36 válasza VIM hozzászólására (») Máj 21, 2015 /
 
Ne kísérletezz, a 409.1-el töltsd le a vcds-lite 1.2-t, ezzel állítsd be a megfelelő portot Baud=9600. A VCDS.cfg-ben szintén állítsd be a 9600at biztosan működni fog win7 alatt.
A Ross-tech-ről letöltött fizetős. A hackeltek közül a működő 3Mb-os. Keress, találsz.
(#) gp0715 hozzászólása Máj 21, 2015 /
 
Sziasztok! Kérdésem lenne vettem egy HEX+CAN 12.12 es kábelt! Minden tökéletesen működik (WIN8.1 X64) a mellékelt programmal VCDS 12.12.0 X64. Egyetlen problémám hogy a "coding" Funkció nem akar beteljesülni visszadobja alap helyzetbe, esetleg valaki tud segíteni?

Ui: 409.1 kábelhez van tökéletesen crackelt programom, automatán települ mögötte dos ablakban mindig crackeli ujra kapcsolódáskor !
Ha valakit érdekel elküldöm!
(#) Sanyaaa hozzászólása Máj 21, 2015 /
 
Foglalkozik itt valaki kábel javítással emberi árakon?
Köszönöm!
(#) Trianta válasza jano36 hozzászólására (») Máj 22, 2015 /
 
"A hackeltek közül a működő 3Mb-os. Keress, találsz." Az említett hackelt fájl vírusos...
(#) jano36 válasza Trianta hozzászólására (») Máj 22, 2015 /
 
Az egy dolog, hogy vírusosnak jelzi, de gondot nem okozva hibátlanul működik
(#) Trianta válasza jano36 hozzászólására (») Máj 22, 2015 /
 
Igen, ez igaz.
(#) VIM válasza jano36 hozzászólására (») Máj 22, 2015 /
 
Szia! Akkor tehát ne görcsöljek ezzel a 409.1 szoftverrel mert a hibakód olvasáson túl nem érhető el semmi. Próbáltam r-gazda módban indítani xp sp3 alatt, de semmi nem történt ezen kívül. Nem zöldülnek be a mezők .... Egy linket kaphatnék, hogy hol keressem ezt a progit?
A hozzászólás módosítva: Máj 22, 2015
(#) jano36 válasza VIM hozzászólására (») Máj 22, 2015 /
 
(#) Trianta hozzászólása Máj 23, 2015 /
 
Meg van valakinek magyarítással a "8D0-907-557-ADR.lbl" fájl? VCDS Lite-hoz kellene.
(#) Trianta válasza Trianta hozzászólására (») Máj 23, 2015 /
 
Illetve ez: 8D0-907-558-B.lbl
(#) VIM válasza jano36 hozzászólására (») Máj 23, 2015 /
 
Szia! Na most már eddig vagyok a progival, hogy shareware, mert a pincében ugye nem megy a wifi de kinn a ház előtt igen. Azt honnan tudom majd meg, hogy ez a próbaverzió lejár? Egy hónap vagy kevesebb időt adnak a nézelődésre? Ezzel a kapott seriallal nem lehetne fullosra alakítani? Az angoloknál szerencsétlenkedtem egy sort mire leszedtem tőlük a lite-hez való zip fájlt de ha ez működik, megelégszem ezzel is ha így működik. Köszönöm a segítséget.
A hozzászólás módosítva: Máj 23, 2015

Shareware.JPG
    
(#) Trianta hozzászólása Máj 24, 2015 /
 
Hogy lehet áttenni másik com portra az USB-kábelt?
Hiába adom meg windowsban a drivernél hogy 4. a VCDS Lite továbbra is a 3.-nál látja.
(#) VIM válasza Trianta hozzászólására (») Máj 24, 2015 /
 
Szia! Nem sokat értek hozzá, de az eszközkezelőben tudod megnézni a COM és LTP portoknál hogy hová telepítette magát az interface drivere, HA be van "dugva" a PC valamelyik USB csatlakozásába és majd ezt kell megadni a programban és a "teszt"-et futtatni és ezután menteni ezt a beállítást (a kábelt még nem kell a kocsira csatlakoztatni).
Következő: »»   44 / 71
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem