Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2813 / 3550
(#) hg6dab válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 17, 2017 / 2
 
Ez egy viszonyszám, kifejezi az eladó és a vevő agykapacitás viszonyát.
(#) jani1987 hozzászólása Nov 17, 2017 /
 
Egy ideje azon töröm a fejem bemerjem e vállalni a hordozható csempe kályha építést. Az alsó-felső keret meg van. A sarkoknál furattal ellátva. Ez kicsit másabb mint a vályog kályha amit nagy hoho-éknak mutattam.
(#) szikorapéter válasza granpa hozzászólására (») Nov 17, 2017 / 1
 
Megoldottuk. Mekkora mázlid volt hogy épp arra sodort engem is a szél.
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Ez a legkevesebb. Kell még egy nagy és egy kicsi ajtó és egy füstkivezető. Meg kályha csempe, samott tégla, stb.
(#) jani1987 válasza pjg hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Ja csak full amatőrként elég bátor húzás lenne tőlem.
(#) BarnaPili válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Csempéid vannak hozzá?
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Valahol van kályhás könyvem. Megkeressem?
(#) jani1987 válasza pjg hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Ha nincs rá szükséged elfogadom. Nekem meg meg van az okj-s villanyszerelő tankönyv. Nyugodt szívvel megválok tőle. Van egy pdf köbzolitól de nem rajongok az ebookért.
A hozzászólás módosítva: Nov 17, 2017
(#) jani1987 válasza BarnaPili hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Dehogy van. Volt de azok is sérültek így full cserés lesz. Még azt se tudom mennyibe fog kerülni. Plusz a csempe fúrást is csak sejtem hogy tanácsos.
(#) BarnaPili válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Nem járnál jobban egy használt kályhával? Azt maximum samottozni kellene.
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Nekem pdf-ben van meg.
(#) jani1987 válasza pjg hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Akkor szerintem ugyanaz. Koszó Józseftől.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Idézet:
„bemerjem e vállalni a hordozható csempe kályha építést.”

Hová?
Lassan próbálgathatod a nagyot, meg bőven elég egyébb dolgod is akad. Vagy nem?
Mellesleg Jancsi kályhát azt kaphatsz tőlem ingyen is, ha már most dideregsz (vicces leszel a vonaton vele ).
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Már napok óta üzemel. Egy doboz fa elég egész nap. Tippelj hány fok van.
(#) pjg válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Nem!
Cserépkályhás munkák Derecskei Sándor - Kárpáti Andorné
94 oldal
Ipari szakkönyvtár
1962
(#) peti333 válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 17, 2017 /
 
Sok nagy cég azért szabadalmaztat minden szemetet, mert ki tudja mikor lesz belőle valami. 1-2 év alatt is nagyot tud fordulni a világ, néha meg kell hozzá 10-20 év is. Sok chemtrail hívő mutogat bizonyos szabadalmakra, amik a legkülönfélébb növényekről szólnak, pl. alumíniumnak és egyéb nehézfémeknek ellenálló beadványok, mert hogy biztosan azért van rájuk szükség, mert ezzel permeteznek minket.
Sokkal inkább kísérleteznek új növényekkel, és a tesztek alatt előjött, hogy az adott fajta, pl. ellenáll alumíniumnak, akkor gyorsan levédetik, mert ki tudja mikor tudnak beszedni világszinten pár millió jogdíjat érte. Ugyan ez folyik az autóiparban, amit belülről látok, hogy a legutolsó apró műveletet is levédetik világszinten, hátha ezzel a telített piacon picit meg tudják ****atni a konkurenciát.
Például ha jól tudom ezért lehet most szabadon alkalmazni a kapacitív és rezisztív érintőképernyőt, mert annyira korán védették le, amikor egyszerűen nem volt piaca, nem volt hozzá megfelelő technológia, stb. és mire széles körben elkezdték használni, már lejárt a szabadalom.
Magánember számára kb. megfizethetetlen a szabadalmi díja, a legjobb esélye akkor lehet, ha tudja hogy biztos piaca van, hogy felvesz pár ügyvédet, pár millió kölcsönt, levédeti és vagy alapít rá egy céget, vagy eladja. Ahogy olvasom mostanában olvasom a szabadalmakat úgy 85% nonszensz baromság (legalábbis a jelenlegi technika mellett).
Ajánlom figyelmetekbe az alábbi szabadalmat: US 5443036 A

Multi.JPG
    
(#) Petyaa hozzászólása Nov 17, 2017 /
 
Üdv! Kisváros 2001 ben forgatott sorozatában feltűnt ez a rendszámú autó. A film kedvéért kapta, vagy létezett a valóságban is ilyen?

opel .jpg
    
(#) CIROKL válasza Petyaa hozzászólására (») Nov 18, 2017 /
 
Igen , bérelhető autó ...
(#) Petyaa válasza CIROKL hozzászólására (») Nov 18, 2017 /
 
Akkoriban valahogy nem tűnt fel.
(#) Remci válasza Petyaa hozzászólására (») Nov 18, 2017 /
 
Pedig a Budget ( remélem jól írtam ) autószalon neve mindig elhangzott, vagy fel volt az autókon tüntetve. Mint a Kádár-Trans, meg a többi reklámozni való dolog.
(#) nagym6 hozzászólása Nov 18, 2017 /
 
Üdv. Egy egyszintes házban 5 radiátor van, és a szeneskazán, keringető, minden egy szinten. Vizet kellene leereszteni. Kazánon alul van leeresztő csap. A probléma, hogy a radiátorokba bemenő, és kijövő csövek mind egyből felmennek majdnem plafonig, tehát a visszafolyó cső nem lent, hanem az is fent megy. Gondolom nincs más, mint egyenként a radiátorok alsó csatlakozóit lebontani, ott kiereszteni a vizet a radiátorokból. Vagy van valami mesterfogás erre?
Köszönöm.
(#) pjg válasza nagym6 hozzászólására (») Nov 18, 2017 /
 
Mindből le kell engedni? Akkor egyenként a hollandert kinyitni
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Nov 18, 2017 /
 
Mindből, az egész rendszert teljesen. Tehát nincs más, mint a radiátor hollanderek. Kb. 40 éve lettek feltéve.
Köszi.
(#) jani1987 hozzászólása Nov 19, 2017 /
 
Van olyan program amivel a szintetizátor romjába lehet kotorászni? Pár hang mintával szeretném kiegészíteni.
(#) Gabó hozzászólása Nov 19, 2017 /
 
Valamiért az üzenet előzményeimet nem tölti be az oldal... Másnál is van ilyen?
(#) Gafly válasza Gabó hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Vár kicsit, meredten néz, majd örül
(#) Gabó válasza Gafly hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Ahha, csak a végén beírja, hogy az oldal betöltése sikertelen, próbáld később....
(#) jani1987 válasza Gabó hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Nekem más program csinál olyat hogy gondolkozik pedig a net fullon megy. És mégse tölt.
(#) Gafly válasza Gabó hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Vagy van a "B" terv: Felül nagy zöld gomb "Korábbi üzenetek megjelenítése".
(#) Gabó válasza Gafly hozzászólására (») Nov 19, 2017 /
 
Szerinted mivel próbáltam visszanézni??
És ott van még a nyilacska a tiltáshoz, meg a vissza az üzenetekhez is! Igen tudom...
Következő: »»   2813 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem