Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   931 / 962
(#) lazsi válasza sany hozzászólására (») Szept 6, 2022 / 2
 
Mivel tudom, hogy a HE-nek fontos, hogy ott legyen a reklám, nekem meg fontos a HE, ezért néha rá is kattintok az oldalt lévő dolgokra...
De eddig mindig kiderült, hogy nem a hölgy olcsóbb 40%-kal, csak a rajta lévő ruha...
(Bátran írok ilyeneket, mert ezt az oldalt a felségem nem szokta nézni... )
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2022
(#) proba válasza lazsi hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
És ha megveszed róla a ruhát, milyen reklám jön?
(#) Udvari Zsombor válasza proba hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
Ezeknek már elég azt figyelni, hogy hova kattintott a felhasználó, milyen oldalakat nyitott meg, nem szükséges, hogy vásárlás legyen.
(#) nedudgi válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
Néhány jól irányzott Google kereséssel biztosan fiúkat is lehet kapni. Én maradok a lányoknál.
(#) sany válasza nedudgi hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
Én nem maradok. Én ezeket választom helyettük, majd aztán ők is jönnek.

reklám_2.jpg
    
(#) lazsi válasza sany hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
Az én helyzetemben mindkét esetben úgyis csak a nézelődés marad...
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Szept 6, 2022 /
 
Merci alatt nem jönnek.
(#) antikzsolt hozzászólása Szept 12, 2022 / 3
 
Tegnap este eléggé megrémültem mivelhogy rendesen paranormális jelenséggel kerültem szembe a számítógépem kapcsán vagy talán minden képzeltem amit láttam és ráírhatom a fáradságra vagy agyvérzésre.
Na mármost netezek nagyban mindenfelé a világhálón. Közben játszok az usb wifi stcik-el. Nézegetem jaj de koszos a csatlakozója közben a háttérben szól a zene. Miközben pucolom lefelé a fém részt, belém hasít a felismerés. Hogy a fenébe netezek mikor nincs bedugva a számítógébbe a wifi? A felismerés hatására akkorát ugrottam és egybe sikerült a számítógépet is felrúgni csupasz lábbal hogy a lábam ujja 2x akkora mint normál esetben. A számítógép oldala elhajlott és nem megy a helyére. Mint kiderült egy általam korábban berakott wifi kártya kezdte meg a működését alattomosan a tudtom nélkül. Ez a kártya sok napi próbálkozás után sem volt hajlandó működni a gépemben amikor én akartam arra kényszeríteni(később megoldom miatt bent maradt). Hozzáteszem a jelerősség kiváló annak ellenére hogy már jó ideje nincs rajta az antenna.
Lassan megyek és megröntgenezik a lábam nem e eltört mert azóta ráállni sem nagyon tudtam.

Egy tanulság van belőle. Ha valamit elkezdesz vagy csináld meg rendesen vagy vissza kell bontani hogy ne tudjon megszívatni

Mindenkinek kéz és lábtörést eme hétfői napnak. Nekem a lábam lehet megvolt
(#) Frankye válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 12, 2022 /
 
Ajaj! Jobbulást!
(#) granpa válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 12, 2022 /
 
Ha lassan ugrottál volna fel, a PC se, a lábujjad se bánta volna. Jobbulást!
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 12, 2022 / 1
 
Szerintem ebben nincs semmi paranormális dolog.
A wifi kártya addig nem működött, amíg nem volt net, hogy letöltse a megfelelő drivert. Az más kérdés, hogy hogyan töltse le a netről, ha éppen neki kellene azt biztosítani...
Amikor a wifi stick-el megoldottad a net-et, akkor a gép a kártyához is le tudta tölteni a megfelelő drivert és attól kezdve az is működőképes lett.

Tanulság: A számítógéped legyen mindig olyan távolságban, hogy ne tudj belerúgni. Nekem pl. az asztal lábának a túloldalán van, vagyis hasonló esetben én az asztal lábába rúgtam volna bele, aminek két következménye lenne: 1. nem csak lehet, hanem biztosan eltörik a lábujjam. 2. A számítógépem oldala nem hajlik el.

Jobbulást!
(#) antikzsolt válasza lazsi hozzászólására (») Szept 12, 2022 / 1
 
Na jó hír csak lezúztam a lábam jegeljem borogassam . De csípem hogy van bent ismerős a sürgősségin és előre vesznek. Az oldallapot meg majd kiegyengetem és ha más nem túloldalról is megrúgom de most már acélbetétessel
Le volt töltve a driver hozzá csak az istenért sem akart bekapcsolni mikor én akartam. Néha úgy érzem ennek a számítógépnek női lelke van. Eléggé háklis és önálló életet él sokszor.
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 12, 2022 /
 
Idézet:
„... és ha más nem túloldalról is megrúgom de most már acélbetétessel”

Nekem a jobb lábam acélbetétes... Amióta egyszer focizás közben sikerült kb. 5 centi hosszban eltörnöm...
(#) antikzsolt válasza lazsi hozzászólására (») Szept 14, 2022 /
 
Nem inkább platina? Bár a fene sem tudja nem értek hozzá.
(#) kaqkk válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 14, 2022 /
 
Ma már orvosi acélt használnak , a platina már kiment a divatból , talán az ára miatt ?Bár a fene sem tudja nem értek hozzá ...
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2022
(#) vision61 válasza kaqkk hozzászólására (») Szept 14, 2022 / 5
 
Platinát soha nem is használtak ilyen célra, ez csak a köznyelvben terjedt el. A használatos anyagok titán, ausztenites acél, és kb. 8-10 éve PEEK (műanyag), illetve néhány éve terjednek a 3D nyomtatott (ezek is alapvetően titánból) implantátumok, protézisek. Természetesen mindegyik az ide vonatkozó ASTM szabvány által meghatározott "szövetbarát" ötvözet(ek) formájában.
Akit érdekel, hogy miket "építenek be", illetve ezek tesztelése, itt egy kis lista, fotókkal, leírásokkal.
Nálunk is jelentős gépkapacitást ezek élettartam tesztje foglal le.
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2022
(#) Gafly válasza vision61 hozzászólására (») Szept 14, 2022 /
 
Nekem szerintem még platina drót van a pofámban, de az unokaöcsémnek a fejében már titán lemez...
(#) furko válasza Gafly hozzászólására (») Szept 14, 2022 / 4
 
Volt valamilyen családi vita?
(#) tbarath válasza vision61 hozzászólására (») Szept 15, 2022 /
 
Ma is tanultunk valamit, köszönjük!
(#) lazsi válasza antikzsolt hozzászólására (») Szept 15, 2022 / 1
 
Megkérdeztem az orvost, hogy miből van. Első körben azt mondta, hogy a "szokásos", és nem fontos tudnom.
Mondtam neki, hogy a munkahelyemen van egy nagy (850+ kg, 90x90 cm) elektromágnes, aminek a közelében szoktam tevékenykedni, ezután már nem annyira akart lerázni, hanem utánanézett.
Orvosi acél.
(Egyébként max. 1.5 T-t lehet kicsiholni a mágnesből, de gyakorlatilag 0.3 - 0.4 T-n használjuk. És ez is kb. 5x10x10 cm-es térrészre van koncentrálva, amihez fél méternél közelebb nem is tudnám tenni a lábamat... De persze ezeket az apróságokat már nem mondtam el neki...
Kíváncsiság mindenek előtt...)
A hozzászólás módosítva: Szept 15, 2022
(#) antikzsolt válasza lazsi hozzászólására (») Szept 15, 2022 /
 
0.3T is elég hogy repkedj de nem a boldogságtól. Hát igen a doki egyből közlékenyebb lett hogy így kihúztad belőle a választ
(#) elektrorudi válasza vision61 hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Közel 50 éve, volt egy gimnáziumi iskalatársnőm, akinek a könyökében állítólag platina volt. E miatt állítólag nem engedték külföldre, nem kapott útlevelet. Akkor ez is csak egy félreértés volt?
(#) elektrorudi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Akár mit is mondanak, nem minden ember egyformán értékes!
(#) lazsi válasza elektrorudi hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Kellett valami háttérsztori, hogy ne derüljön ki a titkos ügynöki státusza...
(#) Gafly válasza elektrorudi hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Bicikli egy veszélyes eszköz.
Unokaöcsém arra gondolt, hogy a vasútállomáson felteker a homlokrakodón a rámpán, a másikon meg le. Na most a másik oldalon nem rámpa van, hanem zúzott kő, sín és talpfa. Lásd linkelt videó.
Én meg arra gondoltam, hogy az út úgy kanyarodik, az út meg másként.
(#) jocoka válasza Jonni hozzászólására (») Szept 16, 2022 / 3
 
A tanár néni kérdezi a gyerekeket hogy otthon mi volt az ebéd?
Janika feláll és mondja.....nálunk lekváros tészta volt!
Az finom mondja a tanár néni.
És nálatok Gézuka?
Nálunk........mákos tészta volt!
Az is finom mondja a tanár néni.
És nálatok Pistike?
Nálunk csak sima rádiós tészta volt!
Hát az meg milyen tészta? kérdezi a tanár néni.
Hát anyukám megkérdezte hogy kel rá dió?
(#) elektrorudi válasza Gafly hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Apám mondta mindíg: "Fiam, csak ott kanyarodj be, ahol van sarok!"
Igyekeztem, de nekem sem mindig sikerült.
Jópofa, ahogy hozzákötözik a 30 tonnás tankhoz a vasúti kocsit. Gondolom azért, hogy el ne tudják lopni. (a vasúti kocsit a tank alól)
A hozzászólás módosítva: Szept 16, 2022
(#) Jonni válasza jocoka hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Van ez így
(#) nagym6 válasza elektrorudi hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Ismerősöm utasaként kocsijában én navigáltam. Mondtam, hogy ott a mellékútra jobbra. Ő meg befordult az előtte lévő nyitott kapubejárón egy házhoz, mivel előttünk lévő kocsi oda ment be haza, mi meg utána. Némi magyarázkodás után kijöttünk.
(#) proli007 válasza nagym6 hozzászólására (») Szept 16, 2022 /
 
Hello! Hasonlóan jártam anno én is..
Jöttem haza Pestről, osztálytalálkozóról éjjel 2-3 között a régi 6-os úton. Aztán Százhalombattánál volt valami gond, a rend őrei letereltek az útról. Előttem ment egy teherautó, én meg mentem mögötte, gondoltam Ő tudja hol/hova megyünk. Korom sötét volt, egyszer csak megállt a teherautó. Na, mondom megint mi van? Körülnéztem, valami gyár udvarán álltunk, Ő ugyan is oda ment.
Kitolattam, senki nem szólt hozzám. Na, mondom most hogy találom meg a 6-os utat? Aztán megláttam a rendőrautó kék villogóját. Oda is értem valahogy. Nagyszerű volt, az út a töltésen van, a lámpáim az égbe világítottak, miközben semmit nem láttam a kék villogótól.
A rendőr intett hogy jöjjek, én meg megkerültem volna, Ő meg hátralépett. Majdnem elütöttem.. Ő reklamált, én meg azt, hogy a szabályos karjelzéseket használja, ne félreérthetően integessen. Aztán rájött hogy igazam van és jó utat kívántunk egymásnak..
A hozzászólás módosítva: Szept 16, 2022
Következő: »»   931 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem