Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ICD2 NYÁK-gyártás
 
Témaindító: mspike, idő: Dec 29, 2005
Lapozás: OK   7 / 26
(#) potyo hozzászólása Jún 22, 2007 /
 
Feltettem a változtatásokat tartalmazó terveket ide:
http://potyo.extra.hu/forum/viewtopic.php?p=306#306
(#) Norberto válasza potyo hozzászólására (») Jún 22, 2007 /
 
Köszönjük!

Tapasztalataid milyenek ezzel kapcsolatban? Tesztelgetted szépen, gondolom...

dpeti!

Amúgy melyik NYÁK-gyártóval szeretnéd legyártatni?

Csak mert tudnék ajánlani egyet, ahol "okosban" meg lehetne csináltatni esetleg...
(#) potyo válasza Norberto hozzászólására (») Jún 22, 2007 /
 
Működik, ennyi.
(#) Norberto válasza potyo hozzászólására (») Jún 22, 2007 /
 
Amúgy az létezhet, hogy egymásra van tervezve keresztben 2 ellenállás? Vagy csak én néztem be valamit?

Ja, meg mintha pont az egyik ilyen ellenálláshoz menő fólia is kicsit hosszabbra sikerült volna

icd2_3.1.jpg
    
(#) potyo válasza Norberto hozzászólására (») Jún 22, 2007 /
 
Létezik, mindjárt javítom. Tologattam az alkatrészeket, hogy ami most került be, az elférjen, és úgylátszik valamelyik Undo után ezeket elfelejtettem ismét elrendezni...



Javítva!
(#) zoknee válasza dpeti hozzászólására (») Jún 25, 2007 /
 
Szia!
Akkor fogsz gyártatni potyo féle 3. változatot? Várhatóan mennyiért? Mert érdekelne! Az általam épített Topi féle kapcsolás (ami a cikkében van) valahogy nem akar jól működni...
(#) dpeti válasza zoknee hozzászólására (») Jún 25, 2007 /
 
minimum 6 ember kellene, akkor állok neki...
(#) MPi-c hozzászólása Júl 3, 2007 /
 
Tisztelt Fórumtársak!
Régen befejeztem az általam újratervezett potyo 2-es (valaki szerint 3-as) ICD2 (nem rev1!) NYÁK gyártatását. A továbbiakban azonban a gyártóval történt egyeztetésem alapján, azt tőle bárki beszerezheti. A megrendelésben csak egyszerűen "Mecséry féle USBICD02 NYÁK"-ként kérjétek. Árról nem tudok nyilatkozni !
Az ügyletben (NYÁK rendelés, szállítás) nem vagyok érintett, ezért esetleges felmerülő problémákban sem tudok segíteni !
Az áramkör építéséhez felteszek egy zip-et.
Jó munkát!

ICD2.zip
    
(#) MPi-c válasza MPi-c hozzászólására (») Júl 4, 2007 /
 
És egy kis segítség, azoknak, akik a potyo rev1-es kapcsolását szeretnék. A gerber könyvtárban az összes, gyártáshoz szükséges fájl benne van, csak gyártót kell találni. Azért, aki ez alapján akar gyártatni, előtte alaposan ellenőrizze a panel tervet és ha hibát talál jelezzen nekem.

MPi-c kérésére az egyik melléklet törölve, mert hibás volt. Frankye
(#) MPi-c válasza MPi-c hozzászólására (») Júl 7, 2007 /
 
Mindenkitől bocs!
Elszúrtam a kapcsolást pont a lényegnél, a 4066-os tápját a Vpp-n hagytam. Minden fájlt kijavítottam.

icd2_rev1.zip
    
(#) Moderátor hozzászólása Júl 9, 2007
 
MPi-c kérésére a #99215 hozzászólásból az egyik fájlmellékletet töröltem, mert hibás volt!
(#) MPi-c hozzászólása Júl 9, 2007 /
 
Figyelem! DwnLdr fórumtárs hibát talált a rev1 NYÁK-on. A C14-es kondi Vdd vezetéke a top helyett a bottom oldalon fut és így keresztezi az 1RA0 ezetéket! Javítom.
Kérem, hogy továbbra is mindenki ellenőrizze a NYÁK-ot alaposan!

icd2_rev1.zip
    
(#) vega55 válasza MPi-c hozzászólására (») Júl 9, 2007 /
 
Idézet:
„Kérem, hogy továbbra is mindenki ellenőrizze a NYÁK-ot alaposan!”


Igazan nem kritikanak szanom, de nem kene ezt a DRC-re bizni ??!
(#) Picboy hozzászólása Júl 15, 2007 /
 
Sziasztok!
Mint már több ember, Én is szeretnék egy ICD-t építeni.
Most a legjobb választásnak a a legutóbb tárgyalt USB-s ICD2 tűnik. Már próbálkoztam mikrokontrollerrel (16F871), de sajnos az iskola miatt már 2 éve nem volt alkalmam foglalkozni vele, viszont van egy saját utánépítésű propic2-m. Azt szeretném megtudni a nálam tapasztaltabbaktól, hogy ezzel (propic2) meg tudom-e írni a 18F4550-t ?
(#) MPi-c válasza Picboy hozzászólására (») Júl 15, 2007 /
 
Nekem is propic2-es égetőm van. Winpic800-as programmal be tudod programozni a 4550-et, de nekem csak akkor ment, ha nem az égető foglalatában volt!
(#) zolikaa hozzászólása Júl 29, 2007 /
 
Sziasztok!
Szeretném megépíteni a Potyó-féle, harmadik változatú ICD2-t, USB csatolóval.
Mivel nincsen gyakorlatom a nyáktervezésben, nagyon jól jönne nekem egy Protellel készült nyákterv, mert az az illető, aki le tudná nekem gyártani, csak ezt a programot ismeri. Nekiálltam, hogy megcsinálom, de sajnos ez egy eléggé bonyolult kapcsolás így elsőre. Szóval nagyon hálás lennék, ha valaki tudna megoldást erre a problémára. Az is jó nekem, ha ajánlotok egy könyvet vagy weboldalt, ahol meg tudnám ezt tanulni, mert később is biztosan szükségem lesz rá.
Előre is köszönöm.
(#) potyo válasza zolikaa hozzászólására (») Júl 29, 2007 /
 
Az Eagle nem egy bonyolult program, vidd el az illetőhöz, és nyomtasd neki azt, ami kell neki. Vagy fenn van pdf-ben is, abból is megcsinálhatja a nyákot.
(#) zolikaa válasza potyo hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Köszönöm, megpróbálok zöld ágra vergődni vele.
(#) Frankye válasza zolikaa hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Ha nagyon nem megy, vagy elakadsz valahol, szólj, és segítünk!
(#) Villám válasza zolikaa hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Nekünk most jöttek meg a nyákok, majd megkérdezem honnan lett rendelve
Szép sötétrózsaszín
(#) zolikaa válasza Villám hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Köszönöm, annak nagyon örülnék. Rendesek vagytok!
(#) zoknee válasza Villám hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Szia!

Te az Mpi-c által megadott cégtől rendelted (#98911 hozzász.)? A rendeléstől számítva mennyi idő mulva kaptad meg? És megyibe került a nyák mindennel együtt?
(#) Villám válasza zoknee hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Holnap tudom megkérdezni a párom, majd megírom :yes:
(#) MPi-c válasza zoknee hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Ezekre a kérdéseidre a cég is válaszol. Tapasztalataim szerint még hétvégén is nyugodtan kérdezheted őket.
(#) Villám válasza zolikaa hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
zolikaa! Írtam privát üzenetet.
(#) SWORDFISH válasza MPi-c hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Hello
Annak a sok kondinak és ellenállasnak a lábai hogyan vannak összekötve? Én nem tudom használni ezt az eagle-t, lehet hogy én hibáztam, mivel ez lesz az első nyákom. (A képen szereplőnél jóval több be nem huzalozott láb van.)


A potyo2-rev1 et valaki már megépítette? Mert ha igen és működik akkor lehet azt építem meg.

hiba.JPG
    
(#) potyo válasza SWORDFISH hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Tools-->Ratsnest-->és már látod is.
(#) SWORDFISH válasza potyo hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Kőszi, egyépként ezt a változatot megépítette e már valaki?
(#) Stadi válasza SWORDFISH hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Nekem már kész van, a gép/MPLAB látja is, csak még az éles próbáig nem jutottam el.
(#) potyo válasza SWORDFISH hozzászólására (») Aug 11, 2007 /
 
Pl. én is megépítettem.
Következő: »»   7 / 26
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem