Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3528 / 3553
(#) pumpa hozzászólása Dec 1, 2023 /
 
"Adott egy LG 43UM7100LB modellszámú TV amin van 2db HDMI bemenet és 1db USB bemenet. Az USB-s bemenet már foglalt van rajta egy külső merevlemezem. Vettem hozzá egy vezeték nélküli billentyűzetet amit ha bedugok az USB bemenetre működik. Tettem a TV USB bemenetére egy USB2.0 elosztót, a Billentyűzet működik rendesen, de nem tudok felvenni mert azt írja nekem vissza: A felvétel nem elérhető USB-előoszton keresztül, dugja a tárolóeszközt közvetlenül a TV USB-portjába. Érdekes az előző felvételeket meg lejátsza. Hogyan tudnám csatlakoztatni a TV-hez a billentyűzet USB stick-jét és a merevlemezt, hogy az fel is tudjon venni?
(#) mikrokapcsolo válasza pumpa hozzászólására (») Dec 1, 2023 / 2
 
Amennyiben az usb elosztó nem külső tápos, azaz a forrásból kapja az áramot csak, akkor elsőnek egy olyannal próbálnám ki, amire lehet külső tápot tenni. Powered usb hub a kulcsszó.
(#) pumpa válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Dec 2, 2023 /
 
Valami ilyesmire gondoltál? Ezt találtam itthon, csak nincsenek meg a kábelok hozzá. A tápot azt értem , gondolom 5v. kellene rá, de a másik oldala nem tiszta. Ez (u3) valami USB bemenet, vagy kimenet lenne? Rá kellene tennem egy USB dugót?
(#) Tomi111 válasza pumpa hozzászólására (») Dec 2, 2023 / 1
 
Szia! Az a bemenete, ami az U3-as képeden van. Egy nyomtató USB kábel passzol bele. A másik 4 a kimenet. Valószínű 5V-os táp kell neki.
(#) Suba53 válasza Suba53 hozzászólására (») Dec 4, 2023 /
 
Ma mindössze 25perc várakozás után tudtam beszélni az E-ON ögyfélszolgálattal telefonon.
Kidrült, hogy valaki rosszul rögzítette a születési dátumomat, és édesanyám nevét az adatbázisukban. Ők azt állítják, hogy az MVM küldött rossz adatokat, de nekem nagyon gyanús hogy tudatos kavarás volt, hogy ezzel is elodázzák a kérelmemet.

Megbeszéltam, hogy beszkennelek minden papírt - tulajdoni lap, személyi, lakcím kártya, villamos energia vásárlási szerződés, amik alapján egyértelmű a helyzet, és akkor javítják.

Remélem így is lesz.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 4, 2023 /
 
Van olyan személy a fórumon belül akivel szemben nincs bizalom ha postázásról van szó? Egy műszer lett meghírdetve és csak utalás után szoktam postázni. Most használnám először a foxpostot mert eddig nem kellett.
(#) tufatofu válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 4, 2023 /
 
Ha nincs érvényes elérhetőség, nincs még értékelése, továbbá alig válaszol az illető, valamint nem tudja még, hogyan kell az adott szolgáltatást használni, szerintem elfogadható, hogy a sikeres feladás tényéről kapott értesítés birtokában utal valaki, mert fenn állhat a kellemetlen helyzet, hogy nem, vagy nem neki sikerül postázni .
(#) bbb válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 4, 2023 /
 
Ha bizalmatlan vagy, akkor add fel utánvéttel, ekkor ugyan drágább valamivel (talán 4-500Ft a többlet rajta, ennyivel emeld te is a beszedendő értéket), viszont csak úgy tudja kivenni az automatából / kapja meg a futártól, ha kifizeti. Te végig értesítést kapsz mindenről és a kifizetés után két munkanapon belül megkapod a pénzed. Vagy szimplán kérd az előre utalását a foxpost díjának és a maradékot szedesd be velük (ekkor is az emelt összeget kérjed el!).
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 4, 2023 /
 
Szerintem nézd meg mióta van a fórumon és hogy regisztrált felhasználó-e. Ha régen és regisztrált nyugodtan elküldheted. Bár én eddig itt mindenkiben megbíztam és nem is csalódtam senkiben.
(#) tufatofu válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 4, 2023 /
 
Elég sok mindent vásároltam már innen utalással, nem volt gond..
Olyankor szoktam óvatosabb lenni mikor nagyon döcög a kommunikáció, az eladó elmondása szerint sem működik a feltüntetett emailcíme. Telefonszámot nem hajlandó megadni privátban sem. Nem volt adásvételünk még, és értékelése sincs, továbbá nem ismeri az általa választott csomagküldő működését. Szerintem ennyi elég ahhoz, hogy valami kézzelfogható jele legyen a sikeres feladásnak, pl egy értesítés a csomagküldőtől, hogy feladták, mielőtt bárki utalgatni kezd.....
(#) pumpa válasza Tomi111 hozzászólására (») Dec 5, 2023 /
 
Összeraktam az USB3. elosztót úgy ahogy írtad szerintem működik is, a billentyűzet igen, de sajnos felvételnél azt írja ki a TV-m , hogy "dugja a tárolóeszközt közvetlenül a TV USB-portjába". Hogyan tudnám csatlakoztatni a TV-hez a billentyűzet USB stick-jét és a merevlemezt, hogy az fel is tudjon venni?
(#) bbb válasza pumpa hozzászólására (») Dec 5, 2023 /
 
Úgy tűnik sehogy. De érdemes lenne megkérdezned az LG ügyfélszolgálatát is.
(#) Skori hozzászólása Dec 10, 2023 /
 
Az előbb botlottam bele, és feltettem ide: Bővebben: Link
Aki szerette régen a LaserDance számokat annak tetszeni fog , a többieknek lehet, hogy nem.
(#) még1MbR válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
k-elektronic április óta lóg vagy 13eFt-tal nekem.
Beteg volt, nem tudom él e még, de valaki be szokott lépni a nevében a fórumra.
Üzenetekre nem válaszol.
Így jártam.
(#) jani1987 válasza még1MbR hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Amit felraktam azt azóta elpostáztam.
(#) jani1987 hozzászólása Dec 11, 2023 /
 
Ki milyen módszerrel szedné ki?
(#) szikorapéter válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Széttörném.
(#) Fats Domino hozzászólása Dec 11, 2023 /
 
Jó estét mindenkinek!
Ez egy valóban létező ,működő szerkezet, vagy egy jól megkomponált , szédületesen nagy átverés a Marslakóktól?
" ész ócó"!
A hozzászólás módosítva: Dec 11, 2023
(#) Remci válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Én feltölteném még egyszer
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Olyan mint az örökmozgó, folyamatosan újra kell tölteni pálesszel.
(#) rectamas válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Dróthurok.
(#) sany válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Hurkapálca.
(#) furko válasza jani1987 hozzászólására (») Dec 11, 2023 / 2
 
Meg kell építeni a mellékelt képen látható eszközt, és használni.
De csak óvatosan! Gyerekekre vigyázni!
(#) sany válasza furko hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Ez olyan, mint egy "free-energy" generátor.
(#) adapter válasza sany hozzászólására (») Dec 11, 2023 / 1
 
Olyanom nekem van sany, imhol a képe:
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 11, 2023 / 1
 
Itt: YouTube.
(#) mek-elek válasza furko hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Azért nem árt a nagyítót oda készíteni előre...
(#) furko válasza mek-elek hozzászólására (») Dec 11, 2023 /
 
Igen, igen....
(#) rolie válasza Fats Domino hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Hó, jég = fagyott víz. Abból a Marson meg nincs túl sok...
(#) nagym6 válasza adapter hozzászólására (») Dec 12, 2023 /
 
Eddig értem, hogy "free energy", de hogy jön ki belőle az energy.
Következő: »»   3528 / 3553
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem