Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   5 / 66
(#) feki00 válasza lgyk hozzászólására (») Jan 12, 2008 /
 
Ja az ilyen tárhelyek tényleg jók csak van amelyik bizonyos idő után törli a dolgokat. Jelszavas védelemmel tömörítve fel lehetne arkodni.
(#) Fery válasza feki00 hozzászólására (») Jan 12, 2008 /
 
Azt hittem ez a topic a harmadik hsz-t sem éri meg.
Egyébként ha valaki ide belinkel egy oldalt abban nincs semmi illegális. Igy hát nem is érdemes egyhelyre gyüjtögetni.....Ha itt a link le kell szedni gyorsan az anyagot azt kész, eltenni lemezen azt annyi. Ide pedig semmiféle illegális tartalom nem kerül csak egy link.
(#) perlaci válasza Medve hozzászólására (») Jan 18, 2008 /
 
Üdv Medve!
A az újságokat sikerült leszednem, de 8db piros hiányzik, vagy nem tölthető le. Tudsz ebben segíteni.
Köszi Laci
(#) Tom025 hozzászólása Jan 22, 2008 /
 
Sziasztok!

Látom többszörösen felmerült az ötlete egy tárhelynek, amire mindenki tölthet fel, és amiről mindenki szedhet le anyagokat.

Nekem van egy jó szkriptem ilyesmire, jelenleg más célra használom, de jó lehet erre. Titkosítja a feltöltött fáljokat, sehonnan máshonnan nem lehet elérni csak a kezdőlapról, amit ha egy jelszavas védelem mögé helyezünk, nem férhetnek hozzá "csak úgy". Mindezt fel lehetne tölteni mondjuk egy extra.hu-s tárhelyre, vagy akár külföldire.

A jelszó marad kérdéses, honnan lehessen megszerezni, stb.. Lenne esetleg ötlet?

Üdv!
(#) Kovidivi válasza Tom025 hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Hali!
Ha azt akarod, hogy csak HE-s láthassa, akkor egyszerűen csatolt képbe rakod, azt csak regelt user nézheti meg. ezzel már ki van zárva az internet fele
(#) valve válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Amgy "bárki" regelhet a HE -re, ha a modik nem tiltották domain szerint az illetőt,.. így az ötlet,..
(#) Kovidivi válasza valve hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Ez így igaz, de akit érdekel az elektronika, az megtalálja HE-t, és az már rossz ember nem lehet! gondolj bele: vki megtalálja a tárhelyszolgáltatót, meg rajta az adatokat, de nem tudja a jelszót -> valószínűleg továbbáll, és eszébe sem jut, hogy HE-n keressen jelszót! De ha teljesen nyílt tartalomszerkesztés van, feltölt minden sz*rt, összepiszkolja a webtárhelyet!

És ha vki HE-n keresztül találja meg a tárhelyszolgáltatót, akkor vszínűleg érdekli is a téma.
De ez csak ötlet volt, most nincs jobb...
(#) Norberto válasza Kovidivi hozzászólására (») Jan 22, 2008 /
 
Idézet:
„de akit érdekel az elektronika, az megtalálja HE-t, és az már rossz ember nem lehet!”


Sajnos ez irányban vannak negatív tapasztalatok is
(#) valve hozzászólása Jan 23, 2008 /
 
Sztem, akár-hogy fog megoldódni ez a fájlmegosztásos akármi, a HE -t ki kell hagyni belőle,..
Soha nemlehet tudni, ki és "milyen" "szándékkal" van itt az oldalon, s aztán ugy-e egy "aprocska" adat(-ok) miatt nem akarjuk itthagyni a HE -t,.. (ha jogi személy lennék tutty rátalálnék, két kattintás után)
Ugymond "lebegőpontos" változóként kell kezelni a letöltendő fileok elérési útvonalát,..
(#) Kovidivi válasza valve hozzászólására (») Jan 23, 2008 /
 
Ez így van! :yes:
(#) lgyk hozzászólása Jan 31, 2008 /
 
Angol nyelvű e-könyvek:

eBookEE
(#) Medve válasza perlaci hozzászólására (») Jan 31, 2008 /
 
A "8 db piros" évfolyam megvan, 95 Mega/év. Akár Kertész Sasa honlapjára is feltölthetném, ha megengedné....
(#) Fery válasza valve hozzászólására (») Jan 31, 2008 /
 
Ez pontosan igy van. Nem szabad belemenni olyan dologba ami törvénytelen mert a HE-fizet rá, azon keresztül pedig mi is. Arra szántam ezt a topicot, hogyha talál valaki egy jó linket, azt tegye ide, abban pedig semmi törvénybe ütközö nincs. Azonkivül a jóisten tárkapacitása is kevés lenne, ha minden elektronikai témáju könyvet, folyóiratot ide akarnánk tenni. Akkora vinyót kéne Topinak venni mint az Empire State Building....
(#) AMD válasza bensfregen hozzászólására (») Feb 13, 2008 /
 
Engem a Hobby elektronika 1990-1998 érdekelne. Hány megás az egész? E-mailben el tudnád küldeni?
(#) perlaci hozzászólása Márc 7, 2008 /
 
Üdv mindenkinek!
Hifi magazin számait keresem, már mint beszkenelt változatban. Aki tudja hol lelem kérem segítsen.
Köszi előre
(#) abraboro válasza bensfregen hozzászólására (») Márc 8, 2008 /
 
Üdvözletem! Engem RT-évkönyv érdekelne 1968-1979-ig bezáróan. mert nekem 1980-tól 2000-ig van meg. A segítségért előre is köszönet!
(#) gyula1 hozzászólása Márc 12, 2008 /
 
Valakinek nincs meg véletlenül a rádiótechnika 1986/2.szám nagyon jól jönne előreis thx
(#) ha6pc válasza gyula1 hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Fellelhető szkennelt formában.
"petyaművek" vagy az index rádióamatőr topicon kérdezz rá,ott útbaigazítanak.
(#) _JANI_ válasza gyula1 hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Mi kellene belőle?
(#) gyula1 válasza _JANI_ hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Van benne egy 120w-os erősítő a 97. oldalon kezdődik arról kellene nekem minden.
thx
(#) krkic válasza gyula1 hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Tudom ajánlani a Bluedragon warez fórumot. Onann le lehet tölteni az Rt. évkönyveket 1964-től egészen 2007-ig.
(#) AMD válasza krkic hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
A bluedragon torrentre gondoltál?
(#) krkic válasza AMD hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Nem én a fórumra gondoltam de itt a link: http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1183319299
Kb az oldal közepénél van.
(#) hhkfk válasza gyula1 hozzászólására (») Márc 12, 2008 / 4
 
Ittvan
(#) gyula1 válasza hhkfk hozzászólására (») Márc 12, 2008 /
 
Köszönöm
(#) Imi65 hozzászólása Márc 22, 2008 /
 
A csövesekhez próbálom feltölteni az RtÉk 1969-est, de siralmasan lassú a folyamat.
(#) Imi65 válasza Imi65 hozzászólására (») Márc 22, 2008 /
 
Nem ment fel.
(#) aflmor hozzászólása Ápr 16, 2008 /
 
(#) perlaci hozzászólása Ápr 19, 2008 /
 
Elektor magazine 1980-as számait keresem német vagy angol nyelven. Sajnos csak spanyolul találtam.
(#) joekerarc hozzászólása Júl 31, 2008 /
 
Hello mindenkinek!
Nagyon fontos lenne megtalálnom az alábbi könyvet pdf formátumban:

Rádiótechnika Évkönyv 2008

Ha valaki tudna nekem segíteni benne vagy megvan neki nagyon megköszönném ha elküldené nekem a (joekerarc@freemail.hu)-ra.
Előre is nagyon szépen köszönöm.
Következő: »»   5 / 66
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem