Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   506 / 1121
(#) help válasza KTobi hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Köszönöm a segítséget!

Erre a teljes ház-kiürítésre, alaplap-kiszedésre még lélekben rá kell készülnöm, ilyen mértékben még sose nyúltam hozzá egy géphez Sőt, először beszerzem ezt a keretet, és megvan, aztán látok neki...
(#) Travolta válasza help hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Ajánlott még a processzort újrapasztázni. Ehhez is vegyél hővezető pasztát.
(#) help válasza Travolta hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Köszi, olyat se csináltam még, de hát egyszer ezt is el kell kezdeni...
(#) KTobi válasza help hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Ha a másik oldalát levéve hozzáférsz a csavarokhoz, akkor nem kell az alaplapot kivenni. Ha mégse, akkor a kártyákat kiveszed, tápokat kihúzod az alaplapról, adatkábelek maradhatnak, és csak kibillented a lapot, a drótok fogják majd, vigyázni kell. Van ház ahol még a hűtőt se lehet kivenni a táptól, de ez nem az.
(#) belfi2 válasza help hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Hali!

Mielőtt bármit is csinálnál, töltsd le a lap manualját (kezelési) hogy tudd mit hová kell vissza tenned.
(#) help válasza KTobi hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Köszi, minden infó jól jön, így fogom csinálni.

@belfi2: Manual? Na, manuallal még soha nem szereltem semmit, de lehet most tényleg elkél majd

Amúgy az van, hogy most nincs sok időm, mert kicsit összesűrűsödtek a dolgaim, valószínűleg hétvégén fogok nekilátni a mekkmesterkedésnek. Momentán oldalára van fordítva a gép, és a gravitáció tartja a helyén a hűtő-egységet, de ez nyilván csak egy átmeneti szükségmegoldás, hétvégén kiderül meg tudom-e hegeszteni.
(#) BEMcorp válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 14, 2015 /
 
Szia!

Ez wifi-re nem képes. Sima "adat-mobiltelefon".
(#) belfi2 válasza help hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Hali!
478-as hűtő keretet nem tudom kapsz e valahol. ha van a környéken PC bontó ott esetleg vagy kidobott régi lapon. Nem feltétlen kell a lapot kiemelned a házból, bár kétségtelen az lenne a legjobb megoldás. Ha levetted a hűtőt (és a proci benn maradt a foglalatban) akkor látsz a képen látható keretet. A négy fehér , vagy bármilyen színű kis "dugókat" ki kell venned. Ha szerencséd van akkor némi húzással a keret kijön a helyéről.Ha nem, akkor ki kell venned a lapot , és a lapból kiálló "pöcköket" összenyomva ki lehet húzni a keretet.
(#) help válasza belfi2 hozzászólására (») Jan 15, 2015 /
 
Köszi, hasznos infók!
(#) coyote55 hozzászólása Jan 15, 2015 /
 
Még egy jótanács: mielőtt valamit kihúzol, kiszerelsz, stb. csinálj róla fényképet.
Valahogy össze is kell raknod
Vegyél egy kis üveg sebbenzint, a beszáradt pasztát könnyű vele lemosni!
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2015
(#) Gombszem hozzászólása Jan 16, 2015 / 1
 
Nekem is lenn egy-két tanácsom: amíg szerelsz, ne legyen rajtad műszálas ruha. Ha kiveszed az alaplapot, jól nézd meg mire rakod, nehogy rövidzár legyen alatta, vagy fel tudjon töltődni. Inkább a panel szélét fogjad meg, vagy esetleg a proc. hűtőnél fogva. A csavarokat se keverd össze. Az alaplapot metrikus csavarok tartják, a dobozt, a kártyákat meg speciális menetű csavarok. A csavar fejek nehogy rövidzárt csináljanak.
(#) zszalai válasza ati790731 hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! Sajnos sem egy másik táp, sem a videokártya külső megtáplálása nem segített. Végül belenyugodtam abba, hogy nem lehet mindig győzni és egy aukciós site-on vettem egy használt alaplapot. Ezzel már rendesen megy a videokártya.
(#) david10 válasza david10 hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Végül úgy döntöttem,hogy a 100GB-os particion hagyom a Windowstt.
Az az egy baj van vele,hogy ha egy file-hoz akarok társitani programot,akkor nem menti el.
Mellékeltem egy videot is.
Aki tudja,hogy mi a baja,annak a válaszát előre is köszönöm.
Elnézést kérek,ha még a video feldogozás alatt van.
(#) ferci válasza david10 hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Próbáld meg a hozzárendelést.
(#) vladcepes hozzászólása Jan 16, 2015 /
 
Sziasztok! Segítségeteket kérném! Van egy laptop és már 2 napja ezen lovagolok ezen a wifi driveren,ami a képen is van de nem sok sikerrel pedig a Fujitsu oldalán kezdtem.
A gép egy Fujitsu L7310W ,már találtam egy csomó drivert ami erre utalt de egy sem volt jó.
Ja és xp van a gépen. Ha valaki tud valamit azt megköszönöm!

1.JPG
    
(#) eSDi válasza vladcepes hozzászólására (») Jan 16, 2015 / 1
 
Egy nem hivatalos Atheros oldal. Itt minden drivert megtalálsz. Bővebben: Link
A download gomb megnyomása után kicsit kell várni míg feldobja a letöltést.
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2015
(#) david10 válasza ferci hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Ha a TotalCMD-ben probálom,akkor az 'Associate with---New type---Notepad++.exe---Open' után eltünik a file megnyitása,és nem történik semmi se.
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2015
(#) vladcepes válasza eSDi hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Köszönöm szépen!!! És lőn világosság működik. Úgy képzeld tegnap jártam ezen az oldalon,na de mivel nem dobta fel mentem is tovább.
Még egyszer köszönöm!
(#) ferci válasza david10 hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Talán ha először beírnád a fájltípust, amit meg szeretnél nyitni, utána a new type... és megkeresed az exe-t vagy a windows mappában, vagy ahová telepítetted azt a progit...
A hozzászólás módosítva: Jan 16, 2015
(#) q765 hozzászólása Jan 16, 2015 /
 
Sziasztok!
Nemgondoltam, hogy valaha ide írok. Lenne egy problámám amivel már lassan egy éve együttélek.
Egy éve használok egy Fujitsu Celsius w480-at, amibe az első pillanattól egy PCi wifi szolgáltatja a netet Win 7 alatt.
A gondom az, hogy kb. 3 ujraindítás után látja csak a PCi -hoz csatolt eszközt. Próbáltam már az elején több mindet, de semmi sem segített. ( Slotból a másikba, driver cserebere)
Biost is buhervásztam annak idején, de már nem emlékszem hogy miket próbáltam.
Lenne köztetek egy bűvész aki egyből rávágja, hogy látott már ilyet?
Gyári fujitsu 8 magos xeonnal.
(#) eSDi válasza q765 hozzászólására (») Jan 16, 2015 /
 
Nálam csak hasonló volt egy régebbi gépemnél a D-Link AirPlus DWL-G520 (rev.B) kártyát néha egyszerű PCI vezérlőnek látta. Azthiszem csak teljes áramtalanítás után tért magához, de ez nem 100%-ig biztos. Ugyan ez a kártya most teljesen jól üzemel egy HP DC7700-ban. Szóval, vagy a kártya, vagy az akkori alaplap nem volt százas (pedig ASUS volt).
(#) mrbini hozzászólása Jan 16, 2015 /
 
Sziasztok!
A következő problémával fordulok hozzátok:
Rendeltem egy ilyen generátort. Az eladó elküldte hozzá a programot. Megpróbáltam felrakni a laposra, de a következő hibaüzenetet kaptam: "A windows installer szolgáltatás nem érhető el". Az installer 4.5 letöltöttem , feltelepítettem, de a helyzet változatlan. Az asztali gépre minden gond nélkül sikerült felraknom. Mind a két gépen XP van. Van valakinek valami ötlete, hogy hol keressem a hibát?
(#) kadarist válasza mrbini hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Szia!
A 3-as szervizcsomag fel van telepítve az XP-hez?
(#) mrbini válasza kadarist hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Szia!
Igen mind kettőn.
(#) kadarist válasza mrbini hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
De gondolom, hogy az itt fellelhető összes módszert kipróbáltad.
(#) mrbini válasza kadarist hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Igen. A microsoft oldalakat végig böngésztem.
(#) kadarist válasza mrbini hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Ha egyik megoldás sem jött be, akkor telepítsd újra a Windows-t.
(#) mrbini válasza kadarist hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Ettől féltem. Azért köszönöm.
(#) golem hozzászólása Jan 17, 2015 /
 
Sziasztok!

Van egy pendrive amin gpt partíció lett csak nem tudom hogy hogyan hogy tudnám vissza hozni fat 32 re?
(#) mrbini válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jan 17, 2015 /
 
Elindítottam. De ugyan az a hibaüzenet
Következő: »»   506 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem