Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SonyEricsson W800i Walkman Mobil
Lapozás: OK   1 / 1
(#) asprey hozzászólása Dec 28, 2005 /
 
Sziasztok!
Boldog tulajdonosa lettem egy ilyen Mobiltelefonnak. (SE W800i)
Szeretnék kérdezni okosabb emberektől.

Vettem hozzá egy autós tartót, Mp3 kazetta adaptert egy külső mikrofont és egy autós tőltőt.
Mindent sikerült klasszul bekötnöm, szépen szól az Mp3, megy a telefon töltése is. Működik a kihangositás is. Szóval minden klassz csak az a bajom ha hívásom jön valami iszonyú pittyegés hallatszik a hangszórókból (GSM zaj). Olyan mint amikor közel tesszük híváskor a mobilt mondjuk egy hangszóróhoz.
Kilehet ezt a zavaró pittyegést valamivel szűrni, kondi vagy tekercs?
Segitsetek.
Előre is köszönöm.

W800i.jpg
    
(#) asprey válasza asprey hozzászólására (») Dec 29, 2005 /
 
Senki?
(#) Norberto válasza asprey hozzászólására (») Dec 29, 2005 / 4
 
Hali!

Sajnos nem lehet kiszűrni :no:

Ez a mobiltelefonokkal járó kisebb probléma...az ugyanis egy 1W/2W-os adóként működik, ha megcsörgetnek, vagy ha telefonálsz. És az egy kisebb térben (pl.autó) elég nagy teljesítmény ahhoz, hogy ne lehessen teljes egészében lecsillapítani.
(#) asprey válasza Norberto hozzászólására (») Dec 29, 2005 /
 
Köszi. hát ez nagy kár!
(#) damatic válasza asprey hozzászólására (») Dec 29, 2005 /
 
Max annyit tehetsz az ügy érdekében, hogy megpróbálod a mobiltelót a tartóval együtt egy kicsit távolabb elhelyezni a hangrendszertől (kihangosító elektronika, és fejegység).

Mellékesen csak azt nem értem, hogy a telefonban lévő kondenzátormikrofon előerősítőjét hogy a viharba nem zavarja az RF köre??? Pedig az aztán érzékeny (3mV).
(#) asprey válasza damatic hozzászólására (») Dec 29, 2005 /
 
Külső mikrofont is kötöttem a telefonhoz.
(#) zaik válasza damatic hozzászólására (») Dec 29, 2005 /
 
nem emlékeztek arra, hogy régen (naggyon régen, amikor még újdonságszámba ment egy mobil) volt egy reklám, ami vmi olyan tokot akart eladni, ami nem zavazta pl a TV-t, vagy a hangszórókat. Ebben az esetben jó lenne egy ilyen "találmány" .
amúgy meg, ha mikróba tennéd, nem zavarná a kihangosítót. igaz, téged sem zavarna senki telefonon
ok, ez rossz volt, bocsánat.
(#) damatic válasza zaik hozzászólására (») Dec 30, 2005 /
 
Gyerekek, egy normális cuccot nem zavarja a mobil.

A stúdióban rárakhatom a mobilt a keverőre, felhívhatom és semmi ti - tiri - ti - tiri - ti - tiri.

Erről ennyit. ott van vmi, ami nincs árnyékolva. A fejegység egy konzervdoboz, azzal nem lehet gond.
(#) elektro válasza asprey hozzászólására (») Jún 4, 2007 /
 
nekünk akárhány kihangosító meg készülék volt a kocsiba egy sem csinált ilyeneket. Szerintem a külső antenna miatt. Mert egyiksem a teló antennáját használta. Volt amelyiknek a tetőn volt a mostaninak meg a szélvédő jofelső sarkába van ragaszta egy kb 8cm átmérőjű karong az lenne az antenna. Odáig mindenárnyékolva megy bár igen az az 1-2W az valódan sok de nekünk soha nem zavarta. Ha esetleg van rá mód akkor tegy te is egy antennát neki.
(#) mcganyer hozzászólása Márc 16, 2008 /
 
Üdv! nincs véletlen valakinek rajza jack átalkítohoz? elöre is köszönöm
(#) Lajos7404 hozzászólása Jan 16, 2009 /
 
Tisztelt Fórum !

A segítségeteket szeretném kérni:

Vettem Sony Ericson T250i mobilhoz
egy USB adatkábelt.
Az adatkábel tipusa DCU-60.

Sajnos, a hozzá kapott SE Pc Suite 2.098 telepítő CD-n
nincs T250i-hez való driver.

Csak a következő mobilokhoz van:
D780, J300, S710, S700, K508, K500, K506, Z500, P910,
K750, K300, V800, K700, Z1010, Z600, P900, P800, T230,
K508i, Z800, T290i, Z200, T630, T610, T300, T310, T68,
Z520, W800, V600, J210, K608, K600.

Az nem lehet, hogy a felsorolt driverek közül
az egyik jó T250i-hez is?
Vagy honnan lehetne letölteni,
mert nem találtam az interneten sem...
Csak arra kellene, hogy a fényképeket
átmásolni a számítógépre.
(#) liderces válasza Lajos7404 hozzászólására (») Jan 16, 2009 /
 
Hali!

És már próbáltad a gépre rádugni a telót elvileg simán fel kéne hogy ismerje és látnod kéne mint meghajtó. A Pc suitle-t meg felejtsd el csak a gond van vele nem jó semmire, először azt használtam de mióta kábelem van meg bluetooth-om azóta nem kell. Nekem is ilyen kábelem van de amint rádugom a gépre máris jelentkezik semmi progi nem kell. Települ aztán mint háttértár fogod látni a sajátgépben. Onnan már látod azt is ami rajta van. Másolhatod stb. üdv
(#) Ricsi89 válasza Lajos7404 hozzászólására (») Jan 16, 2009 /
 
Helló!
Dugd rá a gépre a kábellel a telót, majd ha rinyál a driver miatt tedd be a CD-t és hagyd hadd keressen a varázsló. Meg fogja találni a Cd-n a drivert. Mindegyikhez van rajta driver, csak nem sorolják fel. Az én gyári W810-hez adott CD-m is jó mindegyik telóhoz. És a Pc suite-ot ne használd. keress rá a MyPhoneExlorerre a Google-n. Ezzel nagyon könnyű pakolgatni gépről a telóra és fordítva is.
Ha valami nem megy írj!
Üdv: Ricsi!
(#) Lajos7404 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Ha összedugom a géppel, a tálcán csak azt írja ki:
"Az USB eszközt nem lehet felismerni...a probléma megoldásához kattintson erre az üzenetre."
Erre megnyílik egy ablak:
Ismeretlen eszköz tulajdonságai:
-Általános (eszköz használata engedélyezve)
-Illesztőprogram

Már előtte is már próbáltam drivert telepíteni,
lehet, hogy valamit elállítottam...
(#) Ricsi89 válasza Lajos7404 hozzászólására (») Jan 18, 2009 /
 
Próbáld meg letávolítani az eszközkezelőben azt az ismeretlen hardvert. Majd a gépet újraindítva megpróbálni telepíteni.
(#) Lajos7404 válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jan 19, 2009 /
 
Megcsináltam, amit írtál, most hogy rácsatlakoztatom a gépre, a tálcán ezt írja ki ebben sorrenben:
-Új hardver (usb device)
-Ismeretlen eszköz
-Az új hardver telepítve, van használatra kész.
Aztán a "szokásos":
-Az USB eszközt nem lehet felismerni.

Közben találtam egy másik fórumot,
ugyanez volt a hiba, és csak ennyit válaszoltak rá:
"ACER alapú a T250i nem SE. Ez lehet a baj."

Egyébként Windows XP SP2 van.
A gép típusa: ConRoe1333-D667 R3.0
(#) adamik hozzászólása Dec 8, 2009 /
 
üdv! van egy sony ericsson w800i telefonom és sajnos a kijelzővel volna egy kis problémám:

hozzám került a telefon igen rossz állapotban, fagyott a fényképező és ház cserére szorult, de amúgy rendesen működött. másnap vettem házat hozzá és amikor szétszedtük akkor derült ki hogy a kamera csatlakozó kiszakadt ezért fagy a kamera. és a lényeg most következik mikor összeraktuk fehér volt az lcd bekapcsoláskor. megtisztítottuk a csatlakozókat nagy nehezen be is jött a kép. most sajnos az lcd színe megváltozik és pár perc után meg is fordul rajta a kép hol fejjel lefele hol mintha a tükörképét látnám és ilyenkor az elméletileg narancssárga betűk és jelek kék színűek. az elszineződést el lehet tüntetni róla kis időre ha picit megszoritom a telefont ezért gondoltam hogy érintkezési hibája van de nem látok az lcd-n semmiyen sérülést és a szalagkábel is épnek tünik. most itt hever szétszedve az asztalon és sajnos tanácstalan vagyok. segitségeteket előre is köszönöm
(#) roland0327 válasza adamik hozzászólására (») Dec 8, 2009 /
 
Szia!
Nekem is ilyen telefonom van, és már kétszer is betört a kijelző és ki is cseréltem.Harmadszor pedig pár hónapos használat után csak úgy magától elszállt a kijelző.. utána kiderült, hogy elszakadt egy ér a szalagkábelben. Nekem is fagy a kamera mert az is erintkezési hibás. Ez valami W800as átok Ha érdekel én szivesen megválok az enyémtől.
(#) muimui válasza adamik hozzászólására (») Dec 8, 2009 /
 
Csináld azt, hogy a ház, és a kijelző közé raksz egy kis papirt, hogy odanyomja
(#) roland0327 válasza muimui hozzászólására (») Dec 8, 2009 /
 
Ebben igazad van Muimui! nekem is igy van most de nem jó nekemRemélem neked azért jó lesz.
(#) adamik hozzászólása Dec 8, 2009 /
 
Muimui erre én is gondoltam és most ki is próbálom aztán írom hogy sikerült.
roland0327 most működőképes a telcsi? a szakadt szalagkábeles lcd van benne? ára menyi lenne?
(#) roland0327 válasza adamik hozzászólására (») Dec 8, 2009 /
 
pü ment ! mert nem ide vló a téma
(#) muimui válasza adamik hozzászólására (») Dec 8, 2009 /
 
Várom a fejleményeket !
(#) adamik válasza muimui hozzászólására (») Dec 9, 2009 /
 
sajnos nem oldotta meg a problémát a papír! sőt a csengő hangszóró is halkabb lett szereztem egy alaplapot hozzá ha minden igaz holnap ideér. már csak abban bízom hogy valami érintkezési hibája van. majd írom mi az eredmény
(#) muimui válasza adamik hozzászólására (») Dec 9, 2009 /
 
Fogkefével még megprobálhatod átkefélni. Hátha
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem