Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   186 / 3553
(#) zenetom válasza googa hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Üdv. a klubban
(#) fureszk válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Nyomj a fiad vagy a szomszéd kisgyerek kezébe 1 buborékfújót és játssz vele.
(#) googa válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Én ilyet nem ismerek, de szívesen kipróbálnám. Azért egy ilyet webcam és átlag sávszélesség mellett (gyors karmozdulatok miatt), szerintem nehéz összehozni...de, ha már van, akkor elismerésem.
Amikor megtetszett nekem a robotfoci, akkor próbáltam én is kamra képet feldolgozni. Egy fehér lapon színes kupakok voltak és azok közül kereste meg az elütő zöld színüt és azt követte nyomon. Eléggé lassú volt ez a feldolgozás, mire bejelölte célkereszttel. De mondjuk én amatőr szinten csinálom az ilyen nagyszabású dolgokat
(#) Kovidivi válasza fureszk hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
hmmm. fiam?
Googa: lehet , hogy lassú hozzá a webcam, de hátha... reménykedek
(#) Ricsi89 hozzászólása Szept 29, 2008 /
 
Még mindig nem találtam olyan programot, ami a felvett zenének megmondaná az előadóját és címét. A winamp csak hülyeségeket ír ki. Egy régi külföldi számra például: Kispál és a borz-ot írta ki. Semmi közös nincs a kettőben, de mégis ezt írta ki. Viszont régebbi magyar számokat meg kitalált rendesen. Lehet, hogy senki sem ismeri ezt az előadót, amit én keresek.
(#) maTaKee válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
"Easy CD-DA Extractor xx" Pl.
(#) vicsys válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Van 1 részlet a zenéből? Hátha....
(#) lapose válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Szia!
Csak akkor tudja felismerni, ha a megfelelő digitális azonosító benne van a zenében, és az adatbázisban megtalálható(CDDB). Ha nincs vagy nem jó az azonosító csak találgat vagy fel sem ismeri.
(#) Ricsi89 válasza vicsys hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Helló
Itt egy szám. Remélem valakinek ismerős és tudja legalább az előadóját.
(#) vicsys válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Idézet:
„Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből.”

(#) Ricsi89 válasza vicsys hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Na ez furcsa. Lehet, hogy elírtam a linket. na mégegyszer. Bővebben: Link
(#) Balázs válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Szia!

Kenny Price - Me And You And A Dog Named Boo


Egyébként ilyenkor nagyon egyszerű dolgod van, rákeresel a dalszöveg egy rélszletére a Google-ben, és már meg is van az előadó és a cím.
(#) Ricsi89 válasza Balázs hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Köszi. Már csak egy helyet kell keresnem, ahol le tudom tölteni egy pár számát.
(#) lapose válasza Balázs hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
Szia!
Élő CDDB adatbázis by HE!
(#) vicsys válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
esetleg csak 1 progit kell keresned... (youtubeget)
(#) Macsek71 válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 29, 2008 /
 
például :
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/camgoo-HW10.html

(remélem nem lesz reklám miatti probléma...)
(#) googa hozzászólása Szept 29, 2008 /
 
Megint nem fekszem le időben Miattatok, csak tanulok egy csomó haszontalan elektronikai dolgot. Köszi!
Holnap mondjuk a munkahelyemen nem köszönik meg ezt a kialvatlanságot.
Viszont, alig várom már, hogy holnap legyen, mert holnap kiolvasom a Nyák készítés c. topikot és a hétvégén két gyufa, meg egy konzervdoboznyi elhullajtott csirketoll segítségével, többemeletes smd szendvicsnyákot készítek, aminek az egyik oldalán a MonaLisa lesz kirakva SMD alkatrészekből
Szép álmokat Mindenkinek!
(#) vtsoftware válasza Balázs hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Feldobod a gépedre a legújabb winampot, és van egy Auto-Tag nevezetű új bővítménye.

Megnyitod a fájl ID3 beállító ablakát, az első "Basic info" nevű fülön, a bal alsó sarokban van a gomb Auto-Tag szöveggel. Klikk rá, és leszedi az internetről még a zene kiadóját is. Mármint ha fent van az adatbázisban.
Ritkán, pár számnál még előfordul hogy hibás adatokat tölt le, de általában nem téved
(#) KTobi hozzászólása Szept 30, 2008 /
 
Sziasztok!

Itt a válasz a Google, mint kereső miért rosszalkodik. xxxxxxx Nem árt elolvasni. Tehát akinek van egy kis szabadideje, és elég vastag a bőr a kép, hogy tovább rontsa az internetet, akkor az rajta. Aki nem rombolni akar, annak azért ajánlom, hogy valami hasznos használható dolgot is tegyen fel az oldalaira.
Tehát elterjedt az interneten pénz keresni a reklámokkal. Ez nem új dolog, mivel a reklámért fizetnek. hogy ne neked keljen keresned hirdetőt, kihasználod a Google szolgáltatását, és ő helyezi el a hirdetését a Te oldaladon is. Nem kell sajnálni szegényt, jól keres ő is. Tehát valószínű, hogy a Googlenek a megnyitott oldalak száma szerint fizetnek, neked meg, ha rámén valaki, csak akkor. Hogy sokan rá klikkeljenek, az okosak elkezdtek sűrűn keresett kulcsszavakra oldalakat gyártani, amit minél előbb hoz a Google. Mivel ő is keres vele, meg a klucsszóra fektetnek. Így megtöltik az internetet rengeteg semmirevaló, csak reklámot tartalmazó oldallal. Ezért romlik a Google keresési minősége. No most okosak használjátok ki ezt, akinek van ideje és feltétele. Várok tapasztalatokat (még nem ugrok neki, majd ha lehet saját bankszámlám, fél év múlva).

Én semmit, de semmit nem kapok azért, ha letöltitek az ingyenes könyvet, ha elolvasod a könyvet, a végén írja, hogy aki terjeszti az kap engedményt. Ebbe nem mentem bele, nem akarom kihasználni a HE népszerűségét.

Üdv. Tóbi

nem akarom kihasználni a HE népszerűségét. helyes, link törölve.
(#) Kovidivi válasza Macsek71 hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Köszönöm a linket!
(#) vtsoftware hozzászólása Szept 30, 2008 /
 
Húú, de be vagyok t0jv@...
Mostmár tudom milyen lehet vaknak lenni... részben.

Milyen áramszünet az ahol még a közvilágítás is elmegy? Normális, vagy valamit csinálnak az elektrósok' vagy valami történhetett?
(#) Ricsi89 válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Én már vagy két hete tudom ezt. Azóta nem ég előttünk a világítás. Olyan rossz, amikor éjszaka megyek ki inni és nem látok semmit csak korom sötétséget. Eleinte nekimentem egy-két dolognak, de már jól megy. Már kitalálok a konyhába csukott szemmel is.
Szerk.: ja meg hogy amikor jönnek ellenőrizni a kiégett égőket, akkor meg megy rendesen, de éjszaka meg nem. Ez olyan, hogy egy pár hétig nem megy, majd egy pár hónapig jó.
(#) lapose válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Nekem a házam tele van ledekkel. A múltkor számoltam kb. 100 db világít éjjel-nappal. Ahol nem volt, pl. a konyhában, oda 10db. nagyfényű ledből csináltam éjszakai fényt!
(#) vtsoftware válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
A fene egye meg, a net is elment fél órára...
Nem úgy értettem, hanem kb. egy percre elment minden áram... ezt de szépen megfogalmaztam, jah mint hogy: Bevezetik a szennyvizet - csatornázás
Egy percig kb. semmi, még a közvilágítás is. Kinéztem az ablakon és amit még épp láttam a távolban közvilágítás-lámpa az sem, pedig az elég messze van...

Azért kérdem mert ilyen áramszünet erre még nem nagyon volt... ez normális lehet?
(#) zenetom válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Hú ilyen már nálunk is volt...
Elég durva volt, megyek az úton haza havertól, este koromsötétségbe, felhős volt az ég, és az út végén nem volt világítás, meg pár darab környező utcába.. egy kicsit ilyesztő volt
(#) Ricsi89 válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Hát van ez így. Nálunk a trafó pont itt van három házzal utánunk, de olyan régi, hogy még nagymamám sem tudta megmondani mikor tették fel. Szegénynek már olyan hangja van. mint ami tönkre akar menni. Főleg ilyenkor este. Kicsit kevés már ide. Volt már olyan is, hogy egy fél napig csak kb 100V volt csak. persze ez télen volt, így még a gázkazánban a mágnesszelep sem bírt behúzni, ezért egy napig fagyoskodtunk a házban.
(#) googa hozzászólása Szept 30, 2008 /
 
Találtam itthon egy profi túskészletet. Még a fősulira kellett megvenni, de csak egyszer rajzultunk vele. Viszont abba a kettőbe, amit használtam beleszáradt a tinta. Gyakorlatilag nulla kilóméteresek a cuccok és szeretném megpróbálni eladni. Milyen vegyszer oldaná ki a tintát a csövekből? Nekem van itthon propilén, de nem merem egyelőre kipróbálni.
(#) vtsoftware válasza Ricsi89 hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Jaaj, ne is mondd... volt hogy még rééégen mielőtt itthon lett netem (vagyis mire anyut sikerült meggyőzni hogy olcsóbb itthon mint ha minden nap netcafe-ba járnék - hozzáteszem 250,-Ft/óra, amit néha-néha elengedtek - és végülis rájött hogy így jobb) egy téli este jövök hazafelé a netcafe-ból, és hát, tőlünk kb. 3 sarokra van egy telep... ahol ugye hát ****** laknak.
Namost, ott van (vagy csak volt) néhány olyan kutya amelyik még az autót is megkergette Namost én pedig ott mentem a havas úton télen, este Biciklivel.
Megcsúszik a lábam a pedálon, közbe beverem a bokám a pedálba, alig bírtam hazatekerni, és vagy 3 kutya utánam... és ott akkor nem is volt villany, mármint közvilágítás. Ne tudd meg... (bár leírtam )

Ne legyél rasszista! (Frankye)
(#) titi hozzászólása Szept 30, 2008 /
 
Hali!
Tudnátok ajánlani valami gyors net-et?
Jelenleg tel.vonalon van a T betűs szolgáltatótól 1megás.
Írtam nekik kb egy hónapja, hogy szeretnék 8megásra váltani, erre ma közlik, hogy egyrészt technikailag nem lehetséges, másrészt szerződésmódosítási díjjat kellene fizetni.
Bár ez utóbbit nem értem miért, amikor most 1 megás hűségidő nélküliről akartam a 8 megás hűségnélkülire.
Mert lefelé váltásnál fogjuk rá, hogy megértem...
Szóval Komáromban lenne szükségem valami megoldásra.
Köszi!
(#) _ampervadasz_ válasza titi hozzászólására (») Szept 30, 2008 /
 
Te is Komáromi vagy,de jó mert ÉN is!
Ha hűségszerződés nélküli akkor NEM kell szerződés módosítási dijjat fizetni! Először is, válts szolgáltatót!
Javaslom a PiCk-UP tól vegyél 2éves hűségszerződésre net, legalább duplázzák, de sajnos más megoldás nincsen. Vegyél 3,2Mbiteset, azt decemberben duplázzzák, igaz nem 8Mbit, de ez is valami! ez csak akkor érvényes, ha kkábeltv szolgáltatásod is van, és szociális csomagra nem kötik be, csak felette!!! Amúgy én is a nagyT -s vagyok (Vi$vanet néven fut a dolog, úgy olcsóbb volt), de nem igazán vagyok vele megelégedve én sem, én pl leakarom mondani, erre ba**nak rá válaszolni!
Következő: »»   186 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem