Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Adatlapot keresek
 
Témaindító: Thom, idő: Feb 23, 2006
Lapozás: OK   23 / 30
(#) kormika hozzászólása Máj 23, 2015 /
 
Sziasztok! Egy akkutöltőt építek egyik ismerősnek, és összeszedte hozzá az otthon levő alkatrészeket, amiket még a bányából és a tsz-ből szerzett be hozzá. Van kb 20db dióda, amiről nem tudom, hogy hány A-t tudnak. A diódán a felirat ennyi: A44B kicsit odébb GE vagy GF azt nem látni pontosan. A tokon levő diódajel és mérés alapján a ház a katód. Mindegyik diódán 450-480mV körül mérek nyitófeszültséget, szóval szilícium diódákról van szó. Ha valaki tudna mondani egy áram és egy feszültségadatot, akkor hálás lennék. Csatolok egy fotót is róla.
A hozzászólás módosítva: Máj 23, 2015

DSC_0100.jpg
    
(#) pucuka válasza kormika hozzászólására (») Máj 23, 2015 / 1
 
Parancsolj.
Bővebben: Link
GE által gyártott bepréselhető Si dióda, zárófeszültség 200 V (140 V~) / 20 A. Létezik fordított polaritású is.
(#) kormika válasza pucuka hozzászólására (») Máj 25, 2015 /
 
Köszi szépen, akkor mennek bele a töltőbe.
(#) pjg hozzászólása Máj 29, 2015 / 1
 
Ismét találta a sufni mélyén egy gyöngyszemet. Gyorsan be is szkenneltem és most megosztom veletek. Régen ez volt a "bibliánk".
EMO katalógus 1974
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2015
(#) IMi válasza pjg hozzászólására (») Máj 30, 2015 /
 
Köszönjük fáradozásod!
Hasznos darab!
(#) szitko hozzászólása Jún 28, 2015 /
 
Sziasztok.

Powertip PG32064x-p1 LCD-hez keresek leírást, adatlapot.
(#) szikorapéter hozzászólása Júl 14, 2015 /
 
Üdv. Volna itthon egy Beag AMP 831-es készülékem és az adatlapjára lennék kíváncsi. Ha valaki bármilyen információval tud szolgálni mire való ez a gép,mikor készítették....stb,ne habozzon írja le nyugodtan. A válaszokat előre is köszönöm.
(#) norbiv8 hozzászólása Szept 11, 2015 /
 
Sziasztok! Kyocera KCS057QV1BH-G20 5,7colos monokróm LCD kijelzőhöz keresek adatlapot. Vagy bármilyen információt arról, hogyan lehet működésre bírni.

Üdv, N
(#) latyakosa hozzászólása Szept 17, 2015 /
 
BUX40-hez keresek "SAFE OPERATING" (Ic/Vce) grafikont (ha létezik ilyen), az ismertebb google találatokat már néztem.
(#) kadarist válasza latyakosa hozzászólására (») Szept 17, 2015 /
 
Ezt nézd meg: Bővebben: Link.
(#) latyakosa válasza kadarist hozzászólására (») Szept 17, 2015 /
 
Köszönöm!
(#) Kovidivi hozzászólása Szept 24, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy USB töltőm, most vettem. 3.1A-t írnak rá, és FM6535S IC van benne, meg egy mini trafócska (kb. 1x1x1cm). Az IC-hez keresnék adatlapot, hogy vajon mit tudhat, de ha 1A-t tud, akkor már jól jártam! Ha valaki talál hozzá adatlapot, kérem linkelje be. Keresgéltem, de nincs róla szinte semmi infó.
Egyedül annyit találtam, hogy CX7151, vagy CX7131-gyel egyenértékű. Ezek pedig 5V1A-esek.
Köszönöm szépen.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2015
(#) nedudgi válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 24, 2015 /
 
(#) Kovidivi válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 24, 2015 /
 
Ez szerintem ugyanaz! Lábkiosztás alapján stimmel. Köszönöm szépen!
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2015
(#) Papp Ferike hozzászólása Okt 26, 2015 /
 
Szép Napot! Keresném a PFCM120-5 típusú alkatrész adatlapját. Sajnos a gyártó honlapján sem szerepel. Talán valaki már találkozott vele valahol. Köszönöm!
(#) kormika hozzászólása Jan 11, 2016 /
 
Sziasztok!
Szétbontottam pár darab asztali DVD játékost, és az egyikben találtam egy olyan kijelzőt, amit el tudok képzelni a készülő erősítőmbe. A kijelző panelján ott van a meghajtó IC, a típusa HD6928. A panelt nézegetve, és a csatlakozók mellett levő feliratokból arra gyanítok, hogy sorosan kommunikál a processzorral, rögtön eszembe is jutott a oldalon levő cikk, átolvastam, de abban TM1628-as vezérlő szerepel. Nem tudom, hogy ugyanaz-e a két vezérlő, mert a HD6928-ról képeken kívül mást nem találtam a neten. Ha valaki tudna segíteni egy adatlappal, akkor nagyon hálás lennék.
(#) micimacko hozzászólása Feb 1, 2016 /
 
Sziasztok!
keresném a KPY35-R adatlapját, de nem találom sehol, csak a KPY33-R -ét...
Ismeri valaki ezt a nyomásszenzort?
Köszönöm!
(#) Tiggey hozzászólása Feb 6, 2016 /
 
Jó estét mindenkinek! Ágota DS1200 kapcsolási rajzát keresném. Ha megvan valakinek, megköszönném, ha megosztaná velem.
(#) sanaxx válasza Tiggey hozzászólására (») Feb 6, 2016 / 1
 
Remélem erre gondoltál.
(#) kadarist válasza Tiggey hozzászólására (») Feb 6, 2016 / 1
 
A keresés eredménye: Bővebben: Link.
(#) Tiggey hozzászólása Feb 6, 2016 /
 
Köszönöm mindkettőtök gyors segítségét, ennyi infóból már boldogulni fogok. További szép estét nektek!
(#) ppeter hozzászólása Feb 9, 2016 /
 
Sziasztok ! Egy laptop alaplapján vannak SMD induktivitások, melyeken semmi más jelölés nincs, csak egy kör. A kapcs. rajzon értékként csak egy 0 (nulla) van feltüntetve mellettük. Kérdésem az, hogy miféle alkatrészek ezek ? Köszönöm.
(#) steelbird válasza ppeter hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Szia. Átkötések. (0 Ohm)
(#) ppeter válasza steelbird hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
én is erre gondoltam, de akkor miért nem 0 ohmos ellenállás van beültetve ill. feltüntetve a kapcs. rajzon ?
(#) steelbird válasza ppeter hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Miért, a rajzon mi van?
(#) steelbird válasza ppeter hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Szerintem ez az, amit te kérdezel.
(#) ppeter válasza steelbird hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
mint írtam: induktivitás
(#) steelbird válasza ppeter hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Tedd már fel azt a rajzot
(#) ppeter hozzászólása Feb 9, 2016 /
 
jelöltem rajta

fan.jpg
    
(#) steelbird válasza ppeter hozzászólására (») Feb 9, 2016 /
 
Értem. Nincs ötlet...
A rajz másik részén valahol nincs feltüntetve esetleg, hogy a jelöletlen tekercseknek mennyi az értéke?
Következő: »»   23 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem