Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » STK vagy TDA
 
Témaindító: Oneill, idő: Máj 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 4
(#) Blint válasza tatabike hozzászólására (») Máj 14, 2007 /
 
Bővebben: Link

Elég sok külső alaktrész kell hozzá, eddig ilyen stkval nem igen találkoztam

Blint
(#) szabi007 hozzászólása Júl 9, 2007 /
 
Üdv mindenkinek!

Nos aki szeretne egy jó minőségu de teljesitményben gazdag erősitőt épitse meg az álltalam mellékelt kapcsolási rajzot (nyáktervet).
Ez egy stk 4048v ic nekem ez szól itthon no meg ahol diszkózok (drum "n" bass zenét játszok).
Az erölködő rendkivül stabil +-56 volt kell neki és ebből nem engedhetün!
De viszon a hütést nem kell tőlle sajnálni mer abbó sose elég neki!
Akinek további kérdései vannak az irjon
Mail-t:szaboszabolcs@vipmail.hu
Msn:szaboszabolcs@hotmail.com-ra

Használjátok egésszéggel!
(#) Gábor488 válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 9, 2007 /
 
Felvettelek msn-re ha nem baj mert lenne egy pár kérdésem. :yes:
(#) Moderátor hozzászólása Gábor488 hozzászólására (») Júl 9, 2007
 
Ha magánjellegű dolgokról van szó, akkor érthető!

Ha viszont az erősítőről lenne kérdés/megbeszélnivaló, azt legyetek szívesek ITT a fórumon megtárgyalni! Hiszen mi lenne, ha mindenki minden kérdésre privátban, vagy MSN-en adna választ?

A fórum halott lenne, nem lenne soha semmi élet!
(#) Peti_85 válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 9, 2007 /
 
Én meg is csinálnám!
Régen terveztem, aztán, mikor elszántam magam, és utánna jártam, hogy mégis mennyi az ára, akkor még a boltos is csak pislogott, mert ő sem tudta pontosan!
Asszem kb. 8000-re kóstálta! (Most nem tudom mennyi lehet)
Hát ennyiből már össze lehet hozni egy tranyósat! Persze biztos kényelmesebb ezzel! És még lehet, hogy jobban is szól... bár ezt nem tudhatom!
Hali
Peti.
(#) Gábor488 válasza Peti_85 hozzászólására (») Júl 9, 2007 /
 
Én ennyiért találtam ez az V-ös.
(#) Gábor488 válasza (») Júl 9, 2007 /
 
Csak annyit kérdeztem meg hogy milyen dinamika szempontból és azt mondta hogy jó. Azt mondta hogy dinamikus hangja van és üt is de rendesen. Teljes kivezérlésnél alig van torzítás. Szóval jó kis ic
(#) szabi007 válasza Peti_85 hozzászólására (») Júl 10, 2007 /
 
heló mindenkinek!

kérdésedre válaszolva az ic ára kb 1 ével ez előtt a HQ videónál 2500Ft nas aszem ez nem olyan drága de ti tudjátok
(#) szabi007 válasza (») Júl 11, 2007 /
 
szia norberto!

nos nekem csak az lenne a problémám hogy miért kell
mindenkit leb...szni mer egy egy nem ide illő dolgot ir!
TUDOM hogy ez "dolgod" de akkor is egyébként irtál nekem egy választ hogy miért nem töltöttem fel a kapcs rajzot , ok az én esetemben már elmondtam de mi van ha valaki pl.:azért nem tudja elküldeni mert naon lassu a nete , vagy nem otthonról netezik vagy netezik!
Szal én csk azt szeretném kérni hogy ne légy enyire szigoru mert szerintem nincs igazad!!!!!
No meg az ien dolgoknak más akármien oldalakon ott van az üzenő fal itt mér nincs???

Egyébként azért adtam meg az msn címemet hátha van valakinek van valami MÁS kérdése valamik MÁSAL kapcsolatban!!!!

És légyszives ne harizz mer én nem azér mondtam!!!!!!!!!!
(#) Peti_85 válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 11, 2007 /
 
Ez így már tényleg barátságosnak tűnik, mint a 8000 Ft... amit én hallottam kb. 3 éve egy gyöngyösi boltban! De ott biztos azért volt drága, mert nem volt neki még raktáron sem és úgy kellett volna rendelnie... vagy nem tudom
(#) Gábor488 válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 11, 2007 /
 
Teljes mértékben igazad van
(#) szabi007 válasza Peti_85 hozzászólására (») Júl 11, 2007 /
 
Nos az a hejzet hogy nekem egy nyiregyi faszi mondott kb egy éve 12000Ft-ot nem tom miért de mentőt kellet hivni mert elájultam leált a szivem!!!!!!!!!
nézde meg ezt a linket itt van minden!
(#) Peti_85 válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 11, 2007 /
 
Ismerem ezt az oldalt!
Az árakkal én is innen ismerkedem, csak még sosem rendeltem, mert még nem jött össze annyi dolog, egyszerre sose, hogy érdemes legyen rendelni (postaköltség)
(#) szabi007 válasza Peti_85 hozzászólására (») Júl 11, 2007 /
 
nos gyere fel msn-re ott van az msn címem kicsit fentebb ne itt dumáljuk meg a nem ide illő témát mer megint le leszek tolva hogy miért itt....
(#) tatabike válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 12, 2007 /
 
Sziasztok,

ezt nem annyira értem...
Idézet:
„Nos aki szeretne egy jó minőségu de teljesitményben gazdag erősitőt”
. A kettő szerintem nem zárja ki egymást általában, éppen ellenkezőleg... Ha jó minőségű, akkor általában teljesítményben gazdag...

TaTa
(#) Norberto válasza szabi007 hozzászólására (») Júl 12, 2007 / 1
 
Ez nem leb...szás volt, se nem letolás!
Szigorúan egy ésszerű figyelmeztetés, mert ELŐRE GONDOLKOZTAM!!!

Mert mi van, ha éppen beszélgetsz akárkivel MSN-en az egyik erőstőről...és éppen valami nagyon fontos dologra terelődik a szó! Ami másnak is NAGYON nagy segítség lenne legközelebb...ilyenkor mi van? Az a másik illető nem fogja tudni megfejteni a hibát, mert TI nem az oldalon tárgyaltatok ki egy problémát, hanem MSN-en, amit soha az életben többé más nem láthat?

Erről korábban már volt szó valahol, és a fentebb leírtak miatt nem szeretjük, ha privátban vagy MSN-en van megoldva egy probléma!

Ez az oldal azért jött létre, hogy sokak mégtöbbeknek segíthessenek bármilyen elektros témában, és éppen ezért nem szeretjük, ha valaki privátban vagy MSN-en beszél meg esetlegesen nagyon fontos témákat!

És mielőtt bármit is válaszolnál vagy reagálnál erre:

Képzeld el, ha az oldalon lévő emberkék egyszercsak mindannyian privátban vagy MSN-en beszélnék meg a problémáikat! Akkor az lenne, hogy a többiek meg lennének fosztva azon ingyenes! információktól, amik ezekben a magánbeszélgetésekben lezajlanak...és abból semmi "külsősnek" nincs haszna, soha senki nem hallhatja/láthatja többé az MSN-en elhangzottakat...

Ui: a kötözködés és letologatás meg nem tartozik a mindennapi "dolgaim" közé, inkább azért van a moderátor, hogy normális keretek között tudja tartani az oldalt és ésszerű gondolkozásra késztesse a tagokat (ha azok éppen önmaguktól erre nem képesek)
(#) plityu hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
keresem STK-404-120Y adatait árát is és STK-402-120Y adatait árát is köszi szépen
(#) Mate78 válasza plityu hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
(#) plityu hozzászólása Aug 4, 2007 /
 
köszi szépen megtaláltam de helyettesitőt nem találtam meg segiteni tudsz ebbe Mate78 elöre is köszi
(#) tatabike válasza plityu hozzászólására (») Aug 4, 2007 /
 
Szia plityu,

konkrétan én nem találtam ilyet, de az STK-ból a legnagyobb készlete általában a HQ-nak van, az általad keresett IC-re ezt , illetve ezt dobta be.

TaTa
(#) szamóca hozzászólása Aug 4, 2007 /
 
Az STK40xx szériával kapcsolatban. Mivel jómagam kb 8 sztereó STK végfok építésén is túl vagyok, megjegyzem az V és a XI végződésű tokokat érdemes venni mivel ezek paraméterei jobbak. Mellettük szól az egyszerű kapcsolás, és a kis helyigény. Nem beszélve a kifejezetten jó hangzásról. A fórumon irt végfokvédelem hiánya sajnos igaz, mint a párásodásérzékenység is.De ezek ellenére is egyszerűbb vele építkezni mint a bipoláris tranyókkal.
Sajnálatos hír hogy a SANYO már állítólag nem gyártja, csak a raktári készletről szállit amíg van.
(#) plityu hozzászólása Aug 6, 2007 /
 
STK-402-120 - at megtaláltam köszi , de az STK-404-120Y nincs raktáron nem rendelhető helyettesitő kellene ha tudtok ebbe segiteni köszi a másikat rendelem
(#) szamóca válasza plityu hozzászólására (») Aug 6, 2007 /
 
Ha jól látom ez egy 120w-os hibrid, a HQ-nál az STK4046 ilyen teljesítményű, de a paraméterei és lábkiosztása valószínű nem egyezik.
(#) szamóca válasza plityu hozzászólására (») Aug 6, 2007 /
 
Itt egy táblázat az STK-król.
(#) plityu hozzászólása Aug 7, 2007 /
 
a láb kiosztás szerintem fontos lenne paraméter is, mert házimozi erősitőben van,beteném azonnal tönkre menne ezért kéne azonos ic hozzá csak nem jön össze
(#) szamóca válasza plityu hozzászólására (») Aug 7, 2007 /
 
Más sem eggyezik. Utánnanéztem. A Kőnig elektronic-ot próbáltad?
(#) plityu hozzászólása Aug 9, 2007 /
 
sajna nem találtam meg,tippem az lenne hogy az STK-404-120Y-ra ez lenne a jo STK-404-140-es ha jo ez irjátok meg köszi :confused
(#) Hdnsbr válasza Oneill hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Nos, ha beleszólhatok, akkor véleményem szerint nincs értelme a kérdésnek ha a minőséget nézzük TDA vs. STK témakörben. A TDA erősítők minőséget illetően szarok. Pontosabban, ha az ember minőségi erősítőt szeretne, akkor el kell felejteni a TDA-t. Bohóckodni, általában hangszórót megszólaltatni jók, de igényes zenehallgatáshoz nem. Az STK jobb. Az átlagos zenehallgatáshoz is tökéletes. Szerencsére elég sok gyári ajánlás van az ic-khez, így elég nehéz elrontani őket. Sajnos az igényes zenehallgatáshoz mindkettő karcsú. Ott nem lehet megúszni a dolgot egy egyszerű, hibrid ic-vel. Persze mindenki döntse el maga, hogy mire van szüksége, mennyi pénze van rá, ill. mennyi türelme, szaktudása. MIR!
(#) figice hozzászólása Márc 15, 2009 /
 
Én is vettem nemrég egy STK 402 120s tipusú ic-t, ha valaki meg tudná-e mondani hogy a neten hol tudnák nyomtatott áramköri tervet hozzá letölteni. Elöre is köszönöm.
(#) didyman válasza figice hozzászólására (») Márc 15, 2009 /
 
És ha csinálnál hozzá? Nem olyan extrabonyolult dolog, néhány alapvető huzalozási tanácsot kell benne megvalósítani, a többi ujjgyakorlat akár kezdők számára is.
Következő: »»   2 / 4
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem