Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   642 / 1121
(#) golem válasza uniman hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
A vevő ez köz egy laptop.
tipusa asus x553ma
(#) uniman válasza golem hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
A laptopok antennája nem túl jó...persze, ha pár méterről is lassú...
A router "reset" után kódmentes WiFi jellel kellene kipróbálnod, hogy javul-e a vétel.
A titkosítás is lassít.
(#) golem válasza uniman hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
A helyzet nem javult 2m re van a laptop és a jel csak 25% ez egy uj router az előzővel még rosszabb volt.
a telefonal próbáltam az nem is csatlakozik hozzá mert nem lása csak ha oda ülök az asztalhoz ahol a router van.
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2016
(#) vision61 válasza golem hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
Szia!

A router beállításainál (Wireless Advanced) nincs csökkentett (low) teljesítményre állítva a Wifi?
(#) golem válasza vision61 hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
nekem ilyen van a ott
(#) uniman válasza golem hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
Nem a legjobb a topik választás!: Bővebben: Link
Talán az illetékes "átpakolja"...

Ha most vásároltad, akkor talán vissza kellene vissza vinni a boltba és kicseréltetni...
Melyik hardver változat? V1...V6? Bővebben: Link Mennyire "friss" a firmware-je?
Az újabbakon ott kéne lennie: "Transmit Power : High, Middle or Low"
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2016
(#) zsoltee0001 válasza golem hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
Szia
Ha az előző routeren is ez volt a gond, megnézném egy másik helyiségbe, nem is muszály, hogy aktív net legyen, bár nem tudom, hogy a wifi átvitelis sebességét (net független) hogy lehet leellenőrizni, de a router webes felülete ha bejön 10-15 méterre az már jónak kell lennie.
Üdv
(#) golem válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Júl 17, 2016 /
 
Át megyek a wifis témába a választ már oda irom meg.
Nehogy a moderátortól ki kapjunk.
(#) sardi_hunor hozzászólása Júl 18, 2016 /
 
Sziasztok!

A kovetkezo a problemam, semmilyen CD-t illetve DVD-t nem akar megirni a laptopon DVD/CD iroja! Mar probaltam egy csomo iroprogramot, de sajnos mindegyik errort ad, es barmilyen markaju lemezt probaltam, a hiba fenn all! Mi lehet a problema, es mi a megoldas? Koszonom elore is!

Untitled.jpg
    
(#) pittti válasza sardi_hunor hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Meg lehet próbálni óvatosan megtisztítani az írófej lencséjét, de sanszos hogy ebből csere lesz.
(#) orizon hozzászólása Júl 18, 2016 /
 
Üdv mindenkinek! Annyi lenne a kérésem, hogy segítsetek már CD romról bootolni, win7 lenne telepítve, a lap pedig egy Gigabyte GA-G31M-ES2C. A BIOS beállításban kellene segíteni, mit hova kell állítani. 1 db HDD és 1db DVD író van a gépben. Még annyit hozzáteszek, nincs a laphoz leírásom úgy kaptam, természetesen működik rendesen, csak VISTA az OP rendszer ami rajta van.
Előre is köszönök minden segítséget.
(#) kadarist válasza orizon hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Szia!
Boot alatt nyomogasd az F12-t addig, amíg be nem jön a boot menü, ahol kiválaszthatod a indítási meghajtót.
(#) Dani21 hozzászólása Júl 18, 2016 /
 
Sziasztok
Akarok venni egy mac minit (2006ost) amit hibásként árulnak mert nem kapcsol be
Lehet hogy azért nem kapcsol be mert 85w-os a táp 110 helyett?
Én erre tippelek
(#) Bakman válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Kicsi a valószínűsége. Ha 5000 Ft-tól többet kérnek érte, nem szabad megvenni.
(#) Dani21 válasza Bakman hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
És ezt a billentyűzetet rendbe lehetne hozni?
(#) Bakman válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Valószínűleg a bal oldali billentyűk nem, vagy csak nehezen működnek. Így néz ki az, amelyik ninc sszétverve.

bill.jpg
    
(#) Dani21 válasza Bakman hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Dee esetleg megpróbálhatnám?
(#) Bakman válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Mit szeretnél megpróbálni? Nekem mindegy, mit veszel meg, a te pénzed. A saját billentyűzetem fotóztam le. Hidd el, nem olyan egyszerű ezeket javítani. Egy új alu, vezetékes billentyűzet 16 900 Ft, egy év garanciával.
(#) Dani21 válasza Bakman hozzászólására (») Júl 18, 2016 /
 
Aha..hát nem baj..szeretek "kinlódni"
(#) Dani21 hozzászólása Júl 19, 2016 /
 
Sziasztok
Ha WD-s hdd-t akarok venni akkor nem mindegy hogy caviar blue, green vagy black?
Mármint nem lehet akármelyiket belerakni akármilyen gépbe? (Azon kívül hogy sata-s)
(#) kadarist válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
De, bele lehet rakni akármelyiket bármilyen gépbe.
(#) vision61 válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Attól is függ, mi az a "gép".
Használni tudod bármelyiket szinte bármilyen készülékben (ha nem okoz problémát a mérete), viszont pl. NAS-hoz a Red sorozat ajánlott.
(#) Ge Lee válasza Dani21 hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Elolvasod a leírásukat abban benne van hogy melyik mire való vagy mire ajánlott. Pl. a zöld az "zöld", szóval kevesebbet fogyaszt, lassabb, gyakran kikapcsolgat, stb. Én annak idején átrágtam az egészet, meg olvasgattam véleményeket aztán vettem inkább 2db toshibát.
(#) belfi2 hozzászólása Júl 19, 2016 /
 
Sziasztok!
A lányom gépén (ASUS P5KPL-AM EPU) időnként egy kék halál kíséretében ez a felirat jelenik meg. IRQL NOT LESS OR EQUAL A gépen 8.1 fut . A problémát csak nehezíti az a dolog hogy csak ritkán csinálja , egy-egy eset után néha hetek is eltelnek. A memória ellenőrizve mind a gép mind a videó kártya, rendben .Táp jó bár régi. Sajnos azt nem tudom milyen alkalmazásnál adja be a kulcsot a gép , most pl Youtube ment.
(#) Buvarruha válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Ha a youtube ment az tipikus Videókártya probléma, még akkor is, ha 3D-ben megy a kártya. Bónusz ha valami GT220 vagy hasonló kártya van benne.
(#) belfi2 válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Ha jól emlékszem Nvidia GF 210 van benne . Akkor kártya csere? Esetleg nézzem meg hogy az alaplapival mit csinál, mert azt még soha nem néztem . Mintha említette volna a lányom hogy az újabb driverekkel valami nem volt kerek. Van olyan módszer amivel biztosra lehet menni , a kártyát illetően?

Köszi a segítséget.
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2016
(#) Buvarruha válasza belfi2 hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Van, a youtube! Ha azzal döglik, de alaplapival nem, akkor egyértelmű, nem véletlenül trafáltam bele a GT210-220-ba mert egy kaptafára készültek és ez tipikus hibájuk ezeknek.
(#) belfi2 válasza Buvarruha hozzászólására (») Júl 19, 2016 /
 
Ok!
Köszi!
(#) Chipmunk1960 hozzászólása Júl 23, 2016 / 1
 
Sziasztok! Szeretném megosztani a tapasztalatomat. Pontosan egy SD kártyáról van szó, ami kb fél éve egy rossz USB csatlakozó miatt elhalálozott, írás közben elment a villany. A Windows mindíg formázni akarta , de ne tudta. Leszedtem minden lehetséges programot, de egyik sem vezetett eredményre. Próbálkoztam Linuxal is, a Gparted sem csinált vele semmit. Végül a Hiren's Boot Cd adta a megoldást, abban van egy Disk Eraser program, ami végül le tudta radírozni a hibás részt. Utána már a Windows is tudta particionálni, formatálni.
(#) Buvarruha válasza Chipmunk1960 hozzászólására (») Júl 23, 2016 /
 
Köszi az infót!
Következő: »»   642 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem