Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   340 / 429
(#) wbt válasza gcsabee hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Másikról lemelegíted (talán sikerül), ha letépted róla, akkor jó eséllyel az üveg vezetőrétege is felszakadt, menthetetlen.
(#) gcsabee válasza wbt hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Nem kellett tépni magától elvált
(#) proba válasza gcsabee hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Van valami paszta, nagyon apró szemcsékkel, közte szigetelőanyag , amivel bekenve, visszanyomva talán jó lehet. Valamikor én is kerestem, de elég drága volt kísérletezni, így elmaradt. Esetleg az elektrotanya oldalán foglalkoznak Tcon újra fóliázással, ott valami öntapadós csíkot használnak.
(#) gcsabee válasza proba hozzászólására (») Okt 25, 2017 /
 
Erről a pasztáról már én is hallattam, de nekem is azt mondták hogy drága, (pontos típust nem mondtak) Közben én is keresgettem, és arra gondoltam hogy megpróbálom LCD zebra gumival megoldani. Annyira nem drága, egy próbát teszek vele.
(#) rockersrac hozzászólása Nov 1, 2017 /
 
Sziasztok! Bp-n hol lehet emberi âron kapni 5 eres(2 vastagabb, 3 vékonyabb ér) kábelt emberi áron? Pákához kellene, de a gugli érdemben nem segített.
A hozzászólás módosítva: Nov 1, 2017
(#) Doky586 válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Szerintem rengeteg helyen lehet venni 5 eres kábelt. Rengeteg 3 fázisú motor ezt használja. (ha nem baj hogy nem vékonyabb a kábelek egy része)
(#) ujfalusi válasza Doky586 hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Ez bizony pákához, hát nem is tudom.
(#) CIROKL hozzászólása Nov 1, 2017 /
 
Esetleg riasztó vezeték hasznàlható lenne abból van több.eres pl ul ilyen az érpàrok közösitésével .
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Nov 1, 2017
(#) nedudgi válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 1, 2017 / 1
 
(#) rockersrac válasza nedudgi hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Igen, ez úgy néz ki jó lesz, köszi szépen!
(#) Doky586 válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Az én pákám 24V 50W-os, azaz a fűtés kábelén 2.1A szaladgál. Bírja ezt azon kábel..? Ezen kívül teljesen szilikon kábel illik a pákához hogy bírja a hőt ha hozzáér a forró rész a kábelhez. (enyémre működés közben is feltekerhető a kábel, de nem olvad meg, igaz az én pákámhoz 2 ér elegendő)
A hozzászólás módosítva: Nov 1, 2017
(#) rockersrac válasza Doky586 hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
Miért ne bírna el az a kábel 2,1A-t? a 0,75mm2 azért elég rá. Szerintem a szilikonkaucsuk erősen a ,,teljesen szilikon" kategória. Nekem solomon pákához kell.
(#) exabit válasza rockersrac hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Lehet jól néz ki, de 7,3 mm a külső átmérője ami szerintem kicsit sok lehet.
(#) Bakman hozzászólása Nov 2, 2017 /
 
Estét!

Mellékletben egy kábeltartó. Ilyenről vagy hasonlóról van valakinek tudomása, amit meg is lehet venni?
(#) Gafly válasza Bakman hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Lehet hogy meg fogsz ölni trollkodás miatt (és igazad is van), de nem tudtam kihagyni: Locsoló tömlő tartó
Mellesleg én tényleg tömlő tartót használok hosszabbítókhoz, kerámia fogast pedig mérőzsinórhoz...
A hozzászólás módosítva: Nov 2, 2017
(#) Bakman válasza Gafly hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Ezeket megtaláltam, de egyrészt nagyobbak a kelleténél, másrészt csak egy fülük van.
(#) fakóló hozzászólása Nov 6, 2017 /
 
Üdv.
Segítség kellene. Szükségem lenne tps51980 power ic-re. Tudja valaki hol szerezhetném be gyorsan. Ebay-en néztem de december lenne mire megjön. Esetleg lehet helyettesíteni valamivel?
(#) NGY válasza fakóló hozzászólására (») Nov 6, 2017 /
 
Angliából itt tud lenni pár nap alatt - pl. innen
Ha ez az ár elfogadható. Szállítást ajánlott levélben kérjed, úgy olcsóbb.
(#) fakóló válasza NGY hozzászólására (») Nov 6, 2017 /
 
Köszönöm.
(#) Ivan93 hozzászólása Nov 9, 2017 /
 
Sziasztok!
TME-nél van lehetőség "8-napos átutalásos számlával" vásárolni?
Projektfeladathoz vásárolnánk alkatrészeket, és az egyetem így kéri a számlát, hogy utólag utalják át.
(#) zolika60 válasza Ivan93 hozzászólására (») Nov 9, 2017 /
 
Miért nem őket kérded meg erről?
(#) Ivan93 válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 9, 2017 /
 
Jogos, írtam is nekik most egy e-mail-t, és lehet holnap felhívom őket. Csak gondoltam hátha valaki rendelt már így közületek és tudja a választ.
(#) oxygen hozzászólása Nov 13, 2017 /
 
Sziasztok

A képen látható gombsapkára lenne szükségem, vagy valami hasonlóra. 5x10mm-es az előlapon a helye. A nagyobb áruházakat átnéztem már, de hasonló méretűt nem találtam. Minden infot szivesen fogadok.

Köszönöm

1.jpg
    
(#) Tardief hozzászólása Nov 15, 2017 /
 
Sziasztok!
7 szegmenses kijelzőhöz szeretnék keretet venni ebay-ről, de nem tudom, hogy milyen kulcsszóval kéne rákeresni. Csak kijelzőket ad a eredményül a keresés. Van ezzel valakinek tapasztalata?
(#) teglascs válasza Tardief hozzászólására (») Nov 15, 2017 /
 
Ott egyelőre én sem leltem, de azt konstatáltam, hogy ezt az alkatrészt nem is annyira "frame"-nek hívják, hanem "bezel"-nek. Ha jól látom...
(#) Tardief válasza teglascs hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Köszönöm!
Valóban bezelnek hívják sok helyen.
Sajnos ebay-en így sem találtam. Itthon meg drágább, mint a belevaló LED.
(#) Massawa válasza Tardief hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Nemcsak otthon, de akár Kinában is 2x annyiba kerül a keret mint a tartalma.
(#) poros hozzászólása Nov 16, 2017 /
 
Sziasztok! Ilyen antenna dugót keresek ami a képen fehér keretben látható. Kapható ez még valahol?
(#) zolika60 válasza poros hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Nemigen van ilyen már. Csak esetleg valakinél otthon elfekvőben.
(#) OFK válasza poros hozzászólására (») Nov 16, 2017 /
 
Nekem ugyan ilyen aljzat van, dugó nincs hozzá.
Következő: »»   340 / 429
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem