Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   340 / 580
(#) botesz válasza P1251500 hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
Valószínűleg szivattyúzási gond.Amíg nem engedi le a vizet centrizni sem fog!
(#) P1251500 válasza botesz hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
A szivattyú valószínűleg jó,mert már volt cserélve egyszer nem olyan régen gyárira.
(#) botesz válasza P1251500 hozzászólására (») Feb 15, 2015 /
 
Akkor dugulás.
(#) P1251500 hozzászólása Feb 15, 2015 /
 
Ha lesz időm,holnap megnézem,Köszönöm!
(#) fekeszab válasza zoz11 hozzászólására (») Feb 16, 2015 /
 
köszönöm szépen a segítségedet
(#) zoz11 válasza Imi69 hozzászólására (») Feb 16, 2015 /
 
Üdv
Elég rendesen kapott az a panel. Szinte 0 az esélye h elindul rendesen.
(#) Readdeo hozzászólása Feb 17, 2015 /
 
Üdv!
Szétszedtem egy Whirlpool awt-2284 vezérlőjét mert megállt egy ponton mindig. Kipucoltam, összeraktam és azóta csak 1 másodpercig szív be vizet, így nem tudunk vele mosni. Tudnátok mondani valamit a víz gondra?
(#) kriszo21 válasza papa62 hozzászólására (») Feb 17, 2015 /
 
Szia

Az EUDORA szupernova 1200-nál milyen kombinációval kell törölni a hibakódot?
(#) botesz válasza kriszo21 hozzászólására (») Feb 18, 2015 /
 
A használatijában benne van.
(#) Attila111 hozzászólása Feb 19, 2015 /
 
Sziasztok!

Van egy Samsung WF-F862 elöltöltős mosógépem. Múlt héten egyik nap nem indult el (se kép se hang), ezért szétszedtem. Az alaplapon egy 470v 10µF kondi púpos volt, ezt cseréltem.. Ezt követően életre kelt, majd a párom elindította a mosást, de az dE hibakóddal leált. Az ajtózár hiba miatt. Megnéztem az ajtózárat, de az rendesen reteszel, illetve kikapcsolást követően ahogy kell késve nyit is.
Nem vagyok elektromos zseni, így ha van ötletek, akkor érthető válaszokat kérnék.

Attila
(#) Tityi hozzászólása Feb 19, 2015 /
 
Kedves Szakik!
Van egy Candy C2 105 mosógépem,ami feltűnően sokáig mos.90 perc helyett legalább 140 percig.A többi -azaz a 60-30-és 15 perc- rendben lefut.Mi lehet az oka?
Köszönöm a segtséget!
Üdv: Tityi
(#) zolika60 válasza Tityi hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Fűtés rendben?
(#) Tityi hozzászólása Feb 19, 2015 /
 
Ha nem érné el a az adott hőmérsékletet,akkor egyáltalán tovább mosna?Nem állna le hibával?
Megnézem délután.
Köszönöm a tippet!
(#) zolika60 válasza Tityi hozzászólására (») Feb 19, 2015 /
 
Lehet, hogy nagyon lassan éri el.
(#) rolee1891 hozzászólása Feb 19, 2015 /
 
Mosógép, mosogatógép szerelőt keresek Pécs illetve Szigetvár környékén.

Mindenképp olyan valakit keresek aki megbízható, gyakorlatias, reális árakon dolgozik, és az elektronika világában is jártas. Magyarul egy panelhibás gépet nem minden esetben csak komplett panelcserével tud megoldani.
Több gép, folyamatos javításával szeretném megbízni.
Szervizek nem érdekelnek, csak magánszemélyek illetve egyéni vállalkozók.

Köszönöm előre is a segítségeket.
(#) jozsi966 hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni, valaki tudna ötletet adni hogy az Lg (pontos típust most nem tudok mondani) mosógép miért sétál a fürdőben? A probléma nem új keletű mióta megvettük kb. 7 éves mindig így viselkedett a szerelő azt mondta ez típus hiba, mert ez egy nagy gép (7Kg) és nem tudták megoldani rendesen a kiegyensúlyozást, cseréltem lábakat és lengés csillapítókat de semmi változás mikor centrizni kezd akkor őrül meg, ha rá ülök akkor nyugton marad, de ilyenkor az oldalát akarja ki verni. Valahol olvastam, csak vissza nem találok az oldalra ahol leírta valaki normálisan, hogyan működik a ruha kiegyensúlyozása, mintha azt említette volna, hogyha nem sikerül kiegyensúlyozni pár próbálkozás után akkor leáll hibával, nálunk még ez miatt sohasem állt meg.Mi alapján érzékeli, hogy a dobban a vizes ruhák jól vannak-e elosztva? Előre is köszönöm a segítséget.
(#) botesz válasza jozsi966 hozzászólására (») Feb 22, 2015 /
 
Szia!A tachogenerátor(forgásérzékelő) jelét figyeli az elektronika ennek alapján működik a súlykontroll.A cseréltél lengéscsillapítókat is akkor szerintem meg van "hajolva" a mosódob és nagyon "kóvájog" ettől pedig berázza az egész üstöt ami aztán a vázra megy át.Vagy egyszerűen csak az van hogy típushiba.Én is jártam úgy egy Elektrabregenz géppel hogy 1600 as volt neki a centrije de úgy remegett mint a kocsonya,hiába cseréltem benne rúgót lengéscsillapítót kisebbre,nagyobbra akkor sem javult meg sőt volt hogy rosszabb lett.Ígyhát betudtam annak hogy a drága konstruktőr egy gyenge vázra rakott egy 6 kg os 1600 as konstrukciót....magyarán majd szétszakad az egész amikor megy.
(#) jozsi966 hozzászólása Feb 22, 2015 /
 
Akkor csak a gép csere segít hii. A a tachot még megnézem hátha azzal van valami bibi. Édesanyámnak ugyanilyen évjáratú van csak 3,5 Kg-os az meg sem mozdul.A centrit mindegy, hogy a max 1000-re vagy 600-ra állítom ott is szét veri magát.Köszönöm a gyors válaszod.
A hozzászólás módosítva: Feb 22, 2015
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Sziasztok

eudora supernova 1200 mosógépemmel van problémám
Nem vesz fel vizet nem centriz csak a szivattyú pumpál és egy idő után kiírja hogy végzett.
Nagyon örülnék ha tudna valaki segíteni
(#) botesz válasza kriszo21 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Hibakódot nem ír?
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Nem
(#) botesz válasza kriszo21 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Szénkeféket és a szintszabályzót nézd meg.
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
De szerintem az elektronikájával lesz a baj mert megkocogtattam az egyik relét és elindult a vízfelvétel
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Azok jók, már ellenőriztem
(#) botesz válasza kriszo21 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Akkor lehet hogy meg van repedve egy forrasztás.
(#) TheShaft hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Indesit WITP102 mosógépen a képen látható két zöld LED egyszerre lassan, a piros LED gyorsan villog. A mosás mindig ugyan ott akad el. Mi lehet a probléma?

DSC_1923.jpg
    
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
Minntha nem működne az elektronika csak egy relé kattog folyamatosan
(#) kriszo21 hozzászólása Feb 23, 2015 /
 
A forrasztások jók
(#) botesz válasza TheShaft hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Szivattyú vagy nyomáskapcsoló.
(#) botesz válasza kriszo21 hozzászólására (») Feb 23, 2015 /
 
Nem ok nélkül kattog. Az elektronika működik azzal biztosan nincs baj.
Következő: »»   340 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem