Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   191 / 373
(#) Sebi válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
Ez ugyanúgy lassan kezd majd parázslani 9V környékétől.
Itt egy komparátor áramkör, a 130k-220k osztóval beállítható mV pontossággal a 12V-nál teljes fényerővel induló LED. Tehetsz ide egy 100..330k-s trimmer potit is a beállításhoz, úgy hogy a csúszka legyen a bemenetre kötve.

comp.GIF
    
(#) kissi hozzászólása Feb 14, 2012 /
 
Kaptam egy pont-mátrix kijelzőt az egyik kollégámtól: 16 sor és 64 oszlop. Komoly vezérlő panel is van rajta, Micro Syst(em?) gyártmány. Bekapcsoláskor kiírja a kommunikációs sebességet ( 19200 Bd), a 8 adatbites, 1 paritásbites és 1 stopbites üzemmódot. Sajnos a csatlakozó le volt róla vágva és kissé sérült a panel is ( bontóban találta a kolléga és megvette nekem "tömegáron" ), de bízom benne, hátha működőképes az agy is, nem csak a kijelző! Mellékelek néhány képet, hátha felismeri valaki és esetleg van hozzá dokumentációja is!

Előre is köszönöm a segítséget!

Steve
(#) Mybuster válasza Sebi hozzászólására (») Feb 14, 2012 /
 
Köszi!
(#) kentaur4 hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Sziasztok egy Daewoo TV 21CK1TK kellene kapcsolási rajz ha tudna valaki segíteni jó volna.
Mert nem boldogulok rajz nélkül.
Előre is köszönöm
(#) pplaci hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
sziasztok. szükségem volna a képen láthato inverter .kapcs rajzára. aki tud kérem szépen segitsen. art.7451.1
(#) djseed hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Sziasztok!

Van egy jó kis 450W-os számitógéptápom és szeretném feléleszteni! A probléma az hogy a táp maga nem kapcsol be! Csak standby módban van! Megvan a standby 5-volt is! Sok tápot csináltam már és volt olyan amelyik ugyanezzel a problémával került hozzám, és mindegyikben az ic ami inditja a tápot (KA7500B) volt a ludas! Ebben viszont egy SDC2005b-van és most is erre az ic re gyanakszom, viszont ilyenem nincs és nem is nagyon tudok venni sehol! Szóval a lényeg, ennek az ic-nek a bekötési rajzára lenne szükségem hátha rajz alapján helyettesiteni tudom valamivel! Ha valakinek van ehez az ic-hez rajz azt nagyon meköszönném!
(#) djseed hozzászólása Feb 15, 2012 /
 
Az elöbbihez: vagy magának a tápnak a rajza is nagyon jó lenne! Gembird CCC-PSU3 400W
(#) gerenk válasza djseed hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
Az AT2005B ugyanaz más gyártóról

AT2005B.pdf
    
(#) gerenk válasza djseed hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
Itt sok táprajzot találsz, válogass közülük......

http://www.4shared.com/folder/kUvzUtv7/KA7500__TL494.html
(#) gerenk válasza djseed hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
SDC2005B helyettesítői

AT2005B
WT7520
(#) gyulank válasza proli007 hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
Szia!
Az NTC-t úgy kérdeztem, hogy még sosem vettem, és ugye változó az ellenállása, ezért nem tudom, hogy milyet kell venni. Olyat ami 25°C-on 10k ohm?
Hogy kell átszámolni mondjuk, ha csak 0-5°C-ig akarnám tartani a hőmérsékletet?
Hogy kéne átalakítani a kapcsolást ahhoz, hogy csak termosztátként működjön? Ha a TIME LED, és amik alatta vannak kimaradnak a rajzból, úgy jó?
Ennek így nincs hiszterézise?
(#) golem hozzászólása Feb 16, 2012 /
 
Sziasztok! Keresnék egy tesla gz 711 kapcsolási rajzot és egy Hauser c912 kapcsolási rajz kellene nekem előre is köszönöm.
(#) Gardener89 hozzászólása Feb 16, 2012 /
 
Helló
Már vagy egy hete túrom a különböző témákat de sehol nem találtam még ilyen 4017-el készült kapcsolást.
Aki tudja hogyan építhető után a videóban szereplő geiger számláló ledes része az kérem segítsen.

Bővebben: Link
(#) Mybuster válasza Gardener89 hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
Bár ez nem 4017-es kapcsolás ez 2db Ne555 ből van a geiger féle számláló Bővebben: Link
(#) Gardener89 válasza Mybuster hozzászólására (») Feb 16, 2012 /
 
Köszönöm a segítséget és a linket.
Engem pont az a része érdekelne amelyik a ledes számlálót hajtja( a kék led minden beütésre villan, a fehér minden 5.-re, a piros minden 10.-re)
Ha valakinek van rá ötlete, írjon.

Bővebben: Link
(#) doki1 hozzászólása Feb 16, 2012 /
 
Immergas Nike Star 24kw-os gázkazánhoz keresek kapcsolási rajzot.
(#) gyulank hozzászólása Feb 17, 2012 /
 
Sziasztok!
Tud valaki termosztát kapcsolási rajzot LM358-al, és NTC helyett mondjuk 1N4148-al?

Találtam LM358-al, de ezen 20k ohm -os NTC van, az 1N4148 pedig kb. 2M ohm 16 fokon. Na és nem értem, miért van sorba 2 poti, és nem tudom milyen tranzisztorral kéne helyettesíteni a 2SC2002-őt.
(#) sanykaraj hozzászólása Feb 18, 2012 /
 
Üdv egy termoreg-p1 kapcsolási rajára lenne szükségem mivel az eleme meghalt és elvit pár vezető sávot is sajna
(#) druxter hozzászólása Feb 19, 2012 /
 
Üdvözletem! Nagyon nagy szükségem lenne egy MacAudio Mx 2000-es 2 csatornás autóerősítő kapcsolási, vagy beültetési rajzára értékekkel. Az elektrotanyán fenn van, csak én nem vagyok ott felhasználó, így nem tudom letölteni. Tulajdonképp oda egy meghívó is jó lenne, aztán majd intézem. Előre is köszönöm!
(#) gabusman válasza druxter hozzászólására (») Feb 19, 2012 / 1
 
Íme!
Üdv!
(#) druxter válasza gabusman hozzászólására (») Feb 19, 2012 /
 
Örök hálám a gyorsaságért, és a segítségért !!!!
Nagyon köszönöm !!!
(#) frici.hu válasza doki1 hozzászólására (») Feb 20, 2012 /
 
Üdv! Kiindulópontnak szerintem tökéletes, a többi led-et egyszerűen kihagyod...
Bővebben: Link[/url]http://www.delabs-circuits.com/cirdir/theory/gates/doc00020.html
(#) levin hozzászólása Feb 21, 2012 /
 
Sziasztok az a problémám.hogy egy unilog 2000-es müanyag ipari gépet javitok.szükségem lenne a kapcsolási rajzára havalaki tudna segiteni nagyon meg köszönném.levin
(#) rozsa.tamas hozzászólása Feb 22, 2012 /
 
Üdv.mindenkinek !

Segítséget szeretnék kérni egy lemezjátszó javításával kapcsolatban. A típusa akai ap q 310. Ez a Videoton nagy tornyának a lemezjátszója volt annó. Egy kapcsolási rajzra lenne szükségem. Ha valaki tudna küldeni egyet nagy segítségemre lenne. Köszönöm.
(#) kissi válasza rozsa.tamas hozzászólására (») Feb 22, 2012 /
 
Szia!

Az én doksimban AKAI AP D33C-nek írták a nagy torony lemezjátszóját, remélem jó lesz...

Steve
(#) rozsa.tamas válasza kissi hozzászólására (») Feb 23, 2012 /
 
Szia!
Köszönöm a rajzokat, az elektronikájuk lehet, hogy ugyan az. Mégegyszer köszi.

Tamás.
(#) havasa hozzászólása Feb 24, 2012 /
 
Üdv Mindenkinek!
Keresem a Stalker XX kapcsolási rajzát. Ha valaki tudna, kérem segítsen. Köszönet előre is.
(#) nagy hoho hozzászólása Feb 24, 2012 /
 
Az M59371 tip led meghajtó ic adatlapját, kapcsolási arjzát, bekötését keresem, tudna valaki segíteni? Tudom a gugli a barátom, már két napja keresem.
(#) gkari válasza havasa hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
A Stalker IX lényegileg ugyanaz, csak a XX-nak saját tápja, egy elég vacak SWR-mérője, és programozható órája van. A IX kapcs.rajza az RTÉK 1983. 230-231. oldalán van. Talán még letölthető:Bővebben: Link
(#) Frankye válasza gkari hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Sajnos, úgy tűnik, a mappák megvannak, de üresek.
Következő: »»   191 / 373
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem