Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ICD2 NYÁK-gyártás
 
Témaindító: mspike, idő: Dec 29, 2005
Lapozás: OK   6 / 26
(#) Gory válasza potyo hozzászólására (») Márc 20, 2006 /
 
Már ezer éve olvasgatom ezt a témát, és most jövök rá hogy nekem van eredeti ICD2-nyákom. Nyákterv, alkatrészlista meg hex a 16F877-be. Ha valaki esetleg igényt tart rá akkor előtúrhatom. Lehet hogy össze is rakom én is az enyémet.
(#) Norberto válasza Gory hozzászólására (») Márc 20, 2006 /
 
Engem pl. érdekelne

Jöhet a doksi ide:

Javítás: Azért betettem nospam mailcímként. Ne kapj rá szemetet! Neked is érdek! - Topi

Idézet:
„Köszi
(#) Kiron válasza mspike hozzászólására (») Márc 20, 2006 /
 
Sziasztok! Nem a karok nagyon OFF lenni, de nem akarok ezért új topicot nyitni. Van egy urban elektronikás próbapanelem, és nincs meg hozzá semmi doksim, a letölthetőn kívül. Írták hogy az RT 04/1- ben volt ez taglalva. Nincs valakinek meg ez a cikk, és esetleg nem tudná felém továbbítani valahogy? Sürgős lenne, köszi előre is.
(#) Gory válasza Norberto hozzászólására (») Márc 21, 2006 /
 
Norberto: Nem küldöm mailben inkább közkinccsé teszem itt, hátha másnak is kell valamikor.
Ez nem az USB-s ha véletlen félreértettük volna egymást hanem a soros portos (Aramis), de tökéletesen a gyári nyák mása.

icd2.zip
    
(#) potyo válasza Gory hozzászólására (») Márc 21, 2006 /
 
Az rendben van, hogy az MCLR-hez a feszültséget a max232 és lm317-el állítja elő, de mért van szükség arra az mcp41xxx-el felépített cumóra?
(#) Gory válasza potyo hozzászólására (») Márc 21, 2006 /
 
Őszintén szólva fogalmam sincs. De így van az ICD2-ben úgyhogy valamire csak jó Az egy 100K-s digitális potméter, ennyit tudok.
(#) szetty válasza potyo hozzászólására (») Márc 21, 2006 /
 
Hali
ez teljesen egyértelmű, h miért van ott az az mcp-s "cumó". Azért mert vannak picek, amik 12,5 van ami 13, és asszem van amelyik 12 V-os égetőfeszt igényel.
Azzal állítja be a Vpp-t.
Üdv,
Szetty
(#) potyo válasza szetty hozzászólására (») Márc 22, 2006 /
 
Hát nemtudom, de amit én adatlapokat néztem, ott ilyen 9.xx és 13.xx volt között adták meg az égetőfeszt(ha e két határ között van, akkor vált át programozásba, de még nem megy tönkre).
(#) Gory válasza potyo hozzászólására (») Márc 22, 2006 /
 
Biztos elővigyázatosak a microchip-nél De nem eléggé mert open source project lett ebből az ICD2-ből ahogy látom
Mindenesetre én már tönkrevágtam a PICKIT 2-es égetőjüket. De egy alkatrészcsere megoldotta szerencsésen. Jövö héten összerakom ezt az ICD2-t amit feltöltöttem aztán kiderül jó-e.
(#) potyo válasza Gory hozzászólására (») Márc 22, 2006 /
 
Én ahogy átfutottam, ez ugyanaz, mint amit mspike is felrakott, csak itt más alkatrészek vannak, meg van pl. HiZ-s buffer a vonalakon.
(#) G-Lex válasza mspike hozzászólására (») Márc 27, 2006 /
 
Köszi! Megkaptam az ICD2-t
talán holnap már ki is tudom próbálni!
Aztán írom a bajaim
Nagyon kezdő vok. most látok először PICet
Viszont programozásból jó vok
(#) mspike válasza G-Lex hozzászólására (») Márc 27, 2006 /
 
Bocsi, hogy csak most, nagyon igyekszem mindenkinek minnél előbb kiszállítani, a cuccost.
(#) G-Lex válasza mspike hozzászólására (») Márc 27, 2006 /
 
np

amúgy már most van egy kis kérdésem

AZ ICD-vel csak arra az 5lábú csatira kötött PICet lehet progizni, vagy lehet azt is ami benne van??? mert sajna ritkaság felénk a PIC és nagyon elszomordnék ha még 1 hónapot kéne várnom mire ideér egy PIC amivel játszhatok
(#) G-Lex válasza G-Lex hozzászólására (») Márc 28, 2006 /
 
pls! sürgős lenne!
(#) szetty válasza G-Lex hozzászólására (») Márc 28, 2006 /
 
én gyanítom, h ami benne van azt nem lehet programozni
(#) G-Lex válasza szetty hozzászólására (») Márc 28, 2006 /
 
akkor szereznem kell még egy PICet
remélem a helyi boltba tudnak rendelni... mert a postaköltség nem olcsó. 25öt meg nem akarok rendelni...
(#) G-Lex válasza G-Lex hozzászólására (») Márc 29, 2006 /
 
Ahogy megkaptam a cuccot így működőképes? vagy még a PICet előtte fel kell progiznom???
(annak nem örülnék mert azért ICD2-t választottam, mert azzal progizni is lehet... és nincs másik progizóm amivel felprogiznám az ICD2t)

Ja és tudna valaki küldeni egy rajzot amin rajta van, hogy az 5 tüskés csatlakozó melyik lábát a PIC melyik lábáhozz kötögessen???
(#) mspike válasza G-Lex hozzászólására (») Márc 29, 2006 /
 
Hello, ami benne van az a lelke a dolognak, tehát azt nem szabad onnan kivenni, se átprogramozni, mindenki akinek készen szállítom annak már más dolga sincs csak bekapcsolni és rákötni a picet. A bekötést megtalálod ennek a forumnak a második oldalán egy hozzászólásomba .doc
(#) Arrow válasza mspike hozzászólására (») Jan 30, 2007 /
 
Hello!

ICD2 klón nyák engem is érdekelne!
Remélem még nem késtem le róla. (1 db)
(#) potyo válasza Arrow hozzászólására (») Jan 30, 2007 /
 
Szerintem erről már lecsúsztál, mivel kb. 10 hónapja volt róla szó. Egyébként inkább az usb-s icd2-t ajánlom. Nem azért, mert én tettem fel róla a cikket, hanem azért, mert sokkal gyorsabban működik. Itt az oldalon megtalálod a kapcsolások között is, vagy az oldalamon: http://potyo.extra.hu
(#) MPi-c válasza Arrow hozzászólására (») Jan 30, 2007 /
 
Potyo oldalán van lehetőség NYÁK-ra (nem akarom reklámozni, de még nem jelzet vissza senki :nemtudom: )
(#) MPi-c válasza MPi-c hozzászólására (») Feb 10, 2007 /
 
Ide is beírom:

Olvassátok el, amit potyo honlapján írtam. Akit komolyan érdekel a NYÁK az névvel, címmel privátban keressen!
Kellő számú jelentkező esetén szerintem 1500 alatt kijön egy NYÁK (legalább is a gyártó kalkulátora szerint)
Erről van szó
(#) tibiiii00 hozzászólása Feb 20, 2007 /
 
Helló mindenki!

Nekem egy olyan kapcsolás kellene
amiről USB- kersztül tudok pic et programozni!
Ha tud valaki tegyen fel egyet köszi
(#) potyo válasza tibiiii00 hozzászólására (») Feb 21, 2007 /
 
Van fenn, nézz szét.
(#) cszotyi válasza tibiiii00 hozzászólására (») Feb 21, 2007 /
 
(#) approximation válasza MPi-c hozzászólására (») Márc 5, 2007 /
 
Szia MPI-c!

Privátban akartalak megkeresni, de nem műxik sajnos.
Szóval olvastam, hogy akit érdekelne a potyo honlapjára feltett ICD2, akkor le tudod gyártani. Engem nagyon érdekelne és szerintem másokat is rajtam kívül. Tudsz adni egy elérhetőséget, ahol meg tudnánk beszélni a részleteket?

Előre is köszi!

Üdv
Csaba
(#) dpeti hozzászólása Jún 19, 2007 /
 
Hány embert érdekelne a potyo-féle 3. változat nyákja?
két oldalas, furatgalvános kivitelben, forrasztásgátló bevonattal szitázás nélkül?
(#) Norberto válasza dpeti hozzászólására (») Jún 19, 2007 /
 
Engem ESETLEG érdekelhet akár...attól függ, milyen ár jön ki egy NYÁK-ra...
(#) dpeti válasza Norberto hozzászólására (») Jún 19, 2007 /
 
eddig úgy számoltam, hogy kb 3000 Huf (de majd személyesen is felkeresem a céget, hogy ott helyben adjanak árajánlatot)

(még 3300 hozzá a két PIC + digit potméter
a többi alkatrész már nem drága, bőven kijön 8k alatt)
(#) potyo hozzászólása Jún 19, 2007 /
 
Várjatok egy picit a gyártással. Épp most tesztelem a módosítást, hogy ne kelljen a 13V-ot elviselő 4066-os chipet vadászni, hanem megfeleljen az 5V-os is. Ha jól viselkedik, akkor módosítom a nyákot, és felteszem. 1-2 nap, és fent lesz.
Következő: »»   6 / 26
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem