Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   221 / 642
(#) Szasza9668 válasza nyamnyam hozzászólására (») Aug 4, 2018 /
 
Kb 2-3 hét és akkor viszem a dvd-et is. Lentiből visszafele. Ha van aki időközben vinné akkor átadom.
(#) nyamnyam válasza Szasza9668 hozzászólására (») Aug 4, 2018 /
 
Oké rendben .
(#) ftirius válasza ftirius hozzászólására (») Aug 6, 2018 /
 
A tonerek még megvannak, ha esetleg érdekel valakit, vihető!
(#) sargarigo hozzászólása Aug 6, 2018 /
 
Elvihető egy ibm 15"-os crt monitor. Utoljára mikor néztem még jó volt.
Ugyanitt horror Mesekönyv: Az erdei manók legendái. Csak személyesen, természetesen külön is.
(#) jucsaba hozzászólása Aug 7, 2018 /
 
Üllésről ingyen elvihető működő hajdu mosógép .
képet 2 mega miatt nem tudok felrakni , akinek kell gyorsan jelentkezzen mert elviszik a szállítók.
telszámom adatoknál.
(#) jani1987 válasza jucsaba hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Telefonnal lefotózod majd screenshot. Akkor csak pár száz kilobájt.
(#) jucsaba válasza jucsaba hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Már elvitte a cica (médiamarkt fuvaros)
(#) jucsaba válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 7, 2018 /
 
Csináltam már , de telefonról lassú , és én raktam ba az új mosógépet, ennyi idő volt , a gazdija elvitette
(#) elektrogubera hozzászólása Aug 9, 2018 /
 
Ha valakit érdekel músoros videokazetták ajándékba . Nem szeretném postázni
(#) kiborg válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 10, 2018 /
 
Szia!
A könyv viszonylag jó állapotú?
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2018 /
 
Bocsánat, csak tanács volt a kép képzéshez, nem az elvitellel kapcsolatban.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Aug 10, 2018 / 1
 
Még mindig Szentesről van szó? Mostanába nem csaptam rá semmire. Az újságokat próbálom valahogy elhozni.
(#) sargarigo válasza kiborg hozzászólására (») Aug 10, 2018 /
 
Szia!
Nem csak viszonylag, de teljesen új!
(#) kiborg válasza sargarigo hozzászólására (») Aug 10, 2018 /
 
Szia!
Akkor foglalom, a többit privátban.
(#) sargarigo válasza kiborg hozzászólására (») Aug 10, 2018 /
 
Tiéd!
(#) Szasza9668 hozzászólása Aug 11, 2018 /
 
Cannon ezer éves scannar ingyen elvihető. Itt kaptam. Bp. 12. Ker.
(#) Skori hozzászólása Aug 15, 2018 /
 
Elvihető egy D-Link és egy SMC router. A dlinkről semmit sem tudok, az smc tavaly még használatban volt, annyi volt a baja, hogy 2-3 naponta lefagy, olyankor újra kell indítani, és megint megy egy darabig.
Hétfő (aug. 20.-a) estig tárolom csak, utána kuka. Több jelentkező esetén sorsolok.
Elfogadok gyerekruhát, játékot, 5 éves kislányomnak, esetleg más elektronikai cuccokat ill. alkatrészt - de semmi sem kötelező, akkor is örülök, hogy valaki még hasznát veszi, ha semmit sem hozol, csak beugrasz érte.
(#) Skori hozzászólása Aug 15, 2018 /
 
Mustek Scanexpress 1200UB plus USB-s szkenner ingyen elvihető. Újszerű állapotban van.
Csak WinXP és Linux alatt működik, Win7 és ujabb windowsokkal nem megy (nincs hozzá driver)!
Hétfő (aug. 20.-a) estig tárolom csak, utána kuka. Több jelentkező esetén sorsolok.
Elfogadok gyerekruhát, játékot, 5 éves kislányomnak, esetleg más elektronikai cuccokat ill. alkatrészt - de semmi sem kötelező, akkor is örülök, hogy valaki még hasznát veszi, ha semmit sem hozol, csak beugrasz érte.

Nem tudom postázni, sem ezt, sem a routereket.
A hozzászólás módosítva: Aug 15, 2018
(#) Karcsi59 hozzászólása Aug 15, 2018 /
 
Szia! Mindkét routerre és a scannerre is igényt tartanék. Csak a XX. kerületben vehető át?
(#) Skori válasza Karcsi59 hozzászólására (») Aug 15, 2018 /
 
Igen. Bp. XX. kerület. Telefonon egyeztethetünk pontos címet és időpontot. Holnap este átküldöm a számom - amennyiben nem lesz több jelentkező és akkor nem kell sorsolnom. Több jelentkező esetén holnap este kisorsolom, hogy kié.
(#) Skori hozzászólása Aug 15, 2018 /
 
Hálózati trafók elvihetők. 55V körüli szekunder feszültségük van, így 4db-ból összerakható egy mini 230V/230V-os leválasztó trafó. Több jelentkező esetén osztódhat a doboz tartalma. Kérem csak az jelentkezzen érte aki Hétfő estig el is viszi, mert utána kiselejtezem. Nem tudom postázni, érte kell jönni.
Elfogadok gyerekruhát, játékot, 5 éves kislányomnak, esetleg más elektronikai cuccokat ill. alkatrészt - de semmi sem kötelező, akkor is örülök, hogy valaki még hasznát veszi, ha semmit sem hozol, csak beugrasz érte.

trafok.jpg
    
(#) tbarath válasza Skori hozzászólására (») Aug 15, 2018 /
 
Szia,

4 db-ra jelentkezem, illetve ha igény van rá (és nem dögnehéz, ezt fotó alapján nehéz eldönteni) akár behozok párat a IX. kerületbe.

A többit privátban.
(#) Kinka István válasza Skori hozzászólására (») Aug 15, 2018 /
 
Szia!
Jelentkezek én is 4db trafóra.
Átvételt privátba egyeztessük.
Üdv.: István
(#) rukh hozzászólása Aug 15, 2018 /
 
Szia Skori!

Öt darabot vinnék. Ha OK, pü-ben beszéljük meg a részleteket.
Pénteken dél körül tudnék menni.

Üdv,
Rukh
(#) bitmixer válasza Skori hozzászólására (») Aug 16, 2018 /
 
Úgy látom, még nekem is jut 6 db. Ma éppen úton leszek arrafelé, be tudok ugrani. Többit privátban...
(#) elektroncso válasza Skori hozzászólására (») Aug 16, 2018 /
 
Ilyen trafóm nekem is van. ISDN-T végberendezés trafója, kb. akkora mint három hagyományos gyufásdoboz. Én VFD kijelzőhöz raktam belőle össze anódtápot.
A hozzászólás módosítva: Aug 16, 2018
(#) Skori hozzászólása Aug 16, 2018 / 1
 
Újabb elvihető cuccok, a korábbiakhoz hasonló feltételekkel.
Egy kicsit beteg navigátor, és egy régi, windowsCE-t futtató HP iPAQ3700.
(#) Karcsi59 hozzászólása Aug 16, 2018 /
 
Szia! Nem tudom mit hagysz jóvá nekem, de a "kicsit beteg navigátor" is érdekel.
(#) kissattila88 válasza Skori hozzászólására (») Aug 16, 2018 /
 
Van meg a trafóból?
(#) vargham válasza Skori hozzászólására (») Aug 16, 2018 /
 
Trafóból esetleg maradt még?
Következő: »»   221 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem