Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   111 / 259
(#) Dannler hozzászólása Feb 11, 2015 /
 
(Candy ced 110) Este megint összeraktam. most sem engedi be a vizet, és le sem ereszti, viszont kis idő elteltével elkezd mosogatni azzal a vízzel, ami benne van, és csak öblítőprogramra kapcsolva is fűti a vizet. Sem literszámlálót, sem semmilyen kapcsolót nem találtam, amit vissza lehetne kapcsolni. Alul van a hőkapcsoló, ha az rossz lenne szerintem nem fűtene. Az alaplapon lehet a probléma?
(#) brauns hozzászólása Feb 12, 2015 /
 
Üdvözlet mindenkinek! Van egy whirpool AWE 7516/1 tipusú mosógépem és leszeretném futattni a tesztprogramot rajta de nem tudom a gombok kombinációját. Valaki, ha esetleg tudja irja meg!
Köszönöm előre is!
(#) samu81 válasza brauns hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Más whirlpoolokon az alábbi:

1. Kikapcsolod a főkapcsolóval. 2. benyomod az indítógombot, és nyomva tartod. 3. bekapcsolod a főkapcsolót 4. (még nyomva tartod az indítót és megvárod, hogy először folyamatosan ég, aztán villogni kezd a visszajelző - 4-5 mp) 5. elengeded az indítógombot. 6. megnyomod röviden az indítógombot és elindul a teszt.
(#) brauns válasza samu81 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Köszönöm, mindjárt meg is probálom!
(#) Thommy2112 válasza botesz hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Kedves Botesz! Köszönöm a segítséget, kissé sokáig tartott, mire szétszedtem, megnéztem az értéket és kicseréltem az X2-es tápkondit, de a whirlpool mosogatógépem tökéletesen működik azóta! Ha Veresegyház környékén jársz, mindenképpen vendégem vagy egy sörre! Szép napot, az enyémet minden esetre bearanyoztad!
(#) brauns válasza samu81 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Megprobáltam de nem sikerült!Ennek az inditógomb az a nagy csavarós középen. Mindegy hogy milyen programra csavarom mert ezen a tipuson 18 program van. Esetleg valami más ötlet?
Megprobálok küldenni egy képet.
Köszönöm addig is!
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2015
(#) samu81 válasza brauns hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Hát, mert ez egy mosoGATÓgép fórum )

Megnéztem a típust, az mosógép. Megnézhettem volna előbb is...
(#) brauns hozzászólása Feb 12, 2015 /
 
Bocsánat, elnéztem a mosógép fórumra akarteam irni!
(#) gbiro72 válasza botesz hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Már van fűtés, de már nagyon is. El volt szakadva az áramkör a 24 V-os körben ami a relé tápja, a dióda és a relé bemenet között. Most ott tartok, hogy programkapcsolás után a relé egyből behúz, a vízszínkapcsoló az elért vízszintnél kapcsolja a fűtést. Az a gond, hogy nem kapcsol ki a fűtés: eléri a beállított hőfokot és nem kapcsol ki, nyitott ajtónál sem.
(#) botesz válasza gbiro72 hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
Szívtam én már ilyen géppel az sem lett megjavítva...NTC tuti jó?
(#) gbiro72 válasza botesz hozzászólására (») Feb 12, 2015 /
 
NTC mér, de nem tudom, hogy milyen értékről kell indulnia a hideg víz beeresztésekor. Szobahőmérsékleten 5 Kohm-ot mérek. Ha kinyitom az ajtót, nem kéne mennie a fűtésnek, szerintem, meg előmosáskor sem.
(#) giling1 hozzászólása Feb 14, 2015 /
 
Köszönöm mindenkinek a segítséget megoldódott a probléma.
(#) botesz válasza giling1 hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Esetleg leírhatnád hogy más is tanuljon belőle.
(#) BIGatesz hozzászólása Feb 14, 2015 /
 
Köszönöm Botesz segítségét, nálam is megoldódott a probléma! Ahogy mondta, tippelte, a fűtőszál volt testzárlatos, ezért verte le a biztosítékot! Kicseréltem, és azóta minden rendben!
Köszönöm még egyszer!
(#) giling1 válasza botesz hozzászólására (») Feb 14, 2015 /
 
Igazad van. A mosogatógép F6E4 hibaüzenetet írt ki. Kiderült miközben ment a gép elzárták kis időre központilag a vizet. A nem megfelelő nyomástól és a koszos víztől eltömődött a szűrő és nem indult a gép. Szűrő és cső tisztitása után rendben üzemelt.
(#) Digitalpimp hozzászólása Feb 15, 2015 /
 
Kedves Fórumtársak, Szakemberek és lelkes Amatőrök!

Szeretnék abban segítséget kérni, hogy milyen gépet érdemes venni. (Márka, típus, teríték stb.) Köszönöm előre is!
(#) Imi69 hozzászólása Feb 15, 2015 /
 
Jó estét mindenkinek!

Szükségem lenne egy CANDY CED-110 mosogatógép vezérlőpanelének bekötési rajzára (a kapcsolási rajz már csak hab a tortán). A verziószáma Candy 6A V1.1
Csatolok néhány képet is. Ha rajz nincs, akkor elegendő a csatlakozókhoz kapcsolódó külső áramkör, alkatrész ismerete is (csak a panelem van, azt kellene javítani; a gép nem elérhető számomra, ezért kellene a bekötés). A Candy 5 és Candy 5A verzióhoz találtam bekötést, de ez más...
A segítséget előre is köszönöm!

Üdv, Imi
(#) bomann mosogatogep hozzászólása Feb 15, 2015 /
 
Bomann GSP 633.1 mosogatogépunk van végig megy a programan de mikor a száritasra kellene lepjen kigyulnak a ledek és sipol Mi lehet vele a gond? Köszi a válaszokat.
(#) botesz válasza Digitalpimp hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
Teljesen mindegy.A leges legolcsóbbat.A legdrágább is ugyanannyi ideig megy mint a legolcsóbb.De ha nem ragaszkodsz az újhoz akkor csakis Miele.
(#) gbiro72 válasza botesz hozzászólására (») Feb 16, 2015 /
 
A programkapcsoló alatt is lehetnek SMD alkatrészek?
(#) vladcepes hozzászólása Feb 17, 2015 /
 
Sziasztok! Van egy Electrolux ESF 63020-as gép Bővebben: Link , tegnap még ment ma meg bekapcsolásnál ki sem gyulladnak a ledek,vagyis nem működik a gép. Első sorban hol kellene keresni a hibát? Hátul ahova bemegy a 230V gondoltam megnézem hátha van ott biztosíték de ott nincs. A válaszokat előre is köszönöm.
(#) botesz válasza vladcepes hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Valószínűleg paneltáp rossz esetleg ajtózár bár nem hinném.
(#) Digitalpimp válasza botesz hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Köszi Botesz! És ilyen használt Miele-t honnan lehet "lőni"? Mert csak ha annyira szuper tartós, akkor egyáltalán adnak el használtat belőle? Meg gondolom azért csak kell a használtra is még valamennyit költeni.
(#) botesz válasza Digitalpimp hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Nagyjából bárhol.(olx,vakera...stb) Régebben én is foglalkoztam vele ha komolyan kell akkor lehet hogy tudok szerezni,de ezért keress meg privátban.
(#) Digitalpimp válasza botesz hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Ok, ha eldől majd a dolog, kereslek.
(#) vladcepes válasza botesz hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Szia! Köszönöm!
(#) Balaton hozzászólása Feb 18, 2015 /
 
Sziasztok,
Indesitnél A99-re van valami megoldás?
Totál kaput! Nagyjából ennyit találtam a neten.
Köszönöm!
(#) Atti128 hozzászólása Feb 18, 2015 / 1
 
Sziasztok! ariston il 460 hibakódjait tudja valaki? 5 ledes kijelzője van.

Köszönöm.
(#) vladcepes válasza botesz hozzászólására (») Feb 18, 2015 /
 
Ahol vannak a gombok meg a tekerő,gondolom az alatt van a panel ugye? Az ajtót lenyitom és ott vannak a csavarok,gondolom itt keressem.
(#) botesz válasza vladcepes hozzászólására (») Feb 18, 2015 /
 
Vezérlő panelon van.De ha nem megy inkább szerelő.
Következő: »»   111 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem