Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   112 / 259
(#) vladcepes válasza botesz hozzászólására (») Feb 18, 2015 /
 
Értem, csak úgy akartam kérdezni hogy a vezérlő panelt az gondolom ne a mosogató gép aljába keressem.
Amint látom úgy tudnék hozzáférni hogy lenyitom az ajtót és belül körbe vannak a csavarok,gondolom azokat kicsavarom leszedem és ott lesz a panel. Ha egy kis segítséget kapok itt akkor megpróbálnám. A másik dolog: Ha a panelt kiveszem és elhozom,mert nem itt van nálam a gép akkor le tudnánk úgy ellenőrizni?, a válaszokat ,segítséget előre is köszönöm.
(#) Atti128 válasza Atti128 hozzászólására (») Feb 18, 2015 /
 
Bocs. Nem il hanem li 460. egyébként a 2 és
4-es led villog.
(#) Atti128 válasza Atti128 hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Helló!

Annyit rájöttem hogy valami a fűtéssel van. Fűt, de lehet hogy túlfűt???
(#) mkujbus hozzászólása Feb 19, 2015 /
 
Bosch mosogatógépem meghibásodott 5 éves ,igen jól karbantartott. A vizet fölveszi, ki is nyomja, ezt akár órákig csinálja, de nem mosogat.Piros jelzést a vízcsap ikon mutat. Eltömődést nem látok, tiszta minden, ami hozzáférhető. /2 naponként szoktunk mosogatni vele./A szerelő szerint elektronikai hibája van, s az nem javítható, csak cserélhető. Aranyáron. Nem hiszem el. Nagyon szeretném tudni, mi lehet a baj. S érdemes -e javíttatni.Előre is köszönöm, ha tud segíteni valaki.
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2015
(#) Balaton válasza mkujbus hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Üdv, egy pontos típust tudsz írni?
Van benne átfolyás számláló - érzékelő?
(#) botesz válasza mkujbus hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Biztos hogy nem elektronika hibás.literszámláló reed csöve szokott lenni ez pedig 500 ft os alkatrészköltséget sem jelent.
(#) mkujbus válasza botesz hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
típusazonosító: sgs53E92EU Ennyi elég?
(#) mkujbus válasza botesz hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Kösz, hogy figyeltél rám
(#) mkujbus válasza Balaton hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Kösz, hogy figyeltél rám.
Típusazonosító: SGS53E92EU
Az a számláló érzékelő hol látható? Nem tudom van-e benne. Ilyent nem látok .
(#) Balaton válasza mkujbus hozzászólására (») Feb 20, 2015 /
 
A bemenő vízcsővet nézd meg. Ha leszeded a bal oldalát (szemből) a gépnek alul, hátul kéne lennie egy kerek valaminek. A bejövő vízcsövön. Utána a cső egy tartályba megy. Persze, ha van benne.
(#) botesz válasza mkujbus hozzászólására (») Feb 20, 2015 /
 
Ebben van.Leveszed a gép bal oldalát és alul kell lennie.A befolyó víz csöve van közvetlenül belerakva és 2 vékony vezeték megy rá.Ki veszed kihúzod belőle a reed csövet kiforrasztod és veszel bele egy másikat és már megy is!Legalább is döntő többségben ez szokott lenni a hiba!
(#) bomann mosogatogep hozzászólása Feb 20, 2015 /
 
Valaki tudna segiteni a bomann mosogatogepunk vegig megy a programján de szarit csak vilognak a ledek kipucoltam mar szedszedtem de nem talaltam semmit valami tipet hogy mi lehett a gond vele? Elektronikai gond vagy valami mas? koszi a segitseget.
(#) Szilcsi hozzászólása Feb 20, 2015 /
 
Sziasztok!
Bosch Silence Plus SMS60M08EU/12 típusú mosogatógépem 6 éves. Több sebből vérzik:
- Néhány hónapja E15-öt írt ki, ilyenkor vég nélkül szivattyúz kifelé, akármeddig, míg csak ki nem húzom a 220-ból. sokszor próbáltam újra bekapcsolni, néhány nap után aztán egyszer csak megjavult, és újra mosogatott.
- Decemberben E24, bárhogy tisztogattam, semmi, emellett, ahogy beszívta a vizet, nyomta is mosogatás nélkül. Szerelő ideért 3 hét alatt, kiderítette, hogy az optikai érzékelőt kellett megcucálni fogkefével. Mosogatógép hideg programon ezután működött a szerelőnek, elment, és nekem már nem működött, lecsapta a fi-relét kb. félidőben. Próbálkoztam többször megint, hátha abbahagyja (mert a szerelő szerint most már javíthatatlan, cseréljem ki), sokadik próbálkozás után végigment a program, csakhogy kiderült, hogy hideg vízzel mosogat... szóval már nem fűt és nem is szárít.
- A tegnapi kísérlet után pedig megint a régi jó E15....
Lehet ezzel még vajon kezdeni valamit, vagy végleg kiszolgálta volna magát?
Köszönöm a válaszokat.
(#) bicelli hozzászólása Feb 20, 2015 /
 
Kedves hozzáértők !
Segítségeteket szeretném kérni Candy CED 110-37S mosogatógéppel kapcsolatban. Lányom mosogatógépe az ajtó alsó részénél engedi a vizet. Felhívott egy "igazi" javító szakembert, aki telefonban azt mondta, hogy ilyen nem lehet, mert ott nem szabad víznek lenni. Majd több nap után nagy nehezen mégis kiment megnézni, és azt mondta, hogy tömítés hiba. Azóta viszont eltűnt, nem lehet napok óta elérni. Műszaki lévén azt gondolom, nem lehet megoldhatatlan probléma kicserélni. De csak interneten tudok rendelni, és nem vagyok biztos hogy csereszabatos alkatrészt néztem-e ki. Kérdésem, hogy a 92130707 cikkszámú ajtótömítés alsó, jó-e a CED 110 típushoz, illetve csak ez az egy van-e az ajtó alján tömítésnek ? Köszönettel.
(#) bubuszoft hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Sziasztok.

Van egy Zanussi mosogatógépem. Azt vettem észre, hogy a só eggyáltalán nem fogy a tartályból, próbáltam a mennyiség állítón állítani, de semmi. Nem tudom, hogy a víz mossa-e li a kellő sót, vagy a programkapcsoló indít egy szelepet. Ismeri valaki a készülék működését?

Köszönöm a választ.
(#) botesz válasza bubuszoft hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Egy szelep engedi rá a sóra a vizet.Vagy a szelep vagy inkább dugulás.
(#) bubuszoft válasza botesz hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Szia.

Ezt mindegyik programnál csinálja, a rövidítettnél is?
(#) mkujbus hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Köszönöm, balaton
(#) mkujbus hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Köszönöm, botesz
(#) Szilcsi hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Kedves Szakértő barátaim!
Örömmel venném, ha megnéznétek pénteki bejegyzésemet, és ha lehetséges, véleményt mondanátok, esetleg javaslatot tennétek, hogy mitévő lehetnék...
Előre is nagyon köszönöm!
(#) botesz válasza Szilcsi hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Ez több mint valószínű hogy fűtőbetét probléma!
(#) Szilcsi válasza botesz hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Köszi a választ!
És mit tehetnék?
(#) botesz válasza Szilcsi hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Hívsz egy olyan szerelőt aki nem rávágja hogy vegyél másikat hanem meg is javítja.Sajnos nem a szomszédomban laksz...
(#) Szilcsi válasza botesz hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Házilag ezt nem tudnám megjavítani? Műszaki érzékem van, csak tapasztalatom nincs...
(#) botesz válasza Szilcsi hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Én a helyedben szakemberre bíznám...pláne hogy az áram nem játék.
(#) Szilcsi válasza botesz hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Megfogadom, köszönöm!
(#) Juli710216 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Üdv mindenkinek!Indesit IDL600 típusú gépünk van. Az este mosogatni szerettem volna. Elindítottam.Néhány másodperc után átugrott az első ledre és ott villog közben hallani hogy a szivattyú nyom kifele.Ráadásul a szűrő alatti részben nincs víz holott korábban ott mindig maradt.Mit csináljak vele?Segítsen valaki már nem tudom mit próbáljak rajta
(#) vladcepes válasza botesz hozzászólására (») Feb 25, 2015 /
 
Szia! Ezen a videón Bővebben: Link a 4:08 percnél amit kicserél az micsoda? ( mi a neve?) Üdv!
(#) mkujbus hozzászólása Feb 25, 2015 /
 
Kedves botesz, kedves Balaton. Ismételten köszönöm a segítségeteket, a Bosch mosogatóm működik. Ott kellett keresni a hibát, ahol ti mondtátok. Szerelőt hívtam, alkatrészt cserélt.Vízmérő, vagy valamilyen kerék a szerkentyű neve. / Ára 8800 forintvolt(:./ + kiszállás, + munkadíj .Nem sok választásom volt, mert nekem ez a masina nagyon fontos, "Ő" a háztartási alkalmazott. Alig nélkülözhetőMég mindig jobban jártam mint az előző mesterrel, aki szerint a lényeg a "vegyél másikat" volt. Azért kár, hogy nem a szomszédomban laktok
(#) Szilcsi hozzászólása Feb 26, 2015 /
 
Sziasztok,
Bosch mosogató E09 hibakóddal. Javítható szerintetek? Köszi!
Következő: »»   112 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem