Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Labortápegység készítése
Egyéb népszerű labortáp témák:
- SMPS labortáp
- Labortáp javítása
Lapozás: OK   660 / 839
(#) Kovidivi válasza sdrlab hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Tehát te egy olyan példával jöttél, ahol 6-9W hő keletkezik?
Idézet:
„az áteresztő szabályozókon mindig 2~3V esik csak.”
(#) Ge Lee válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Tettem fel régebben valahova egy képet egy normál kivitelű hűtőbordáról és egy proci cooler-ről. Utóbbinak fele akkora méret mellett is másfélszer akkora felülete van, plusz közvetlenül illeszkedik rá a saját ventilátora ami elég jó hőelvezetést biztosít. Szóval nagyon nem mindegy hogy az a hűtés hogyan van kialakítva...
Nálam a legrosszabb esetben 70-75W körül fűt el 2db tranyó, és a borda lamelláinak teteje szinte hideg, de a tranyók mellett közvetlenül sem több 50 foknál.
(#) sdrlab válasza Kovidivi hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Nem az volt a lényege az hozzászólásomnak, hogy "csak" 9W-ot disszipálok el, hanem hogy nem kell feltétlenül több 100W-okat fűtés céljára feláldozni!

Ettől függetlenül amit előtte írtam igaz, és ha neked nem jött össze eddig, akkor valamit nagyon rosszul csináltál!
(#) sdrlab válasza Ge Lee hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Így van! Amit leírtam, kis hűtőborda...eredetileg talán PIII-as procit hűtött(már nem emlékszek rá pontosan). Nem egy nagy méret, de az eredeti ventit leszedve, két kisebbel viszont megtoldva számításaim szerint vagy 60W-ot az igencsak kis méretei ellenére eldisszipálna. Igaz, miután az én tápom előszabályozós, ekkora hőterhelésnek max terhelésnél sem lesz kitéve sohasem, hisz 20W-nál nemigen lesz összesen rajta több...
(#) Hp41C válasza sdrlab hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Idézet:
„Jól néznénk ki, ha egy 100-150 vagy >200W disszipációra képes tranzisztorból max 30W-ot mernénk kipréselni... A borda sem nagy, két kis venti hűti ha kell, 2x30V*3A táp, igaz az áteresztő szabályozókon mindig 2~3V esik csak.”

1. Kicsit korábbról olvasva vagy a topik címéből kiderült volna, hogy labortáp készül fokozatváltás nélküli transzformátorral, 30V és 5A paraméterekkel. Ha ezt a tápot mondjuk egy Schottky diódához tervezett hűtőfelület hőmérséklének tesztelésére használjuk (0.3V és 5A), akkor már közel sem 6..9W a disszipáció.
2. Nem számítolt senki a hűtőfelület hőmérsékletének alakulásával ekkora (170..200W, ha közös a tranzisztorok hűtőfelülete) disszipációnál.
Idézet:
„Nálam a legrosszabb esetben 70-75W körül fűt el 2db tranyó, és a borda lamelláinak teteje szinte hideg, de a tranyók mellett közvetlenül sem több 50 foknál.”

50 °C tokhőmérséklet mellett az amúgy 115W disszipációs adattal jellemzett 2N3055 már csak maximum ~90W -id velető igénybe, 75 °C -nél már max. 80W -ig, 100 °C -nál már csak max. 62W -ig.
Ha 2 tranzisztor kapna egy olyan "proci cooler" -t és 200W -ot kellene eldisszipálni, a tranyók mellett közvetlenül kb. 91 °C lenne 25°C, és kb. 101 °C
lenne 35°C környezeti hőmérsékletnél.
(#) Hp41C válasza sdrlab hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
A számításod rossz, mert az Rtjc -val osztasz, pedig szorozni kell vele. Rtjc [°C / W]
(#) sdrlab válasza Hp41C hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Tisztában vagyok vele, miről volt szó! Én csak a saját példámmal toldottam meg az egészet, hogy nem favágó hozzáállással kellene "kW"-os tápokat gyártani!!! Jó lenne ha figyelmesebben olvasnád, amit mások írnak!
(#) sdrlab válasza Hp41C hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Nem osztottam én semmit sem, sehol! Csupán adatot közöltem a hűtőfelületem disszipációs tulajdonságáról, valamint arról, hogy ettől függetlenül a 2 csatornám összesen mennyit disszipál el legrosszabb esetben!

Kissé el vannak itt egyesek tévelyedve ahogy látom, tized W pontosságú számításokat lobogtatva, amikor egy halom paraméter nem ismert az egész hűtési mechanizmusban, tehát az értelme legjobb estben is csak közelítő érvényű minden ilyen jellegű számításnak! Szép, hogy ennek ellenére vitatkoztok a gyakorlatban is megépült konkrétumokkal..., csak éppen vicces
(#) Hp41C válasza sdrlab hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Bocsánat, melléböktem. Fongab osztott a szorzás helyett.

Amúgy: Ragyogóan működik a labortápom, az általam számított, méretezett hűtőbordával.
(#) sdrlab válasza Hp41C hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Én azt nem is kétlem! ) A gyakorlati tények makacs dolgok..., a számításokkal legjobb esetben is csak közelíteni tudjuk )
(#) fongab válasza Hp41C hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Szia
Nem gond ha beleszólsz. Mert egy kicsit én is bizonytalan vagyok/voltam.
Első számolásra nekem is ez jött ki:
"2N2055 esetén a egy tokra 100 W esne, a lapka hőmérsékelte 100 * 1.52 = 152 °C -kal lenne magasabb a tokjáénál. A tok hőmérséklete tehát 25°C, a lapkáé 25 + 152 = 177 °C"

Amiért elvetettem:
Ha megnézem a 2N3055 adatlapján a 1 ábrát ott ha a határalatti területet nézem, a 177°C hoz talán 10W tartozik.
A 65°C hoz talán 85W tartozik. És én a lapka hőjét néztem. Ha hozzáadom a 25°C akkor 90°C beszélünk és az talán 75W.

Így elfogadom a helyre igazításodat ( sőt örülök neki ) De a adatlap készítők csináltak rosszul valamit, vagy én értelmeztem nagyon félre.
Ha minden igaz fájl mellékletbe odatettem az adatlapot.

üdv.
A hozzászólás módosítva: Feb 24, 2017
(#) sdrlab válasza fongab hozzászólására (») Feb 24, 2017 /
 
Ne keverd össze az átmenet és a tok fogalmát! Az ábra a tok hőmérsékletére vonatkozik, ahhoz adja meg az átmenet disszipációját. Ha a tok hőmérséklete pl 100 fok, akkor kicsivel több mint 60W disszipációjú igénybevételnek teheted ki max a tranzisztort!
Rjc megadja, 1W hatására menniyel lesz melegebb az átmenet, a tokozáshoz képest. Tehát 100 fokon, 60W hatására 60*1,52=100+91 fokos lesz az átmenet. Tehát a max megadott 200 fokos átmenet hőmérsékletét éppen el is éri.
(#) fongab válasza sdrlab hozzászólására (») Feb 26, 2017 /
 
szia
Köszönöm a magyarázatot
üdv.
(#) pinyó39 válasza newDesigner hozzászólására (») Márc 1, 2017 /
 
Meg minek is ez, gondolom lesz egy rakat végfok, ha azokon sem lesz villany akkor nagy némaság van.
(#) Pisti27 hozzászólása Márc 1, 2017 /
 
Építem én is az Alkotó féle tápot az lm324 el szereltet.Nem tudom szóra bírni egyik panelt sem. Az áramkorlát led kapcsol csak be.Valaki tudna segíteni?
(#) Pisti27 hozzászólása Márc 1, 2017 /
 
A kép lemaradt
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) szucsistvan123 hozzászólása Márc 11, 2017 /
 
Üdv!
Alkotó 50V 5A tápjával kapcsolatban lenne egy kérdésem:
A kapcsoláson a kimenetnél az 5W ellenállásokból most 0,22 vagy 0,33 Ohm-os kell?
A kapcsoláson és a beültetésen más érték van feltüntetve.
És ha jól gondolom 2 darab kell (egymás fölé) Ugye?
A hozzászólás módosítva: Márc 11, 2017
(#) Alkotó válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Márc 12, 2017 / 1
 
(#) szucsistvan123 válasza Alkotó hozzászólására (») Márc 12, 2017 /
 
Köszönöm szépen!
(#) kistee hozzászólása Márc 21, 2017 /
 
Sziasztok!

Kinéztem magamnak a mellékelt képen látható kapcsolást (egyébként innen származik). Elég egyszerűnek tűnik, de nem látok benne söntöt az áramkorlátozáshoz. Jól gondolom, hogy a D3 után (vagy helyett) az "Amp-meter or Jumper" helyére kellene betenni? A másik kérdésem, hogy a Darlingtont helyettesíthetem "sima" tranyóval, vagy ha nem, akkor kialakíthatom külön tranzisztorokból? 2-3 Amper terhelhetőséggel megelégednék...

Kösz: Tibor

LM723-0.png
    
(#) granpa válasza kistee hozzászólására (») Márc 21, 2017 /
 
Áramkorlát(szabályzás) van a kapcsolásban, a kapcsok közé A-mérőt, ill. annak söntjét kell kötni. Darlington helyett lehet 2 tranyó (meghajtó+áteresztő).
(#) kistee válasza granpa hozzászólására (») Márc 21, 2017 /
 
Így már világos, kösz a választ!
(#) HA5AWS válasza HA5AWS hozzászólására (») Márc 21, 2017 /
 
Sziasztok!
Köszönöm a sok hasznos hozzászólást.
Üdv: Gábor
(#) proli007 válasza HA5AWS hozzászólására (») Márc 21, 2017 / 1
 
Helo! Hiába "köszönöd", ez egy komplett projekt lenne és csak az foglalkozna vele, akinek ilyen táp a birtokában van és érdekli is. Egyébként ha jól tudom rajz sincs róla, de tirisztoros előszabályzója van, amit nem épp célszerű kiirtani.
(#) HA5AWS válasza proli007 hozzászólására (») Márc 21, 2017 1 /
 
Szia!
Köszönöm a válaszod ennyi elég is lett volna. Nem kell bonyolítani a dolgot, a nemleges válasz is válasz.
Üdv: Gábor
(#) Alkotó válasza HA5AWS hozzászólására (») Márc 21, 2017 /
 
Olyasmire gondolsz, hogy néhány fórumozó leírja neked, hogy Ő nem ajánl kapcsolást? Ez csak vitát generált volna. Sok az a 110 V...
(#) HA5AWS válasza Alkotó hozzászólására (») Márc 21, 2017 /
 
Szia!
Köszönöm.
Gábor
(#) papus51 válasza HA5AWS hozzászólására (») Márc 22, 2017 / 1
 
Szia!
Nézz utána, hogy a MG100H2YL1 (NPN 500V 100A 400W) típusú darlington blokk esetleg megfelelne-e neked áteresztőnek. Ilyenben tudnék segíteni.
Üdv. HA4PL
Laci
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2017
(#) Ge Lee válasza HA5AWS hozzászólására (») Márc 22, 2017 /
 
Ha csatoltad volna a rajzát, többet lehetne mondani. A B-ről találtam, de az is csak részlet, nem a teljes rajz. Aztán jó lenne tudni hogy mi a konkrét cél, mert annak függvényében bonyolódik a dolog. Mekkora stabilitás kell, mennyire legyen állítható az áramkorlát stb., szóval mennyire hajazzon az egész egy labortápra. Csak mert ha nincsenek túlzottan nagy igényeid, akkor rém egyszerűen meg lehet csinálni a 120V/1A-t, 2db párhuzamosan kötött IRFP240-el mint áteresztő.
Nekem olyan tápom van ami 0-tól +/-95V-ig állítható, fix 400mA körüli áramkorlátja van, és 1-1db 240/9240 FET az áteresztő benne a pozitív illetve a negatív ágban. De ebben nincs szabályozás sem, mert végfokok élesztésére használom, ahhoz meg nem kell.
Maga a visszacsatolás és egy referenciához képest történő fesz szabályozás nem bonyolult, az áramkorlát állíthatósága az ami macerás. Azzal nem is érdemes bonyolítani, kell bele tenni 2 vagy 3 fix értékű ágat, az igények függvényében.
(#) HA5AWS válasza papus51 hozzászólására (») Márc 22, 2017 /
 
Szia!
Köszönöm ez egy kicsit nagynak tűnik. Azt hiszem egy előszabályzó mindenképpen szükséges lesz.
Üdv: Gábor
Következő: »»   660 / 839
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem