Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   594 / 1675
(#) 7805 hozzászólása Jún 14, 2010 /
 
Jó estét
Elkészítettem az avr-es kijelzőt a kis gépházba és jól működik mert mindent kiír amit kell és nagyon pici meg halk is a másikhoz képest

Eléggé zsúfolt de letöltésre tökéletes...
A kis villáskulcs azért világít mert hibás a vinyó
(#) dizi válasza 7805 hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Miért nem törekszel arra ,hogy ha már felteszel egy fotót akkor az mondhatni kivehető legyen mit is ábrázol,tudom rossz a fényképező meg a,hogy telefonnal készült.[OFF]
(#) Norberto válasza 7805 hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Nem is igaz, mert minden egyes szegmens világít rajta és nincs is vezérelve rendesen. Figyelünk ám, nem tudsz minket átvágni!
(#) roland0327 válasza Norberto hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Tényleg át akarna verni minket? Úgy tűnik.
(#) dizi válasza Norberto hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
"jól működik mert mindent kiír"
Norbrto te látod rosszul,ez így működik jól.
(#) Abukodonozo hozzászólása Jún 15, 2010 /
 
Idézet:
„A kis villáskulcs azért világít mert hibás a vinyó”


Ezt én elfogadom magyarázatnak! Ne legyünk rosszak!
(#) slogan válasza Abukodonozo hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Egy barátom mindig azt mondta ,ha valami nem jól működött : "ennek ez nem hibája ,hanem tulajdonsága"

(#) Abukodonozo válasza slogan hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Szerintem igaza volt...
(#) kábel hozzászólása Jún 15, 2010 /
 
Üdvözlök mindenkit.

Szeretnék nektek megmutatni egy erősítőt + két hangfalat
(#) aderka válasza kábel hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Szia!

Nagyon szép!! Belsejéről kapunk képet?
(#) kbalazs018 válasza kábel hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Hasonlóan beteges vagy mint én! Akkora szobába, ekkora hangfalak Amúgy szép munka!
(#) Dióda válasza kábel hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Több mint ideális!

Majd ha már a füledben a szőr is remeg különállóan akkor a tökéletes
(#) vicsys válasza kbalazs018 hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Láthatod! Ott van a fülvédő a TV mellett - zenehallgatáshoz.
(#) zenetom válasza kábel hozzászólására (») Jún 15, 2010 /
 
Gratula, ez valóban szépen néz ki!
Ja és Dióda kollégával teljes mértékben egyet értek
(#) kábel hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Köszönöm a gratulákat, -hát igen ... ezek a dobozok tényleg nagyra sikerültek

Töltöttem fel a belsejéröl is képeket -egyellőre így lett összerakva
(#) lidi válasza kábel hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Jesszus, mit keres a dobozban egy akkus fúró ?!
(#) Abukodonozo válasza lidi hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
A Yaxley-tárcsát hajtja, ahogy simpi is mondta; nekem tetszik, ötletes megoldás.
(#) Gery válasza kábel hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Ez a dúrva, nem a ráspoly.
(#) Abukodonozo hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Emberek! Végre egy igazán egyéni Quad 405-ös. Lehet, hogy tévedek, de ilyenből annyi (úgymond) sablonos darabot láttunk már...

kábel: gratulálok, szép munka! :hawaii:
(#) lidi válasza Abukodonozo hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Hát elég meredek darab. Akkus fúró , vezetékes távirányító, szembe vakító kék ledes kivezérlésjelző ? Élmény lehet filmet nézni vele Vagy egy szép csendes nótánál , hangosítani picit a zenén. Vagy lehet hogy a yaxley a bemenetválasztó ? Remélem a nyomatékszabályozó le van tekerve, nehogy átforgassa a kapcsolót a végálláson. A vezetékes irányítón mit csinálnak vajon a potik és kapcsolók?
(#) Abukodonozo válasza lidi hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Idézet:
„szembe vakító kék ledes kivezérlésjelző ?”


Ebben mondjuk tényleg igazad van, én mindig matt ledeket használok kivezérlésjelzőkhöz, de szerintem ez nem ront az erősítő összképén.

Idézet:
„A vezetékes irányítón mit csinálnak vajon a potik és kapcsolók?”


Na, erre én is kíváncsi vagyok! Ha kábel fórumtárs újra itt lesz köztünk, remélem megosztja velünk is!
(#) klemo86 válasza Abukodonozo hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Nem egyszerű cucc Kék színű diffúz LED is van, 3 és 5mm kör és 2×5mm téglalap alakúból biztos. Én azért kéket nem csinálnék…
(#) pleso hozzászólása Jún 16, 2010 /
 
Üdv mindenkinek!
Megépítettem Skori rezonáns kapcsolóüzemű tápját és igen csak jól sikeredett. Nem volt túl egyszerű, de olyan nehéz sem.A képeken látható nyák próbaként épült,de egy Quad 405 erősítő tápja lesz.A végleges nyák már jóval esztétikusabb, de még nem készült el.Viszont ha valaki érdekel feltehetem a nyákot róla és a többi hozzávalót.A 4. képen látható terhelés igen kicsi csak a működést szemlélteti.Ténylegesen 200W-al terheltem stabilan és igen csak jól bírta, véleményem szerint még többet is tud úgy kb:500w-ot ,de még nem sikerült ilyen szinten leterhelnem, mert nem találtam még kellően nagy teljesítményű műterhelést.A következőkben egy 1KW-at építek belőle remélem az is ilyen jól sikeredik.
További szép napot mindenkinek!
(#) Izeg. válasza pleso hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Nagyon szép munka nekem nagyon tetszik
Engem érdekelne iylen hogy nyákterv meg beültetés(persze csak ha van) ja és ha jól emlékszem skorynak a lapján több iylen kapcsolási rajz is van, tehát szabadna kérdezni, hogy akor meilyket készítetted el?(gondoloma véglegeset de azért biztosra meygek)
Mégegyszer nagyon szép munka
Üdv :Izeg
(#) pleso válasza Izeg. hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Szia!
Itt kért doksi.Ha bármi kérdésed van felteheted itt vagy ezen a mail címen.:tpleso@gmail.com
(#) Hp41C válasza pleso hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Sziasztok!

Már többször leírtam, de most is meg kell emítenem...

A feltöltött nyák esetén a kimeneteket is a hálózattal összefüggőnek kell tekinteni, mivel az áramkör nem biztosítja a kellő szigetelési távolságot (min. 7.5 mm a fémezett felületek között, a lehető legrövidebb úton mérve) a transzformátor primer és szekunder körei között. Bármennyire szidjuk a távolkeleti gyártókat - ezt ők is betartják - Nézd meg a PC tápot, amiből a transzformátort kibontottad...
(#) kábel válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 16, 2010 / 1
 
Üdvözöllek

A hangerő+balansz+mély+magas szabályzó a távvezérlőn van ( "potik" ( LM1036-ic vel) -10M, 25 eres kábelon (ijenem volt) gerjedés mentes ! (persze apró váltotatást azért kellett csinálni a hálózati (brum) áthallások miatt)


A yaxlie-tárcsák 4* sztereó bemenet választó, melynek az álapotát az erősítő előlapjánlévő digitális kijelző mutatja és a távvezérlőről lehet irányítani vagyis a 4-szereójelközül éppen melyiket akarom hallgatni -az adott képen "SA" -felirattal (satelit-bemenet)
(#) kábel válasza Abukodonozo hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Üdvözöllek -örülök hogy tetszik -ha valami kérdésed lenne csak nyugodtan kérdezz
(#) kábel válasza Gery hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
(#) kábel válasza Abukodonozo hozzászólására (») Jún 16, 2010 /
 
Üdvözöllek -köszönöm
Következő: »»   594 / 1675
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem