Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számlapok és előlapok készítése
Lapozás: OK   13 / 34
(#) Medve válasza berkesandor hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Nem nehéz. Én ugy csináltam, hogy az előlapot kifúrtam 8-10 mm átmérővel majd ráragasztottam a papírra kinyomtatott előlapot. Erre ráhúztam egy átlátszó, öntapadó fóliát. A furatok mögé helyeztem azt a panelt amin a nyomógombok vannak, célszerű ide nagy átmérőjű,laposabb típust választani. Az előlap hátára csavarokat ragasztottam, a panelt erre fűztem rá, igy a távolsága az előlaptól pontosan tartható. A gombokat hátulról a fóliának feszítettem úgy, hogy kissé kidomborítsa a fóliát. Működik...A Tomiéhoz hasonló, de én a ragasztást közönséges kenhető ragasztóval csinálom.
(#) berkesandor válasza Medve hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
A fólia nem töredezik ki a nyomógomboknál, a nyomkodástól?
(#) Frankye válasza berkesandor hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Nézd csak mit találtam, itt, a HE portálon?
(#) Medve válasza berkesandor hozzászólására (») Feb 25, 2012 /
 
Az még nem derült ki.
(#) Koree hozzászólása Márc 1, 2012 /
 
Üdv.
Most ismerkedek a FD3-al és lenne egy kérdésem.
Hogyan tudok egy szimbólumot pl:M3 csavar mm pontosan elhelyezni kívánt helyre?
(#) _BiG_ válasza Koree hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Tedd ki a lapra és húzd oda, ahova akarod. A bal alsó sarokban jelzi a koordinátákat.
(#) Koree válasza _BiG_ hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Ok.Eddig stimm,csak nem tudom ott az értékeket módosítani,hogy pontossan oda kerüljenek a dolgok ahova szeretném.Egérrel meg nem lesz pontos.Igazából két tizedes pontig lenne a jo,de majd meglátom mitévő legyek.
(#) Medve válasza Koree hozzászólására (») Márc 1, 2012 /
 
Hello, nem működik a "grid"?
(#) Koree válasza Medve hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
Ó tényleg .Miért nem vettem észre előbb.Köszönöm.
(#) Bassmester hozzászólása Márc 16, 2012 /
 
Sziasztok! Alumínium előlap fotokémiai feliratozásához szeretnék megismerni egy házilag is alkalmazható barnítási technológiát (hideg barnítás, vagy eloxálás).
Acél lemezere már megvan a módszerem, de sajnos alumíniumra nem használható ez a barnító vegyszer.
A mellékelt képen a mikrofon előerősítőmet mutatom be, amit egyik barátomnak csináltam házi stúdió célra (az ő logójával ellátva), a feliratozást pedig "fotózás-hidegbarnítás-lakkozás" technológiával készítettem.
Aki tud, kérem segítsen. Előre is köszi.
(#) mazso1988 hozzászólása Márc 24, 2012 /
 
Sziasztok

Esetleg valaki megtudná mondani a Technics hifiken a logo milyen betűtípus lehetett?
(#) zolika60 válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 24, 2012 /
 
Válogass: Bővebben: Link A times new roman eléggé hasonló.
(#) mazso1988 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 24, 2012 /
 
kicsit azért közelebbire gondoltam de azért köszi.
(#) Action2K válasza mazso1988 hozzászólására (») Márc 27, 2012 /
 
Szia! Itt van vektorban. Egyébként Volta Medium (Linotype Font Style).
(#) mazso1988 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 28, 2012 /
 
Szia Köszi.

Ezzel csak annyi a gondom, hogy ezt gondolom csak vektorgrafikus rajzprogram tudja megnyitni.

Én magamnak Front Designerbe szoktam előlapokat rajzolni, ezzel gondolom nem tudom megnyitni, esetleg van rá valami mód hogy Front Designerbe megtudjam nyitni?
(#) Csupasz hozzászólása Márc 31, 2012 /
 
Sziasztok!
A FrontDesigner progi kellene nekem,és akárhol keresem, csak fizetősbe van meg.Tudna valaki segíteni, hogy hol találok ingyenest, vagy nem is létezik?
Köszönöm a választ.
Üdv:
Csupasz
(#) Action2K válasza Csupasz hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Szia! Nem létezik.
(#) Csupasz válasza Action2K hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Szia
Esetleg valami más, amivel agy labortáp előlapját meg tudom tervezni?
(#) Szebence válasza Csupasz hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Szia! AutoCAD? Vagy megtervezed papíron, ott nem baj ha beleradírozol, stb, majd mikor kész a végleges méretarányos verzió, utána megcsinálod SprintLayout-ban. Nem erre való, de tökéletesen meglehet azzal is csinálni az előlapot.
(#) Csupasz válasza Szebence hozzászólására (») Márc 31, 2012 /
 
Szia! A méretarányos rajzon túl vagyok, de én DipTrace-t használok, és nem tudom, hogy azzal lehet-e? Próbálkozom.
Köszönöm Üdv: Csupasz
(#) kameleon2 hozzászólása Ápr 1, 2012 /
 
Sziasztok!
Tudom, hogy inkább CNC-s kérdés, de van esetleg valamelyikőtöknek tapasztalata, hogy műanyag és alu előlapok CNC-s megmunkálásához melyik szoftver lenne igazán jó? OpenOffice-t nagyon szeretem a tervezésre, de még nincs rá kész az NC konverter modul - legalábbis én nem találtam.... Illetve érdekelne, ha van aki így készít előlapot, az milyen marót használ? Találtam a Wago-nál 0,2-es gravírtűt is, az jó lehet? Ha nem feltétlenül szükséges - nem akarnék feltelepíteni ilyen egyszerű feladatokra AutoCAD-et...
(#) mazso1988 hozzászólása Ápr 28, 2012 /
 
Sziasztok

Szeretnék Front Designerben skála szerkesztőben a felirat mellé kis "fok" szimbólumot elhelyezni. Esetleg tud valaki segíteni hogyan lehet "fok" jelet létrehozni?
(#) mazso1988 válasza mazso1988 hozzászólására (») Ápr 28, 2012 /
 
Megtaláltam közben! Köszönöm.
(#) mazso1988 hozzászólása Máj 1, 2012 /
 
Sziasztok

Én szeretnék egy 310*96 műszerelőlapot nyomtatni de ugye ez sajnos nem fér el A4-es oldalon. Szerintetek létezik A4 méretnél nagyobb etikett címke vagy hasonló amire kitudnám nyomtatni? Esetleg ti hogyan csináljátok, mire nyomtattok?
(#) qvasz2 válasza mazso1988 hozzászólására (») Máj 1, 2012 /
 
Léteznek A3-as alapanyagok is, de ahhoz olyan nyomtató is kell! Vagy kerítesz egy ismerőst, akinek van, vagy bemész egy grafikával foglalkozó céghez és megfizeted.
(#) kaqkk válasza mazso1988 hozzászólására (») Máj 1, 2012 /
 
Vagy kinyomtatod 2db A/4 re és egymás mellé ragasztod ..
(#) mazso1988 hozzászólása Máj 3, 2012 /
 
Egyébként milyen pappírt érdemes előlap nyomtatására használni?
Én fényes öntapadós pappírt szoktam használni.
(#) mazso1988 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Elírtam bocs.
(#) Medve válasza mazso1988 hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Hello, én közönséges papírra nyomtatok, aztán felragasztom. Ez a vékonysága miatt is jó, mert vissza tudom hajtani a panel szélénél a hátuljára. Ha nagy kell, akkor az előlapot egy alkalmas helyen kettéválasztom. Eddig egyszer kellett ilyen, egy függőleges 0.8-as vonal mentén. Elég pepecs munka volt, de nem látszik, csak a fehér területen. Lásd fotó.
(#) mazso1988 válasza Medve hozzászólására (») Máj 3, 2012 /
 
Jó lett. Nem gondoltam volna hogy ilyen jól lehet illeszteni két oldalt.
Következő: »»   13 / 34
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem