Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   338 / 432
(#) krampi válasza abcdabcd hozzászólására (») Szept 27, 2017 /
 
Köszi! A keresőben én sem találtam semmit, de hasznos infó, hogy ilyen is van, hogy nem csak a farnell-nek van hazai szállítója. Mindenesetre találtam másik jfetet (2SK209), ami az adatlapja alapján ugyanaz, és azt találtam reális áron az ali-n, úgyhogy rendeltem is. Köszi mindenkinek a segítséget!
(#) abcdabcd válasza krampi hozzászólására (») Szept 27, 2017 /
 
Szerintem telefonon próbáld meg megérdeklődni náluk, mert ha tényleg bármit meghoznak ami a mousernél van, akkor csak a keresőjükkel lehet a gond, mert pl: az "555" kulcsszóra se talál semmit... (a mouser saját keresője 3447 találatot ad az 555 kulcsszóra )

mod: most látom, ahogy végigolvastam rendesen a hozzászólásod, hogy rendeltél is másfajtát, na akkor majd valaki más talán kipróbálja őket és esetleg beszámol róla
A hozzászólás módosítva: Szept 27, 2017
(#) Alkotó hozzászólása Szept 28, 2017 /
 
Keresek 39 pF os kondenzátort minimum 200 V körüli feszültségre. Csak 50V-os kerámiákat találok.
Elsősorban most huzallábas illene a projektbe, de nem rettennék meg SMD alternatívától sem. Lehet kerámia, MKS, MKT, multilájer, vagy akár a régi hengeralakú is.
Nekem vannak itthon ilyen régi hengeresek (egyéb értékekben), de nem tudom a feszültségüket. Van valamilyen módszer ennek kiderítésére?
(#) rockersrac hozzászólása Szept 28, 2017 /
 
Sziasztok! Kérdés: merre kapok olyan usb-soros átalakítót, amit a laptophoz érdemben használható, és nem bontja a kapcsolatot tétlenség esetén sem, és mind a 9 lába ki van vezetve az ic-ből? Plc programozáshoz lenne szükség rá, iskolában.
(#) dokidoki válasza rockersrac hozzászólására (») Szept 28, 2017 /
 
(#) nedudgi válasza rockersrac hozzászólására (») Szept 28, 2017 /
 
A kapcsolat bontását a számítógép is elkövetheti.
(#) Attila86 hozzászólása Szept 30, 2017 /
 
Sziasztok!
Egy eres, sodrott, szigetelt rézhuzalt keresek. Mégpedig olyat, amelynek a külső átmérője 2mm maximum. A legvékonyabb, villanyszerelési boltban kapható vezeték, a 0,5mm^2-es külső átmérője 2,2mm ami sajnos már sok. Nekem olyan kellene ami legfeljebb 2mm átmérőjű. Hol lehetne ilyet kapni?
(#) nedudgi válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Madzag BT. 10 színben árulja. Ha jól emlékszem, 0,15-ös, de talán a 0,25-ösök is beleférnek.
(#) jethro válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Szia.
Én 8x0,25-ös riasztós kábelt szoktam szétbontani,de ha 100m kell akkor nem járható.
(#) villanyipi hozzászólása Szept 30, 2017 /
 
Üdv!
Javítok egy melegszendvicssütőt amiben a termosztát elhalálozott és bár találtam hasonlót de nem tudom hogyan lehetne megvásárolni esetleg ha volna más beszerzési hely nagyon örülnék esetleg bármi amivel kiválthatnám.
Bővebben: Link
Köszönöm előre is!
(#) rockersrac válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Ezt értem. Ezt hol tudom beállítani? Mert plc programozásnál nem túl nyerő, ha x idő után bontódik a kapcsolat tétlenség esetén.
(#) Bakman válasza rockersrac hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Az nem megoldás, hogy valamilyen ismétlődő (dummy, keep alive) adatot küldesz a kapcsolat életben tartására?
(#) rockersrac válasza dokidoki hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
Köszi! Ennek utánanézek. Ehhez még kell jól sejtem átalakító, hogy rs232 szinten kommunikáljon?
(#) Doky586 válasza Attila86 hozzászólására (») Szept 30, 2017 /
 
(#) pjg válasza villanyipi hozzászólására (») Okt 1, 2017 /
 
Mennyibe kerül egy új melegszendvics sütő és mennyi ez a termosztát?
(#) uniman válasza pjg hozzászólására (») Okt 1, 2017 /
 
Ennyi meg ennyi is lehet...
(#) pjg válasza uniman hozzászólására (») Okt 1, 2017 /
 
Így mindjárt más. Ilyet még nem is láttam.
(#) Jocojoco hozzászólása Okt 2, 2017 /
 
Sziasztok!
Lavina diódát szeretnék vásárolni, de nem kapok sehol (az ismert boltokban).
A típus: DSA 0,9 16D (fénykép mellékleten) Olyan helyre kell,(gyújtás elektronika) hogy a méret is fontos. Helyettesítettem már más hasonló paraméterű diódával, de nem adja azt a szikra képet amit az eredetivel. Fontos a16D-vel jelölt 1600V-os feszültség!
Köszönöm a segítséget!
A hozzászólás módosítva: Okt 2, 2017
(#) granpa hozzászólása Okt 2, 2017 /
 
Szevasztok!
Hol lehet kapni folyóméterben zsugorcsövet? (Lehetőleg Budapesten.)
(#) Stadi válasza granpa hozzászólására (») Okt 2, 2017 /
 
Rég vettem nagyobb mennyiséget, de mintha a Lomexnél webes rendelésnél nem 1m-es szálakban adnák ki a zsugorcsöveket. Érdemes vásárlás előtt megkérdezni pl. telefonon.
(#) nedudgi válasza granpa hozzászólására (») Okt 2, 2017 /
 
Kontel-nél akad valamennyi.
(#) eva.csatari hozzászólása Okt 3, 2017 /
 
Üdvözlök mindenkit
Szeretném kérdezni hogy az alábbi samsung smart tv-hez a tápban lévö ic kapható-e
Bővebben: Link
vagy esetleg helyettesithetö kapható,a "sem3050"-es ic-röl lenne szó
Amit találtam helyette fan7530 ez esetleg jó lehet ezt szeretném kérdezni,
Minden megoldás érdekel,Köszönök minden segitséget.
(#) uniman válasza granpa hozzászólására (») Okt 3, 2017 /
 
Hello! "Folyóméterben", azaz tekercsben.
(#) granpa válasza uniman hozzászólására (») Okt 4, 2017 /
 
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
(#) usane hozzászólása Okt 4, 2017 /
 
Sziasztok!

Olyan csatlakozót keresek, apa-anya, ami 4 pólusú és 230V-ot bír. Áramigény kicsi 30W motor.
mindkettő lengő, vagy egyik lehet lapra szerelhető, ja és nem akkora mint az ipari 4-5 pólusú csatlakozók. Valami olyasmit mint a pc-táp csak 4 pólusúban, vagy a Harting HA 03 szimpatikus még, csak az meg aranyárban van.
A hozzászólás módosítva: Okt 4, 2017
(#) Stadi válasza usane hozzászólására (») Okt 4, 2017 /
 
Molex Mini-Fit Jr. család

600V / 9A-ig használható.

HEstore link

Létezik belőle előlapba szerelhető változat is (lengőként használható), pl. a HQ Elektronika webáruházában szerepel, bár készleten nincs.
(#) attila1 hozzászólása Okt 18, 2017 /
 
Sziasztok!!

Telefon headsethez honnan tudnék ilyen csipeszt szerezni?Valakinek valami ötlete?
(#) Csupasz hozzászólása Okt 18, 2017 /
 
Sziasztok! Mikroporthoz szeretnék szivacsot, és csipeszt venni. Tudtok ajánlani beszerzési helyet?
Nagyobb kereskedőknél nem találtam..
(#) pjg válasza attila1 hozzászólására (») Okt 18, 2017 /
 
Itt van a kezemben. HP fejhallgatóról szedtem le az imént.
De olyan messze vagyunk egymástól,(322 km) hogy nem hinném, megéri e a postaköltséget és az egy tábla Milkát.
A hozzászólás módosítva: Okt 18, 2017
(#) granpa válasza pjg hozzászólására (») Okt 18, 2017 /
 
Ezt sima levélben 100-ért elviszi a Posta, annál azért többet kérnének a boltban. Csokival vigyázni bizonyos kor felett!
Következő: »»   338 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem