Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   123 / 649
(#) helion hozzászólása Ápr 2, 2017 /
 
Ingyen elvihető alkatrészek. Kondenzátorok, ellenállások, egyéb. 3 db kb 15x15x7 -es dobozban, értékek szerint elkülönítve. Személyes Esztergomban vagy Táton lehet átvenni.
(#) NGY válasza crazybob hozzászólására (») Ápr 2, 2017 /
 
Valamikor átkerekeznék érte, küldök pm-et.
(#) elektroby válasza helion hozzászólására (») Ápr 2, 2017 /
 
Szia!
Ha tudnád postázni, akkor engem érdekel.
(#) mineral válasza helion hozzászólására (») Ápr 3, 2017 / 3
 
Te jó ég! Micsoda retró pakk! Édesapám is így tárolta az alkatrészeit. Gyufásdobozokban. Szépen feliratozva. Jajj...Micsoda emlékek.
(#) V8engines hozzászólása Ápr 4, 2017 /
 
Sziasztok, szép Napot!
Nos, pakolászom itthon, és "gyűjtő" is vagyok, de nálam ezek a kütyük feleslegesek, főleg ennyi.
V.mikor Philips TV volt. Nem is az olcsó kategóriából, de beadta az unalmast. Egyszer csak megszűnt a kép rajta.
Fogtuk, és szétbombáztuk.
Nagyjából ennyi maradt belőle. Ha v.kinek szüksége van rá (és mivel ezen weboldalon kaptam már sok segítséget, ötletet, eszembe jutottatok), használható v.mire, ingyen vihető.
Vagy mondjátok meg, hol a kidobási helye, mert tudtommal veszélyes hulladék. Én meg környezetbarát vagyok, amennyire csak lehet.

Helyileg Egerben találhatóak a kütyük egyébként.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2017
(#) pjg válasza V8engines hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Média Markt, Tesco.
(#) doktor válasza V8engines hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Idézet:
„Vagy mondjátok meg, hol a kidobási helye, mert tudtommal veszélyes hulladék.”

Zöld udvar, hulladékudvar is [off][/off] átveszi.
(#) wadember válasza doktor hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Meg kell kérdezni mert nálunk csak a bontatlan készülékeket veszik át !
(#) otvenkilenc válasza wadember hozzászólására (») Ápr 4, 2017 / 1
 
Mert tovább akarják adni nyerészkedés céljából. Eladni az is tudja aki leadná ott ahhoz nem kell bevinni. Ha csak ott lehet leadni akkor köteles átvenni a bontotta is. Egyébként semmi értelme a hulladékudvarnak. A hulladékudvar az hulladékot vesz át vagyis nem teljes készüléket stb.
(#) vargham válasza otvenkilenc hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Nem, ez a szabály.
"Azon elektronikai és elektromos berendezések, amelyek szétszerelésre kerültek, és elektromos, vagy elektronikai alkatrészeiket eltávolították (üres készülékház), már nem minősülnek elektronikai vagy elektromos hulladéknak, hanem lomhulladék kategóriába sorolhatók."
Bővebben: FKF weboldala

Az mondjuk pont nem derül ki, hogy a bontott NYÁKokkal mi a helyzet.
(#) otvenkilenc válasza vargham hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
' lomhulladék Benne van a hulldék szó tehát hulladékudvar. Ez csak besorolás és nem azt határozza meg, hogy nem veheti át a hulladékudvar. Akkor a nyomtatott áramköröket nem veszik át sehol?
(#) vargham válasza otvenkilenc hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Elektronikai hulladékot mindenhol átvesznek, lomot pedig csak három helyen.
Bővebben: Mit hol vesznek át
(#) otvenkilenc válasza vargham hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Akkora nyomtatott áramköri lapok azok maradnak . mert én ugyan el nem megyek Budapestre, hogy leadjam. IÍgy hogyan fogják kitermelni a bennlévő nyersanyagot arany, cink stb, ostobaság.
(#) Mate78 hozzászólása Ápr 4, 2017 / 1
 
Sziasztok,

Mosonmagyaróváron ingyen elvihetőek az alábbiak:
2db autórádió, valószínűleg működőképesek.
1db háromfázisú keringetőszivattyú,működött, amikor 12 éve bontottam.
2db elektromos szúnyogcsapda, nem próbáltam, valószínűleg működőképes.
1db asztali PC kompletten, CRT monitorral.Működött, amikor 4 éve ki lett vonva a használatból.
2db akkus fúrógép töltővel, mindegyikben az akku gyenge, a gép maga jó.
Nem postázok.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2017
(#) Leraz válasza Mate78 hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Szia!

Engem érdekel.
(#) Remci válasza otvenkilenc hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Esetleg Méh telepen kellene megpróbálni. Szombaton voltam egyen, ott mondták hogy vesznek elektronikai hulladékot is. Árat azt nem mondtak, csak azt hogy vigyem be és megnézik, majd utána mondanak valamit. Esetleg ha adnak érte egy kis lóvét, még az is jobb mintha kidobnám.
(#) illesoszkar hozzászólása Ápr 4, 2017 /
 
Sok helyen átveszik vidéken is .Most tudtam meg itt a környékünkön is de max 30-40 kilométeres körzetben több helyen.Mosonmagyaróvár, Győr, Csorna.***
A hozzászólás módosítva: Ápr 5, 2017
(#) illesoszkar válasza Mate78 hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Szia Mate 78 ! ha nem mennek érte engem érdekel a szomszédba vagyok
(#) otvenkilenc válasza Remci hozzászólására (») Ápr 4, 2017 / 1
 
A MÉH telep örömmel beveszi a az elektronikai "lomhulladékot" mert eladják újrahasznosításra. Még pénz is kaphatunk érte Sőt az egyben lévő készülékeket is. Akkor miért vigyék az emberek a hulladékudvarba? A hulladékudvar egyéni nyerészkedésre lett létrehozva. Annyira kényelmesek, hogy még a kinyerhető lomhulladékkal se akarnak foglalkozni. Az macerás nekik. Így ott a kész behozzák és már lehet is túladni rajta nyereséggel vagy tud válogatni saját használatra. . Mi akadálya lenn egyébként a lomhulladék átvételének amiben az iparban keresett nyersanyagok vannak?
(#) kalmi.kalmi válasza V8engines hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Ez egy panasonic tv belső. Van benne hálózati graetz vagy dióda, ptc, egyéb tápdiódák, hangvégfok, hűtőlemezek, egy marék kondi, vezetékek, tranzisztorok (smd és beültetős), smd ellenállások kondenzátorok diódák, rca csatlakozók, 21 pólusú euro-scart, infravevő, led, hálózati szűrőblokk, 50cm 30Kv vezeték. Szerintem ez egy amatőrnek mind érték. Gyerekkoromban örültem volna ennek.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2017
(#) attila42 válasza nyamnyam hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Szia!
bocsi nem tudtam írni, sajnos 1-megás netem volt, semmi üzenetet nem tudtam írni neked.
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 6, 2017 /
 
Az egy gigás videókarit anyagiák miatt még nem vitték el. Még vihető.
(#) attila42 válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 6, 2017 /
 
szia ment pű
(#) gerleimarci hozzászólása Ápr 7, 2017 /
 
Elvihető Jászárokszállásról (NEM POSTÁZOM) egy 25A-es IGBT modul. Állapota ismeretlen. Egy pár lába törött, de vezeték még éppen forrasztható rájuk.
(#) illesoszkar válasza gerleimarci hozzászólására (») Ápr 7, 2017 /
 
Érdekelne ment PÜ
(#) illesoszkar válasza illesoszkar hozzászólására (») Ápr 7, 2017 /
 
Még sem érdekel az IGBT modul
Bocsi
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2017
(#) joci válasza gerleimarci hozzászólására (») Ápr 7, 2017 /
 
Szia!
Érdekelne a modul. Jászberényből írok, elmennék, vagy elküldenék érte.
(#) gerleimarci válasza joci hozzászólására (») Ápr 7, 2017 /
 
Szia!
Többit privátban.
(#) NGY hozzászólása Ápr 7, 2017 /
 
Alábbi öt picurka LCD elvihető. Háromhoz van műanyag tartó is. Amennyire emlékszem, három hétszegmenses digit és pár egyéb jelzés van rajta. Kis mikrokontrolleres projektekhez jó lehet pl. valami számlálónak.

Jah, ez lemaradt: Bp., XIV.
A hozzászólás módosítva: Ápr 7, 2017

DSC02884.jpg
    
(#) Poli válasza NGY hozzászólására (») Ápr 7, 2017 /
 
Vinném
Következő: »»   123 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem