Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   190 / 373
(#) Zoleee93 hozzászólása Feb 2, 2012 /
 
Sziasztok!
Peavey bandit 112-höz milyen kapcsolású lábkapcs kell? Valaki tudna segíteni?milyen jack kell hozzá stereo vagy mono stb... Ha lehet akkor féligmeddig konyhanyelven Köszi
(#) Rumcájsz hozzászólása Feb 4, 2012 /
 
Sziasztok!

Keresek PIC-kes tranzisztor, FET vizsgáló készülék kapcsolási rajzát LCD-vel. Valahol láttam, megmondja a tranyó vagy FET bekötését.... Magyar szöveggel...
Ha valaki rábukkanna, kérem linkelje be !
Köszönöm előre is!
(#) qvasz2 válasza Rumcájsz hozzászólására (») Feb 4, 2012 /
 
Az AVR-es miért nem jó neked? Bővebben: Link
(#) Rumcájsz válasza qvasz2 hozzászólására (») Feb 5, 2012 /
 
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Tudtam hogy a megoldás itt van az orrom előtt, de oly régen láttam hogy teljesen elfelejtettem.
(#) saraha hozzászólása Feb 5, 2012 /
 
Sziasztok.
Junoszty 301 lemezjátszónak szeretném megtalálni a kapcsirajzát eddig nem sok sikerrel.Valakinek van ötlete?
(#) Robi85 hozzászólása Feb 5, 2012 /
 
Még mindig keresem.

Bővebben: Link
(#) jbalo hozzászólása Feb 7, 2012 /
 
Keresek Tecnics SA-350L tipusú rádió erősítő kapcsolási rajzát, vagy beültetési rajzát vagy egy belső használható képet a végfok alkatrészeiről.
(#) DjPeat hozzászólása Feb 8, 2012 /
 
Sziasztok.
Yamaha cr 440-nek a kapcsolási rajzát keresem. Vagy ha valaki tudja milyen stk-van benne nekem az is jó. Mert ami benne van stk azon csak ennyi van:Yamaha IG 02990. Mert ez alapján én semmit nem találtam. Előre is köszönöm.
Üdv:. djpeat
(#) kanoc86 hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
Sziasztok!
Olyan kapcsolást keresek ami az 50 Hz-es hálózati feszültséget 60 Hz-re alakítja át. Olyan 1500-2000W-ra.
Már két napja keresgélek a neten de szinte semmi eredmény. Remélem tud valaki segíteni. Elöre is köszönöm!
(#) gerenk válasza saraha hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Ötlet is van, és rajz is kettő.........
(#) Robi85 hozzászólása Feb 9, 2012 /
 
Sziasztok.

Denon DRA-385RD rádiós erősitő kapcsi rajzára lenne szükségem. Kijelző nem megy benne valamiért. DRA-375-höz találtam is de nemtudom mennyire lehetnek egyformák.

Denon DRA-385RD
(#) saraha válasza gerenk hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Nagyon szépen köszönöm. Nekem sajnos nem sikerült megtalálnom.
(#) gerenk válasza saraha hozzászólására (») Feb 9, 2012 /
 
Szivesen segítettem, és még egy jó tanács
Orosz készülékek rajzait orosz oldalakon kell keresni, orosz billentyűzetet használj és akkor sikeres leszel.
(#) Gumis peti hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!!

Olyan kapcsolási rajzot keresek egy aránylag pontos hőérzékelőnek az értékeit 1.5 v erősíti (PÉLDA LM35)
A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
(#) lajos1969 hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!
Egy ilyen ledhez keresek meghajtót vagy kapcsolási rajzot. 3db 18650-es akksiról megy/12V/ Hátha van valakinek. a gyári panel átmérője 18mm. Vagy ha valaki tudná, hogy milyen Ic kell bele mert az főtt szét benne, s nem látni a számát! http://www.dinodirect.com/ultrafire-c8-ssc-p7-900lumens-led-flashli...0.html
A válaszokat előre is köszönöm!
(#) djseed hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!

Van egy Media-Tech MT4155-ös tuner kártyám pc-be, és az van hogy a tuner elszált rajta, van másik tunerem de nem ugyanaz a falyta, viszont be lehet kötni azt is mert az AGC, SDA, SCA, +5V, GND, mindeggyik tunernél megvan csak mindegyiknél más a lábkiosztás! A lényeg az hogy a tuner amit bele szeretnék kötni a kártyába annak megvan a bekötési rajza, viszont annak a tunernek ami a kártyában volt annak nincs! Szóval egy TNF9835-ös tuner lapul a kártyán! Ehez kérnék egy rajzot ha van esetleg valakinek, vagy magához a tuner kártyához!

Elöre is köszönöm!
(#) kadarist válasza djseed hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Szia!
A tuner adatlapjában szerepel a bekötése.
(#) waterbear válasza Gumis peti hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Szerintem ez jó lesz Neked
(#) waterbear válasza lajos1969 hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Egy síma PWM kell bele 555-el, meg egy smd tranzisztor a végére, kb 1A, és megoldódik minden. Mekkora az átmérője a panelnak?
(#) Gumis peti válasza waterbear hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
Kőszőnőm
(#) snakesix hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!


Egy kis segitséget szeretnék kérni.Kapcsolási rajz kellene egy Behringer GM-108 gitárerősítőhöz,egy egyfajta "modding" miatt(effekthez be és kimenet kellene rá,esetleg izmosabb vég+trafó)

Ha valaki tudna segiteni egy rajzzal,azt megköszönném.
(#) Mybuster hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!

Olyan Szimpla kapcsolásra lenne szükségem hogy adott egy változtatható fesz. táp és olyat szeretnék hogy 12V-nál világítson egy Led állapot jelző hogy elére a Max. feszülséget! Én Zéner diódára gondoltam erre: Bővebben: Link

Ez megfelelő lesz! Led előtét ellenálásal Gnd.re és a diódát pedig rá a táp ra + Led lábra! Jol gondolom? Javítsatok ki ha nemjol mondom
(#) Hurka555 hozzászólása Feb 13, 2012 /
 
Sziasztok!

Én egy konkrétan ennek a gitár pedálnak a kapcsolását szeretném megtalálni.
Ezen kívül hasonló minőségű torzítonak a rajzait várom, ami Ecc83/12AX7/6N2P elektroncsövekkel van megoldva.

Remélem tudtok segíteni!
Előre is köszönöm!

Üdv: Laci
(#) Sebi válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
A LED már 1mA-nél is világítani fog, aztán egyre fényesebben. Pontos fesznél határozott jelzést csak valamilyen billenő áramkörrel, komparátorral tudsz elérni.
(#) lajos1969 válasza waterbear hozzászólására (») Feb 13, 2012 /
 
A panel átmérője 18mm.
(#) roymen hozzászólása Feb 14, 2012 /
 
Üdv mindenkinek! Kaptam az egyik ismerősömtől egy JCB T250-es forrasztóállomást(gyárból selejtezték le). Ennek a rajzára lenne szükségem,mert nem nagyon akar működni.Felhevíti annyira a hegyet,hogy izzik. Előre is köszi a segítséget.
(#) pplaci hozzászólása Feb 14, 2012 /
 
ÜDV:mindenkinek. keresem a következö kapcs rajzát. power inverter 150watt os készülékhez. art.7451.1 eshez. aki tud segitsen. köszönöm
(#) roymen válasza roymen hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
Elítam az állomás tipusát.A helyes tipus JBC T245
(#) Mybuster válasza Sebi hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
Köszi! És valami spéci kapcsolást nem tud valaki adni?
(#) Mybuster válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
Találtam egy kapcsolást ,ez megfelelő lesz?
Következő: »»   190 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem