Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   127 / 259
(#) tamasE válasza tamasE hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
SIKER! Kijött az a roh@dt rács... Hogyan tovább?
(#) zolika60 válasza tamasE hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
A Burkolatot levetted már? Ha nem akkor az az első lépés. Utána leveszed a labirintusról a csatlakozó rögzítéseket és kihúzod a helyéről. Aztán jöhet a tisztogatás.
(#) tamasE hozzászólása Okt 12, 2015 /
 
Mehet bele minden? Vízkőoldó, ecet, zsíroldó (ebben a sorrendben egymás után)?
(#) zolika60 válasza tamasE hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Legalábbis én így csináltam és használt. Közben egy dróttal tunkoltam az összeálltabb részeken. Egy kis darab rongyot is kötöttem a végére, hogy nagyobb felületet takarítson. Végül tiszta vízzel átmostam a kerti csapnál minden vegyszer után. Van benne egy kis piros szűrő azt volt a legnehezebb kipucolni.
A hozzászólás módosítva: Okt 12, 2015
(#) tamasE hozzászólása Okt 12, 2015 /
 
Kimostam a labirintust, egy bicajbowdennel átmentem az összes kanyaron és csövön (a piroson is), majd nagynyomású mosóval kiverettem az egészet. Összeraktam, de nem megy víz a labirintusba, csak ugyanúgy megpróbálja leszívni a vizet, folyamatosan ezzel próbálkozik. Mekkora nyomással kell kijöjjön a vízcsőből a víz a labirintus előtt?
(#) zolika60 válasza tamasE hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Ott a vezetékes víz nyomása van. A falból jövő vezeték végén nézd meg a szűrőt nem koszos-e.
(#) attidoki hozzászólása Okt 12, 2015 /
 
Sziasztok. A következő lenne a kérésem. ADP 6920 mosogatógép panelon eléget egy apró ellenállás és nem tudom az értékét. Ha valaki megtudná mondani nagyon meg köszönném. A pozíció száma R78.
(#) Dino71 válasza attidoki hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Esetleg egy fotó??
(#) attidoki válasza Dino71 hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
R 78 meg R79 között.
A hozzászólás módosítva: Okt 12, 2015

PA120237.JPG
    
(#) Dino71 válasza attidoki hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
holnap körbenézek. esetleg egy teli kép, vagy mi a száma a panelnak?
(#) attidoki válasza Dino71 hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Köszi előre.

PA120238.JPG
    
(#) tamasE válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Az teljesen tiszta.
(#) tamasE válasza tamasE hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Mármint, ha az aquastop szűrőjéről beszélünk.
(#) tamasE válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 12, 2015 /
 
Megjavult az ebadta, úgy néz ki... Forog a kar, szívja-nyomja a vizet ezerrel. Az aquastop és a labirintus között levő fehér bizbasz csatlakozóját piszkáltam meg - talán véletlenül - , mikor ki akartam húzni a bemeneti vízcsövet, hogy megnézzem, van-e szűrő a másik végén is. Köszi a segítséget, most lemegy egy üres program, remélem ezután is működni fog.
(#) Dino71 válasza attidoki hozzászólására (») Okt 13, 2015 /
 
Sajna nem találtam ilyen panelt.
(#) feketemosogato hozzászólása Okt 13, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy haier keskeny mosogatógépünk, úgy kezdte h nem indult el mindig a keringető szivattyúja, megnéztem és a szivattyúházat kellet cserélni mert szorult, az rendben. Akkor gondoltam most már jó lesz, de az utóbbi időben mintha a főmosáskor nem engedne be elég vizet , a fűtőszálat amikor programban megnéztem nem lepte el a víz, a vízszint alatta volt 1-2 cm- rel. A műanyag vágódeszkánk elgörbült, a gőz dől ki ha lejárt 55 fokos prgram után kinyitom,a fűtőszálon szürkés elszíneződés látható, gondolom ez mind nem normális jelenség.. A vízszínt szerintem alacsony, azért csinálhatja..A vízszintet mi szabályozza? a Hőfokot? Vagy mi lehet a gond? EZ így használva gondolom nem lesz hosszú életű gép, muszáj lenne megoldanom valahogy..
Köszönöm előre is, minden gondolat érdekelne...
(#) Balaton hozzászólása Okt 14, 2015 /
 
Üdvözletem!
ADP 6936, a rövid program elmegy. Hosszabb programnál többször öblít , ami oké is lenne, de öblítésenként visszaugrik az idő, újra öblít, megint visszaugrik. Alapvetően 1 óra hátralevő idő táján ugrál és soha nincs vége. Hiba üzenet nincs, melegít, dolgozik.
Van valami ötlet erre? Köszönöm előre is.
(#) ALI hozzászólása Okt 18, 2015 /
 
Sziasztok!

Indesit DFG 0515-ös mosogatógépem olyat csinál, hogy bár melyik programot elindítom feltölti magát vízzel és el kezdenek villogni rajta a ledek, majd leszivattyúzza a vizet és meg se áll amíg ki nem kapcsolom. Sehol nem találok hiba kódot mit jelenthet. Megnéztem a hungarocelles kapcsolót nincs-e be ragadva de semmi. Víz nincs alatta száraz minden.
Mi lehet vele a gond?

Előre is köszönöm
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
Vagy nem érzékeli a befolyó vizet vagy valami miatt nem indul a keringető szivattyú.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
A befolyó vizet mi érzékeli?
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
Literszámláló vagy nyomáskapcsoló.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
A nyomáskapcsoló az ilyen kerek, vékony gumicső megy rá?
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
Igen.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Okt 18, 2015 /
 
Le vettem róla a csövet bele fújtam hallani, hogy kattog illetve a csőbe is bele fújtam tiszta teljesen.
(#) botesz válasza ALI hozzászólására (») Okt 19, 2015 /
 
Akkor vagy megszorult a keringető szivattyú vagy rossza kondija.
(#) ALI válasza botesz hozzászólására (») Okt 19, 2015 /
 
Köszi. Megnéztem a fűtőbetét égett el.
(#) Attiladem hozzászólása Okt 21, 2015 /
 
Sziasztok!
Nekem is egy Bosch mosogatogepem van meg csak 2 eves.Ma bepakoltam es elinditottam minden normalisan mukodott,fel ora elteltevel azt vettem eszre hogy nem mukodik,egyszeruen kikapcsolt .Bekapcsolni azota sem tudom.Mi lehet a baj?
Koszonom elore is a valaszokat.
(#) botesz válasza Attiladem hozzászólására (») Okt 21, 2015 / 2
 
Ez így nagyon kevés.Milyen bosch?Áramot kap rendesen?
(#) doki99 hozzászólása Okt 23, 2015 /
 
Sziasztok!
Van egy Whirlpool adp 4407 tipusu mosogatógépem.Az a hiba hogy bekapcsolom a vizet beengedi és a főmotor csak bug és nem forgatja a vizet. Ha a főmotor csatlakozójat lehuzom és visszadugom elindul.
Van amikor rendesen elmosogat ezért nem tudom mi lehet a baj.Rossz a főmotor?
A segitséget előre is köszönöm.
(#) botesz válasza doki99 hozzászólására (») Okt 23, 2015 /
 
Lehet kontaktos a csatlakozó vagy a kondi lehet már nem a legjobb.
Következő: »»   127 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem