Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számlapok és előlapok készítése
Lapozás: OK   5 / 34
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Ezt jó tudni! Köszönöm a tájékoztatást, Mester!
(#) nagy hoho válasza Frankye hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Köszönöm előre is . Mi lenne velem Nélkületek ?!
(#) Frankye válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
És velünk a Te segítséged nélkül? Te hajtottad fel, hogy hol kapható...
(#) nagy hoho válasza Frankye hozzászólására (») Jún 15, 2009 /
 
Semmiség,örölök ha hasznára lehetek valakinek.
(#) mozika. hozzászólása Jún 16, 2009 /
 
Sziasztok!

Tudna esetleg valaki segíteni?
Nem tudom létezik-e olyan program, amivel km-óra/fordszám mérő számlapokat lehet készíteni!
Esetlegesen olyan adatállománnyal rendelkezik,amely tartalmazza a különböző autótípusoknál a gyári lap kinézetét és méretét, és csak át kell szerkezteni a saját elképzelésünkre!

Segítségeteket előre is köszönöm!
Mozo
(#) bbb válasza mozika. hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
Létezik olyan program, amivel készíthetsz számlapokat. Képszerkesztőnek hívják.

Olyan viszont, amelyik méretpontos számlapokat tartalmaz nincs.
(#) kaqkk válasza mozika. hozzászólására (») Jún 16, 2009 /
 
A front designer nevű progi tud ilyeneket is
és ingyenesen letölthető
(#) mozika. hozzászólása Jún 19, 2009 /
 
Köszönöm, az infókat!
Letöltöm és megnézem, hátha tudok v.mit ügyesdkedni vele!
Még1x köszi!!
Mozo
(#) hapika hozzászólása Aug 5, 2009 /
 
Sziasztok!

Készitettem egy stabilizált fesz. szabályzót, amihez
egy skálát szerettem volna megrajzolni.
Ehhez letöltöttem a front designer 2.0 és 3.0 változatokat. A 3.0 nem nyomtatható A 2.0 ugyan nyomtatható, ennél viszont a vonalvastagság és a
felirat beállitásaira nem reagál. Mindig ugyan azt a halvány nyomatást csinálja, csak a méreteket tudom
állitani. Mit lehet tenni? Vagy ez ilyen?
Örülnék ha valaki felvilágositana, mert már sokat kinlódtam vele.

Üdv: hapika
(#) webinas válasza hapika hozzászólására (») Aug 5, 2009 /
 
Valószínűleg azért nem boldogulsz vele, mert nem regisztrált verziók.
Ha gondolod, küld át a rajz fpl fájlt, és az instrukciókat és megigazíton neked. Mail címemet az adatlapomon megtalálod.
(#) hapika hozzászólása Aug 5, 2009 /
 
hapika válasza webinas hozzászólására
Szia webinas!
Köszönöm a gyors reagálást. Ezek szerint ha regisztrálom magam, müködőképesek lesznek a
programok.
A skála amit szeretnék megrajzolni, még nem végleges.
Megpróbálom a regisztrálást, és ha igy sem boldogulok
és lesz egy végleges skálarajzom, köszönettel veszem
a segitségedet. /szeretnék egy működőképes programot, mert máskor is szükségem lesz rá/


Üdv: hapika
(#) webinas válasza hapika hozzászólására (») Aug 5, 2009 /
 
Ha regisztrálod magad az kevés.
Fizetős a progi. Ha jól emlékezem, akkor 30 euró volt.
(#) hapika hozzászólása Aug 5, 2009 /
 
hapika válasza webinas hozzászólására

Köszönöm a tájékoztatást

Üdv: hapika
(#) eddie hozzászólása Aug 13, 2009 /
 
Inkscape
Érdemes kipróbálni szerintem. Most kezdem az ismerkedést a progival.
(#) KTobi válasza hapika hozzászólására (») Aug 17, 2009 /
 
Ha valakinek válaszolni akarsz, akkor használd a hozzászólása fejlécében található válasz "gombot".
(#) 5cmarzo hozzászólása Aug 17, 2009 /
 
Hello!
Szeritnem az AutoSketch 9-cel is lehet szép előlapokat készíteni. Én mindig ezzel szoktam.
(#) bbb válasza 5cmarzo hozzászólására (») Aug 17, 2009 /
 
Szerintem pedig akármelyik normális (vektor)grafikus programmal lehet készíteni szuper méretpontos előlapokat. Persze az egyetlen gond velük, hogy rajzolni tudni kell hozzá, viszont tényleg olyat készítesz, amilyet akarsz.
Mellékeltem az én autóm (fiat punto) órájának számlapját, hogy lásd mit lehet alkotni egy pici kreativitással (óra.jpg = eredeti számlap, óra.png = egyedi számlap)
Egy szó, mint száz, szerintem nem kell semmiféle különleges programot használni hozzá.
(#) koos.zoltan72 válasza hapika hozzászólására (») Aug 17, 2009 /
 
Üdv neked és mindenkinek aki érdeklődik ezen témakörben! Nekem van egy használható receptem a FRONT DESIGNER-3. megszerzésére a netről, persze ingyen! Ha valakit érdekel akkor kérdezzetek és leírom hogyan lehet hozzá jutni. Két képet csatolok, a legutóbbi művemről hogy lássátok mire is képes ez a progi.
(#) hapika válasza koos.zoltan72 hozzászólására (») Aug 18, 2009 /
 
Szia!
Fantasztikusan jó képet küldtél. Természetesen érdekelne a FRONT DESIGNER-3 megszerzése.
Előre is köszönöm a segitséget.

Üdv: hapika
(#) hapika válasza KTobi hozzászólására (») Aug 18, 2009 /
 
Szia!
Kösz az instrukciót.

(#) koos.zoltan72 válasza hapika hozzászólására (») Aug 18, 2009 /
 
Van az interneten egy Front Designer3. Demo verzió, amivel ugye már gondolom mindenki találkozott aki kereste a neten ezt a programot. Ezt Le kell tölteni. Van a neten ennek a programnak egy orosz változata is ami teljesen orosz nyelvű és fel van törve, mert nyomtatni és elmenteni is lehet, nem úgy mint a demo verziót. A nagyobbik feladat megkeresni ezt az orosz változatot, mert kb anno én is átnéztem vagy 15 oldalt mire rá akadtam. A gyártó blokkolja az F.D.3. elterjedését ezért a legtöbb helyen nem található. De ez senkit ne tartson vissza a kereséstől, úgy kb egy órát kell rá szánni és meglesz. A legfontosabb ezután jön, ha mindkettő F.D.3. megvan akkor egyszerűen a demo verziót meg kell crack-elni az orosz nyelvű F.D.3. INDÍTÓ EXE-JÉVEL! Ha ez megvan akkor kapunk egy angol nyelvű, 99,9%-ban használható FRONT DESIGNER 3.-AT Természetesen nekem mind megvan. De ha valakinek sikerül így megoldania ezt a progi kérdést akkor azután magáénak mondhatja a megoldást. Ha mégsem sikerülne megtalálni akkor esetleg felrakom az indító EXE-T, csak kérjétek. :yes: A crack-elt kész progit azért nem akarom felrakni mert vadászik rá a gyártó cég. Ha sikerül kérlek jelezz vissza! Sok szerencsét a próbálkozóknak!!!
(#) Moderátor hozzászólása koos.zoltan72 hozzászólására (») Aug 18, 2009
 
Úgy gondolom, hogy itt nem illik terjeszteni a feltört és kalózverziókat. Ha valaki mégis igényt tart rá, majd megkeres. Megértéseteket köszönöm!
(#) koos.zoltan72 válasza (») Aug 18, 2009 /
 
vicsys! Elnézést kérek ha a fórum használatához, tapasztalatlan vagyok
A segítség nyujtás volt a célom, semmi más!
(#) hapika válasza koos.zoltan72 hozzászólására (») Aug 21, 2009 /
 
Köszönöm
(#) nagy hoho hozzászólása Szept 11, 2009 /
 
Helló! Van valakinek Letraset betü matricája? Vagy Alfaset. Azt tudom,hogy forgalmazzák Magyarországon is de siralmas a választék.Nekem 10 mm-es nagy betűre lenne szükségem. LABORTÁP felirathoz kellene ez a néhány betű. Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm: nagy hoho
(#) nagy hoho válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 11, 2009 /
 
Az Unas Plasaban van Alfaset 276.-Ft 2 ív de 1600.-Ft a postaköltség.
(#) kaqkk válasza nagy hoho hozzászólására (») Szept 16, 2009 /
 
Miért nem próbálod meg a Front designer progival megtervezni és kinyomtatni az előlapot ??
Aztán öntapadós átláűtszó fólia , vagy laminálás és lehet felragasztani .(Egyébbként nekem van egy két ív alfasetem , ha nagyon kell előkeresem .neked
(nekem soha nem sikerült rendesen feldolgoznom a helyére ezért dobtam félre )
(#) mekka válasza koos.zoltan72 hozzászólására (») Szept 16, 2009 /
 
Szia.Sikerűlt megtalálnom a Front Designert, mind kettőt összeillesztettem ahogy irtad ,és gyönyörűen működik,köszi a tippet.
(#) koos.zoltan72 válasza mekka hozzászólására (») Szept 16, 2009 /
 
Na végre,,, valaki akinek sikerült!
Gratula!!
Már kezdtem azt hinni hogy hiába írtam a tippet.
(#) nagy hoho válasza kaqkk hozzászólására (») Szept 16, 2009 /
 
Szia! Mint láttad az előlapom egy nagyon halvány kék műanyag lemez / monitor ház/. És szeretném ezt a szint megtartani.Meg mire én megtanulom a Front designer programot kezelni addig régen kész van betű matricával. Meg én már ilyen földhöz ragadt vagyok. Az Alfasetet szívesen venném mert mostanában nem járok Pesten és a posta költség nagyon drága.
Következő: »»   5 / 34
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem