Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   307 / 580
(#) lukovicsek válasza dani vince hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Meg tudom nézni de csak holnap délután.

Üdv.
(#) Bumlista válasza botesz hozzászólására (») Aug 28, 2014 /
 
Köszi holnap meglesem remélem az lesz a gond.
(#) dani vince válasza lukovicsek hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
Akkor is jó lesz,ha hamarabb nem sikerül megtudni.
kösz.
(#) Bumlista hozzászólása Aug 29, 2014 /
 
Na ma megnéztem a tachot és hát a mágnes kicsit mozgott azt lefixáltam habár lehet nem jól mert csak négy merevítő fogja azokat kicsit beljebb ütöttem így most megszorult, de én valami csavaros dologra gondoltam ami kilazulhatott, de olyat nem találtam. Rámértem szakadás vizsgálattal az nem mutatott szakadást illetve megmértem az ellenállását és 99.8 ohm-ot mértem ezt kb jónak ítéltem meg viszont sajna a panelt szétszedve az egyik szál ami a tachohoz megy elégett és az R71, R72 es ellenállás is meg volt pörkölődve az R72-ön mértem 12.28 kohm-t, de a másikon nem mérek semmit gondolom az szált el. Nos elég kicserélnem azt az egyet, vagy mindkettőt cseréljem ki? Egyáltalán okozhatta ezt a fellazulás vagy keressem meg mi okozta a zárlatot habár nem vettem észre semmit ahol meg lenne pörkölődve.
A hozzászólás módosítva: Aug 29, 2014
(#) botesz válasza Bumlista hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
Lehet hogy vizet kapott.Cseréld ki sokat nem veszthetsz vele.Maximum jó lesz.Ha nem forog el a tengelyen a mágnes akkor jó.
(#) siadam hozzászólása Aug 30, 2014 /
 
Sziasztok!
Nem rég vásárolunk a barátnmmel egy Indesit win102 tipusu mosógépet. Akkor tökéletesen működött. Elutaztunk, aztán két hét állás után ismét mosni akartunk vele. Itt kezdődött a probléma: Miután bedugom a konnektorba semmi életjelet nem ad, nem villanak be a ledek, semmi. Mi lehet a probléma?
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
(#) laccika77 válasza siadam hozzászólására (») Aug 30, 2014 /
 
Időközben kikötötték a villanyt Elsőként a konnektort ellenőrizd.
(#) lukovicsek válasza dani vince hozzászólására (») Aug 30, 2014 /
 
Na itt vagyok ha még kellenek az adatok.

Az R1-2200 ohm, R3-2700 ohm, az smd-re a hátulján pedig 222 van irva.

Üdv. Laci
(#) dani vince válasza lukovicsek hozzászólására (») Aug 30, 2014 /
 
Igen.Sajnos máshonnan eddig nem sikerült hozzá jutnom.
Köszönöm a segitséged!Az eredményről majd beszámolok.
Kösz.
vince
(#) kutyus hozzászólása Aug 31, 2014 /
 
Segítséget kérnék, rám maradt egy régi Philips Whírpool 1000 DRYER 335-szárítóval rendelkező ,mosógép még jó állapotúnak néz ki, egy baja van!!!a program kapcsoló 6-os állásnál nem lép tovább, a program kapcsoló motor viszont áram alatt van. Mi korlátozza a továbblépést a programon.Ha esetleg valakinek van hozzá kezelési útmutatója, vagy elektromos rajza, kérném tegye számomra elérhetővé. Előre is köszönöm. KUTYUS
(#) botesz válasza kutyus hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
Vizet fűti? Doksi:Bővebben: Link
(#) laccika77 válasza kutyus hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
Valószínű van a prk-án egy kis mágnestekercs ami mechanikusan üresbe teszi a prk-t pl: amíig nem fűt fel
(#) siadam válasza laccika77 hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
Azon tul vagyok. Sőt azon is, hogy szétszedtem, és lemértem a peneleket. Áram van bennük. A felső részen, ahol tudom állítani a hófokot és a programokat egy vezeték kivételével 240 V található bennük. A másikon 70 körül. Tipp?
(#) laccika77 válasza siadam hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
A 6-os számnál ahol megáll ott mit kellene csinálnia? Lehet ürítési probléma is.
(#) stenglt hozzászólása Aug 31, 2014 /
 
Szervusztok

Ignis AWL 786 (854078629100) tipushoz keresnék kapcsolási rajzot.

Köszi
(#) siadam válasza laccika77 hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
Nem áll meg, el sem indul. Nem égnek a ledek sem.
(#) yulo5310 válasza laccika77 hozzászólására (») Aug 31, 2014 /
 
laccika77 ! Te nem kutyusnak akartál válaszolni?
(#) laccika77 válasza yulo5310 hozzászólására (») Szept 1, 2014 /
 
De igen elnézést.
(#) fasyrt hozzászólása Szept 1, 2014 /
 
Hali!

Csak visszajöttem benézni és megköszönni a segítséget. A Siemens ketyere továbbra is teszi a dolgát. Közben becsöveztem a konyhába, a tököm fogja megint letrógerolni hogy beázzon megint...
Az mondjuk kicsit zavar, hogy centrifugánál fura hangja van. Szerintem a motort alulról védő fóliát tettem vissza rosszul és az zörög, de ami működik azt nem akarom megjavítani.
Aki erre jár, vendégem egy sörre!
(#) dani vince válasza lukovicsek hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
Szia.
Sajnos a gép továbbra is kuka,az összes led világit,ami tudtommal panel hibát jelent

Üdv.Vince
(#) botesz válasza dani vince hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
Tápfeszek megvannak?
(#) lukovicsek válasza dani vince hozzászólására (») Szept 2, 2014 /
 
A két ellenálás hova vezet? a tacho csatlakozásához? A kis diódát is kicserélted? próbálj még arébb keresni azon a vonalon valamit hátha találsz hibást még, ez a minden led ég ugy hangzik mint amikor sérül a programtartalom.
(#) kutyus válasza botesz hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
igen fűti ,de 6-ón csak centrifugáz és megáll a program kapcsoló motorja, viszont kap áramot. kutyus
(#) kutyus válasza laccika77 hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
szerintem magasabb fordulatra kellene váltania, ha kézzel tovább kapcsolom akkor azt csinálja kutyus
(#) botesz válasza kutyus hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Szintszabályzó lekapcsol?Először is pucold ki a légsűrítőt.
(#) botesz hozzászólása Szept 3, 2014 /
 
Sziasztok!Lenne egy elméleti kérdésem.Most csapágyaztam egy merloni gépet ami a legjobban talán az ardo lux lb416 ra hasonlít csak ebben már elektronika van de az üst megegyezik.Sajnos elkövettem azt a hibát hogy kopott volt a tengely és most hogy össze van rakva egy nagyon keveset fel le mozgatható a dob.(mikor szét volt szerelve és beleraktam a dobot akkor persze nem kotyogott ezért is raktam össze)Szerintetek ha így hagyom kb mennyit menne el?Nem szeretném csak azért hogy felpontozzam a tengelyt ripityára szedni pláne hogy elsőre nem sikerült rendesen letömíteni csak másodikra.

Válaszokat előre is köszönöm!
(#) stevepapa válasza botesz hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Szia!

Centrinél zajos lesz, 3-4 hónapnál nem hiszem, hogy tovább bírják a használói. Döntsd pofára és próbáld csapágyrögzítővel kiönteni. Közben mozgasd, míg lefolyik ragasztó.
(#) dani vince válasza lukovicsek hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Szia.
Igen az ellenállások, a tacho csatlakozásához vezetnek,diódát is cseréltem.Arra gondolok én is hogy a programtartalom sérült,mivel a hiba jelentkezésekor is ugyanúgy minden led világitott.
Üdv.Vince
(#) botesz válasza stevepapa hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Szia!
Lehet hogy az lesz hogy erőt veszek magamon veszek egy mély levegőt és szétkapom aztán felpontozom mert amúgy egy jó konstrukció.És ha 4 hónap múlva szétmegy újra akkor megint szét kell szedni.Szóval akkor inkább most.Úgyis csak 1x próbáltam ki....
Köszönöm!
(#) lukovicsek válasza dani vince hozzászólására (») Szept 3, 2014 /
 
Be kell valahova vinni egy frissitésre hátha elindul.
Következő: »»   307 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem