Fórum témák

» Több friss téma
Lapozás: OK   90 / 90
(#) icserny válasza usane hozzászólására (») Pé, 18:35 /

Ilyesmire gondoltál? ESP8266 and the Arduino IDE Part 6: JavaScript and AJAX
(#) usane válasza icserny hozzászólására (») Pé, 20:54 /

Ezt most egyenlőre nem tudom megnyitni valamiért, majd holnap megpróbálom az irodában.

Közben még egy kérdésem adódott.
Megoldható valahogy, hogy az mDNS fusson android alatt?
Szeretnék egy appot csinálni hozzá, és ki tudja milyen IP-t kap ezért jó lenne valami fix néven hivatkozni rá, ezért gondoltam a mDNS-re.
(#) usane válasza icserny hozzászólására (») Szo, 10:39 /

Igen ilyesmire gondoltam, csak én nem ajaxal akarok kommunikálni hanem a javascriptet arra akarom használni, hogy a weboldalra becsatolok egy képet és pl. a javascripttel lekérdezem annak bizonyos adatait, amit ugye natúr HTML alatt nem tudok megtenni.

szerk: Valamint utánanéztem, hogy az mDSN nem megy android alatt, a Guggli nem volt képes beapplikálni évek alatt, ezért a Discovery Service-t kell használnim amire megint csak egy javascriptes megoldást találtam.
A hozzászólás módosítva: Szo, 10:42
(#) usane hozzászólása Szo, 16:40 /

Na ezzel a DNS resolver-rel nem boldogulok.
Tud valaki valami példakódot mutatni ESP alá ami megoldja az Androidos problémát?
Tehát az alap mDNS könyvtár Android alatt nem működik, mivel az androidnak nincs beépített DNS feloldója. IOS-ben benne van, WIn meg MAC alá telepíthető cucc ami megoldja, Android különcködik.
Neten olvasgatva találtam olyat, hogy JmDNS, meg DNSjava, de nem jöttem rá hogy tudnám az ESP-be applikálni.
Következő: »»   90 / 90
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu