Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   89 / 580
(#) ezermester1 válasza Maczi0 hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
triac kapcsolja.Lehet,hogy átenged.időre megy és benne van a szintszabályzó is.
(#) guev hozzászólása Márc 27, 2011 /
 
udv mindenki.
gondoltam tisztaba teszem a dolgot.
maltan vagyok ami az en szemszogembol egy putri...mivel nemtudom csak ugy akarhova leengedni a vizet mivel a furdoben nincs lefolyo, semmi...annyira eros meg nem vagyok hogy belehelyezzem a kadba.
szoval igen meg mindig benne van a viz...es mar kibszott budos is...
epp ezert Nem Tudom kivenni csak ugy a szurot, es kitisztitani. es nem vagyok epp egy mosogepszerol sem.
ezert jottem ide hatha van vmi 1xu megoldas is...
de nem konnyu manapsag az uj "cuccokkal" banni....
mert ugye nem lehetne vmi biztonsagi szelep a szuro felett, hogyha gaz van(ami ugye epp mosas kozben szokott jonni...es nem ures dobbal) le lehessen engedni legalabb 1 szuronyi vizet...es kitisztitani azt. hat ezexerint nem.
semmi gond...
felhivom a foberlot, maximum lehuz
de azert kosz a segitseget.
higgyjetek el en is mindent megprobaltam(mosogepes tudasomhoz kepest...
szep napot mindenkinek..ha esetleg van vkinek uj 5lete, szivesn fogadom.
Koszi, es
Szep napot mindenkinek
(#) mojzess válasza guev hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
Szia Guev!

Felreertes ne essek en nem megbantani akartalak, segito szandek vezerelt. Mint ahogy irtuk neked, az elso amit tenni tudsz hogy a vizet leengeded es kitisztitod a szurot mert a sok muanyag valami a fuggonyrol eldugitotta. En teljesen abba a hittben voltam, hogy ezt te meg is tetted ezert is probaltunk tovabbi otleteket adni. Ha a vizet nem engeded le es nem takaritod ki a sok muanyagot vagy ami eldugitotta, akkor mast sajnos nem tudsz vele csinalni es addig valoban ne is vard hogy centrizzen mert vizet erzekel benne ahogy ezt Imikee10 le is irta. Egyebkent ha szerelot hivsz, o is ezt fogja tenni nem torodve azzal, hogy mennyire azik el a furdoszobad. Ha jol emlekszem papa62 adott neked egy jo tanacsot miszerint valami edenybe engedd le a vizet. Sajnos ezt csak igy lehet orvosolni remelem tudtam segiteni.

udv: Sanya
(#) tipy válasza mojzess hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
Szia
Ha a kifolyó csövet leakasztod hátul, és minél lejjebb tartod a földhöz, egy lapos edénybe a víz nagyrészét le tudod engedni, gravitációval. utána már nem sok marad benne hogy kivedd a szűrőt.
üdv: tipy
(#) mojzess válasza tipy hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
Szia tipy!

Ezzel en tisztaban vagyok lehet nem nekem szantad?
Egyebkent igy van.

udv: Sanya
(#) guev válasza mojzess hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
...halas vagyok a segitsegert. azt hiszem holnap maegprobalom. ma mar kicsit keso van pacsalni meg takaritani..
hulye mosogepek. hogy nincs ilyen esetre egy esszeru megoldas..azert ez ..jo biznisz
hat holnap meglatom mit tehetek az ugy erdekeben es koszi a segitseget....
(#) guev válasza tipy hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
a baj az hogy a kifolyocso legfelul jon ki a mosogepbol...
(#) mojzess válasza guev hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
Szia!

Igazan nincs mit szivesen. Sok sikert holnap...

udv: Sanya
(#) mojzess válasza guev hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
Szia!

Csak most olvasom, hogy a kifolyocso felul van... Akkor esetleg a szuronel probald meg leereszteni a vizet ugy, hogy megemeled az egyik oldalat valamit alacsusztatsz a gep ala ( nem kell tul magas valami) majd a szemben levo oldalt ugyanigy. A szuro szerintem ennel is tekeros ovatosan kihajtod ha megtelt az edeny elzarod... Kicsit idorablo de legalabb mukodik.

udv: Sanya
(#) guev válasza mojzess hozzászólására (») Márc 27, 2011 /
 
koszi
holnap megprobalom.
jo hogy akad ilyen forum is , es meg segitokesz emberek is vannak
Kosz meg1x...
holnap v utana megosztom az eredmenyt
(#) szepi003 válasza kicsy800 hozzászólására (») Márc 28, 2011 /
 
Szia. Ki kell cserélni a fűtő betétet, ez most furcsának tűnik de ez megoldja a problémát.Megnőtt a fűtőbetét szivárgó árama amit az elektronika rögtön észlel és letilt.Ha 1-2 nap nincs használva,akkor kiszárad a betét és 1 mosást végig visz,de a következőt már letiltja.A fűtőbetét leszorító kengyel kidörzsöli a betétet,ott meg gyengül az anyag és csökken a szigetelési ellenállása.Üdv szepi003
(#) guev válasza mojzess hozzászólására (») Márc 28, 2011 /
 
Udv!
sikerult megoldani a problemat, hala nektek sracok!

kicsit megdoltottem a gepet hatrafele, amennyi vizet ki tudtam szedni a dob-bol azt kimertem(hogy annyival is kevesebb follyon ki ), aztan lassan kicsavartam a szurot. nem sok viz folyt ki(par deci) egy lapos talba.
es a kis muanyag-darab ott volt elakadva.
kiszedtem, kiprobaltam, Muxik !
szuper,
es Koszi meg1x a helpet, megint tanultam valamit

Mindenkinek a legjobbakakat
(#) mojzess válasza guev hozzászólására (») Márc 28, 2011 /
 
Szia!

Orulok, hogy sikerult.

udv: Sanya
(#) mojzess válasza papa62 hozzászólására (») Márc 28, 2011 /
 
Szia Csongor!

Jo lett a gep de sajnos csak NTC csere segitett. Az a 43 kohm amit irtam a minap meleg ill. hidegviz hatasara nem sokat valtozott, ugyhogy csereltem es most tokeletes koszontem a segitseget.

udv: Sanya
(#) papa62 válasza mojzess hozzászólására (») Márc 28, 2011 /
 
Szia Sanya!

Igazán örülök a sikerednek,minden jót a továbbiakban is.

Üdv.Csongor
(#) birtalan hozzászólása Márc 28, 2011 /
 
sziasztok
van egy Bosch WFG 2860 mosogép kiégett a melegitőszálja
a testre zárlatos lett és az aramkőrőn a rele és a melegitődugasza kőzőtt elégett, melegitőszálat kicsréltem az áramkőrt megcineztem ,a programot mikor elinditom
akor a vizet beveszi de a motor nem indul , a szénkefét megnéztem az jo a triak jo nem tudom hogyan tovább elakatam a programja megsérűlt ,mikor centrifugára teszem a vizet kinyomja s a motor szinten megse mozdul
ha valaki tud valami hozászolást szivesen elfogadom a segitségett
mer keresem
(#) lukovicsek hozzászólása Márc 29, 2011 /
 
Sziasztok. Van egy régebbi fajta edóra ami azt irja ki, hogy FC és semmire nem reagál. Tud valaki valamit erről a hibakódról?
kösz mindenkinek

laci!
(#) papa62 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Szia Laci!

Gondolom EUDORA lenne helyesen a szóban forgó mosógép.de van annak típusszáma is.Pl.:EUXXX/XX
Egyébként az FC hibakód akvastop,vagy szivattyú hiba,viszont törölni kell a hiba megszűnése után.

Üdv.Csongor
(#) lukovicsek válasza papa62 hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Szia. Biztos ismered mert nagyon ronda Szupernova 1200
Gondoltam én is törölni de nemtudom hogy kell ezen a fajtán
(#) lukovicsek válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
A baj az, hogy még a program sem jön be ,meg se nyikkan csak ennyit kiir.
(#) papa62 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Most írom,hogy törölni kell a hibakódot,de ahhoz kellene a gép típusa is, úgy látom ez hadititok.Addig nem fog megnyikkanni,amíg nem törlöd.
(#) lukovicsek válasza papa62 hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Már irtam Szupernova 1200
(#) papa62 válasza papa62 hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Egy képet tudnál feldobni a kezelőről?
(#) lukovicsek válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
itt a kép

DSC01632.JPG
    
(#) lukovicsek válasza papa62 hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
Kösz szépen, holnap próba aztán írok.

Laci.
(#) papa62 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 29, 2011 /
 
A második kiegészítéssel tuti jó lesz.Várom a fejleményeket.

Üdv.Csongor
(#) lukovicsek válasza papa62 hozzászólására (») Márc 30, 2011 /
 
Üdv. Ma megpróbáltam azt a kombinációt amit elküldtél és bizony be is indult a masina pedig már több szerelö lemondott róla. Kösz a segítséget, erre tényleg inni kell, ha van egy söröd bonsd ki, én is bontok eggyet.

Laci!
(#) papa62 válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 30, 2011 /
 
Helló!
Nagyon szívesen,ha tudok segítek máskor is. Egészségünkre!

Üdv.Csongor
(#) lukovicsek válasza papa62 hozzászólására (») Márc 31, 2011 /
 
Üdv. Kipróbáltam azt a kombinációt amit küldtél és bizony beindult a masina, pedig már több szerelő lemondott róla.
Kösz a segitséget erre tényleg inni kell!

Laci!
(#) lukovicsek válasza lukovicsek hozzászólására (») Márc 31, 2011 /
 
Ez a számitógép bolnd, amit tegnap nemsikerült elküldeni azt most jelenitette meg, nembaj legfejjebb iszunk mégegyszer.
Laci!
Következő: »»   89 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem