Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces-humoros áramkörök
Lapozás: OK   8 / 9
(#) Ge Lee válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
De hiszen van, emberi agynak, gondolatnak hívják. Szinte sosincs a jelenben, mert vagy a "múltba" vagy a "jövőbe" réved. És ha ezt egy picit odafigyelve teszi, akkor arra is rájön, hogy a múltnak sem volt kezdete, ahogy a jövőnek sincs soha vége.
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Jó ötlet.
Csak építsünk ilyen áramkört! Tranzisztor kell bele az biztos.
(#) Ge Lee válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
A pénznek van egy érdekes tulajdonsága. Amikor nincs akkor nagyon kellene, amikor meg van, akkor már nem nagyon kell.
(#) Ge Lee válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Szerintem meg fetekkel sokkal jobbat lehetne csinálni.
(#) sany válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én lehet nem a jövőbe mennék. Hiszen a jövőtől szerintem valamilyen szinten félni lehet. A múlt meg már "mindegy".
(#) kaqkk válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Még mindig nem találtam meg a fluxuskondenzátor beszerzési lehetőségét ....
(#) Ge Lee válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Az ember alapból fél mindentől ami új, minden változástól, mert úgy gondolja hogy az számára csak kedvezőtlen lehet. Pedig ugye, egyetlen dolog van csak az életben ami állandó, az pedig a változás.
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Ha én a múltba mennék, szólnék anyám-apámnak, hogy várjanak velem 20 évet. Most annyival fiatalabb lennék.
(#) Ge Lee válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Mert nem értesz az időgépekhez. Ha értenél, akkor másfél gigawattos kondenzátort keresnél, merthogy az kell bele. Ezt képzett szakembertől hallottam.
(#) kaqkk válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Nekem 1 gigás is elég nem akarok túl messzire utazni ...(elég 100 év)
A pices vezérlő programját összedobom egy este , a nyákot legyártatom kínában (lesz 9db eladó is) csak kéne ez a nyomorult kondi mert nem tudom mik a méretei így a nyáktervezést sem tudom elkezdeni ...
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) Medve válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Pedig nem vicc, mert Dr Lukács Béla fizikus (és polihisztor) véleménye is az, hogy időgép, időutazók nincsenek, mert annak lenne valamiféle nyoma.
" Ilyen eseménynek észre kellene vétetnie magát az emberi történelemben"Dr Lukács Béla előadása
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Szerintem Arduino kell hozzá, ahhoz meg van már sok forráskód, nem PIC.
(#) tothbela válasza Ge Lee hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Fetekkel nem, de fetmeghajtókkal igen. A fet az térvezérlésű tranzisztor. Ha ezt a teret meg tudjuk hajlítani (erre jó a fetmeghajtó), akkor csak várni kell még átrágja magát rajta valami féreg. Ezen a járaton kellene átmászni valahogy.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) kaqkk válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Amit más megcsinál másolt átalakított arduinó kódokkal azt én magam megírom picre és van sikerélmény (nem csak kontrol-v-kontol-c)
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én nem szólnék, hanem agyonverném valamelyiket. Még időben.
(#) kaqkk válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én is a múltba mennék , de siettetném a szüleimet ,a jelenben meg már nyugdíjas lehetnék ....
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Lehet meg sem születnénk, ha meglátnának és megtudnák ki áll előttük.
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Jogos.
(#) tothbela válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Hát látszik mennyire nincs kreativitáskészséged! Ha kicsi a kondenzátor, akkor kell egy kapacitás sokszorozó. C szer béta, egyenlő kapacitás. No mivel a mosfet vagy igbt nem igényel gate áramot, felfogható végtelen bétájú tranzisztornak. Egy pár, vagy párszáz nF elég a sok GF előállítására.
Ennyi.
(#) kaqkk válasza tothbela hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Hiába , ha fluxuskondenzátort egyáltalán nem kapni , próbáltam már (kisérletezőpanelon) olajpapír, kerámia, stiroflex ,és még elektrolit kondival is de sajnos egyikkel sem sikerült s fluxust begyűjteni és raktározni hiába csináltam sokszorozót (én a diódás verziót építettem meg) ...
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Persze , hogy nem jött össze eddig. Mert eddig mindig kihagytad az ellenállást, amit a diódával párhuzamosan kell kötni. Ezt le sem írják a fórumon.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) kaqkk válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Most hogy mondod ... De ha ennyire tudod ,hogy látatlanban megmondod mi volt a baj (szerintem te utaztál a múltba és leskelődtél) azért volt olyan érzésem hogy figyelnek .A hétvégén összerakom újból ellenállással , és akkor és ott találkozunk .... Tudod 1979 Budaörs a hátsó udvarban a szőlőlugas mögött ...
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Igaz most jöttem vissza a jövőből, de sajnos a ezeket a hozzászólásokat már nem találtam meg.
A hozzászólás módosítva: Jan 21, 2019
(#) kaqkk válasza sany hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Arra figyelj hogy egy időbe-és helyre csak egyszer menj mert ugyanaz az anyag nem lehet többször ugyanazon a helyen ,és még kénytelen lennél legyilkolni az előbb érkezett énedet ...
(#) sany válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Nem megyek én olyan sűrűn.
(#) sanca29 válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2019 /
 
Én is már utaztam ezek szerint a jövőben, a mostani időkben mert anno állandóan amikor felébredtem a 80-as években mindig kerestem az lcd kijelzős tv-s karórámat
(#) nagym6 hozzászólása Jan 22, 2019 /
 
Jött gyorshajtásért bírság a jövőből, 2037 évi dátummal. Most még meg sem történt a dolog, mit akarnak. Illetve nem is fog megtörténni, mert így már tudom hol állt a traffipax, nem fogok arra menni. Akkor meg mit mértek nálam, ha nem leszek ott? Nem értem.
(#) kaqkk válasza nagym6 hozzászólására (») Jan 22, 2019 /
 
Na igen ! Teljesen összekavarjátok a téridő kontínuumot , azért van ez globális izé ami felmelegedés -de inkább lehűlés ,és nemsoká az is kiderül hogy melyikőtök miatt haltak ki a dínók ....
(#) tothbela hozzászólása Jan 22, 2019 /
 
Olyan fórumokon ahol alapból sok eszement gyűlt össze, nincs ilyen mókás-őrült téma. Ott alaphangon csak a hülyeség az úr, tehát nem lehet lejjebb vinni az marhaságot. Itt vélhetően gőzkieresztés miatt nagyon sok fórumos fordult meg pár óra leforgása alatt.
Hát hiába, alkotni nem nagyon szeretünk, csak a marhaság megy. Ez tapasztalható a hazai munkahelyeken is.

Ui:
Ez abból is látszik, hogy a mókás áramkörökből csak a mókás maradt.
Bubó doktor egyik jelenetét idézve:
-A kábitóból neked már csak a bitó maradt-
A hozzászólás módosítva: Jan 22, 2019
(#) sany válasza tothbela hozzászólására (») Jan 22, 2019 /
 
Néha nem árt.
Következő: »»   8 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem