Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Xenon lámpa motorba
 
Témaindító: andra_s, idő: Okt 24, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) bbb válasza Router hozzászólására (») Okt 28, 2008 /
 
remélem tudod, hogy akkor tutira lincselés lesz a vége, ha xenonnal mész biciklivel az úton?

1. magasan van a lámpa
2. a foncsor nem az európai szabványos megtört képet adja
3. iszonyat ereje van a fényének

ez a pár dolog együttesen adja, hogy nagyon vakít!!!

legutóbb sima ledes lámpával jött szembe valami bringás, erősen filóztam rajta, hogy ráhúzzam a kormányt, vagy legalább refivel menjek vele szembe én is...


tehát az elektronikai részén kívül én azt tanácsolom, hogy minimum egy autófényszóróból kiberhelt projektort használj hozzá, és állítsd be úgy a fényét, hogy ne világítson olyan messzire. (neked még a 40m se kell, ami a kocsiknál elő van írva)

ha pedig az érdekel, hogy melyik autókból tudsz ilyen projektort bontani?
fiat punto2, marea, vw tuareg, ... (én a marea lámpáját ajánlom, az kicsit kissebb, H1-es, ráadásul könnyebb szétszedni, mert üvegbúrás, tehát csak melengetni kell)

érdemes törött fényszórót keresni, azt szinte ingyen hozzádvágják
(#) Router válasza bbb hozzászólására (») Okt 28, 2008 /
 
Köszönöm a segítséget.

Rendőr szerintem nem nagyon szólna érte ha nem felfelé világít és csak egy sávba de ha szórva vakít mindenkit az tényleg nem oké. Visszatértem a ledes megoldáshoz mert többen ajánlották, hogy leddel is lehet nagyon erős lámpákat csnálni de a projektoros dolgot észben tartom és elnézek egy normálisabb bontóba. Ezzel normálisan tudom fókuszálni a fényt és nem anyázik senki sem.
(#) barzoj hozzászólása Márc 4, 2011 /
 
Sziasztok.!
Olyan elektronikára lenne szükségem, mint a harckocsik lövegstabilizátora.!
Csak nekem Xenon lámpát kellene vezérelnie.!
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem