Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?

Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Témakörök:
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   1484 / 1484
(#) silent15 válasza sargarigo hozzászólására (») Kedd, 16:20 /

Már szerkesztés alatt van hozzá, több oldalnál tartok, de nem erősségem a fogalmazás Illetve kénytelen leszek átírni az egészet, mert nagyon célirányosan közelítettem meg, viszont inkább a technikát kéne átadnom, hogy aki szeretné az a saját szájíze szerint is építhessen valamit.

Csatoltam az adatokat amit produkál (vannak kihagyások, még módosítgatom a kódot itt ott).

Köszönöm !
A hozzászólás módosítva: Kedd, 16:21

adatok.JPG

(#) kokozo válasza silent15 hozzászólására (») Kedd, 21:37 /

Szia!
Az Id mindig 0? Azt alapból auto incrementre szokták állítani, ezáltal sok kereső függvény gyorsabb lesz..
(#) silent15 válasza kokozo hozzászólására (») Kedd, 21:40 /

Igen azt lehagytam. A panelen van 3 jumper, azzal lehet ID-t választani. Amikor az adatbázisba tölt fel, akkor azt az ID-t fogja használni. Így összesen 8 panelt lehet "címezni". Jelenleg csak 1-et használok, de még 7-et lehetne eltenni különböző helyekre Tehát ugye ez a panel azonosítója, ami az adatot feltöltötte.
A hozzászólás módosítva: Kedd, 21:41
(#) Moderátor hozzászólása Sze, 8:32

Ejnye, Kollégák!
Alig néhány hozzászólással korábban kértük, hogy ne térjetek el a téma címétől, és a részleteket a készülékről szóló témában tárgyaljátok ki. Erre most ismét az adott készülékről szól a diskurzus...
Következő: »»   1484 / 1484
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu