Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   387 / 652
(#) Karcsi59 válasza compozit hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Rendben, köszönöm. Mivel Gödöllőn ritkán járok, praktikus lenne számomra, ha a "későbbiekben" dolgokat is most hozhatnám el. Persze azt már én fotóznám le a további szétosztás céljából. A mai napon, vagy szerdán tudok menni. Mikor legyen?
(#) Karcsi59 válasza orbana hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia! Mindent elhoztam compozit felhasználótól. A fekete és mögötte lévő billentyűzet kivételével mindet viheted, akár már ma is a XVI. kerületből. Sok olyan dolgot adott, ami a fotóin nem szerepel, azokat még nem fotóztam le, de ha jössz, válogathatsz azokból is.
(#) orbana válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia! Pont a fekete mögötti billentyűzet érdekelt volna, de akkor így tárgytalan. Köszönöm a lehetőséget!
(#) Karcsi59 válasza orbana hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Na jó, ha elviszed a többit is, akkor lemondok róla, viszont csatlakozója nincs neki.
(#) janigel válasza orbana hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
És ez nem jó neked ???
A backspace gombja pici fajta.
(#) orbana válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia! Köszönöm a nagylelkű felajánlást! Nekem jó így is, a csatlakozó majd lesz rátéve másik.
Meg van amit Janigel kolléga említ egy másik hozzászólásban, lehet, hogy az is jó, látni kellene a többi részét.
Írok privátban, a részletekkel ne untassuk a többieket.
Köszi: Árpi
(#) mikrokapcsolo hozzászólása Jún 14, 2020 /
 
Üdv! Elvihetőek az alábbi dolgok.
A samsung monitor táp része működik, a többire nem emlékszek, a felirat szerint a kijelző részlegesen ok (??)
Az acer monitornál hiányzik a kapcsolósor, maximum alkatrélsznek javasolnám
Az LG pedig működik, sajnos perpillanat semmi vga jelforrásom nincs maivel tovább tudnám tesztelni.
Valamint egy gemini lámpa / elosztó modul, rackbe szerelhető, kihúzható lámpákkal. Izzó nincs benne, dimmer modul nincs benne.
A dolgok a XIX kerülteben vannak, hétvégén vagy délután értük lehet jönni, vagy munkaidőben a X. kerület Horog utcában is átvehetőek, előzetes egyeztetés alapján. Postázni nem szeretném.
(#) Szasza9668 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia!

Ha a két monitor nagyobb mint 19" akkor érdekelne!

Köszi!
(#) mikrokapcsolo válasza Szasza9668 hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Az acer 17, a másik kettő 19-es
(#) Imre_72 válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia
A Gemini modult elvinném.
Írok privát üzenetet.
Imre
(#) velegiistvan hozzászólása Jún 14, 2020 /
 
Sziasztok!

Ingyen elvihető szeméylesen a xx. kerületből
Alphatools akkus fúró talán 18 V: Akkuja feltehetően jó, töltő nincs hozzá, csak egy nem működő töltőtalp
Wagner akkus fúró 18 V: Nem tudom az akkuja milyen
Komplett kapcsoló és motor Wagner akkus fúróhoz: működik

Asztali számítógép:
Asus mh3n-hdmi alaplap
80 gb ide hdd
2 gb ddr2, 800 MHz ram
Proci: amd sempron, 2 GHz.

Egy 486-os ház, némi alaplap maradvánnyal, 4 db memóriával, ami abba való.

Daevoo hifi stereo videó: mechanikáján állítani kell, akadozik a kép a lejátszásnál
Tcn sztereó videomagnó: mechanikás szintén,ugyanez a baja, megspékelve azzal, hogy halk a kimenete nagyon.
Távirányító egyikhez sincs.
A hozzászólás módosítva: Jún 14, 2020
(#) afp hozzászólása Jún 14, 2020 /
 
Sziasztok!

XVIII. kerületből elvihetőek a képek látható dolgok, ha lehet egyben.
Postára most nem megyek velük.

- 10 db bontott, 18W-os kompakt fénycső foglalat és előtét;
- Bontott csatlakozók + RF-kábelvég;
- kisméretű transzformátor maradéka;
(#) teszti válasza velegiistvan hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia,

Az Alphatools és a Wagner akkus fúró érdekelne.
(#) afp válasza mikrokapcsolo hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia!

A monitorokra jelentkezem.
Írok pm-et.

Köszi!
(#) catpisti válasza velegiistvan hozzászólására (») Jún 14, 2020 /
 
Szia! Megmaradt cucokért jelentkeznék.
(#) velegiistvan válasza catpisti hozzászólására (») Jún 15, 2020 /
 
Oké, tiéd. A többit privátban
(#) velegiistvan válasza teszti hozzászólására (») Jún 15, 2020 /
 
Oké, tiéd, a többit privátban.
(#) doktor válasza Karcsi59 hozzászólására (») Jún 15, 2020 /
 
Szia!
Köszönöm, írok privátot.
(#) Patópali hozzászólása Jún 15, 2020 /
 
Sziasztok!
Csepelről elvihető a képen látható multifunkciós Xerox 3100 mfp készülék.
működik, másolásnál kicsit csíkozott a másolat. Mellé van még pár szerkentyű, alkatrész.
Ha érdekel a héten vidd!
Csak személyesen vehető át!
A hozzászólás módosítva: Jún 15, 2020
(#) catpisti válasza Patópali hozzászólására (») Jún 15, 2020 /
 
Szia!
Engem érdekelne a nyomtató.
(#) Hencci hozzászólása Jún 15, 2020 /
 
Akinek hasznos, viheti.
Érd: Granpa
A hozzászólás módosítva: Jún 15, 2020
(#) Patópali válasza catpisti hozzászólására (») Jún 15, 2020 /
 
Szia!
Tiéd, többit privátban!
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 16, 2020 /
 
Sziasztok!

Jövő hétvégéig elvihető vegyes elektromos-elektronikus dolgok. Átvétel Zuglóban, saját lakásomnál - posta legfeljebb, ha egyben viszed az egészet.

Első csomag: audio dolgok.
- A két STK akár jó is lehet, de garancia nincs rá. (A készülék bekapcsoláskor recsegett, egyesek szerint hülyeség volt ezért átépíteni modern IC-sre, de én már nem akartam az eredeti kapcsolással foglalkozni.)
- Alu hűtőborda (ugyanabból az erősítőből).
- Tevion rádiós fejhallgató - 10+ éve nem volt használva, az akku biztos döglött már benne. Rádugtam egy 12 V-os tápegységet, de nem mutatta semmi jelét, hogy elkezdené tölteni a fejhallgatót.
- Aspirin feliratos kis reklámajándék zsebrádió. Működik, nyilván kiemelkedő hangzást és érzékenységet várni nem kell tőle.
- Bontott hangszórók régi rádiókból. A két Videoton még talán érhetne valamit, de a belső mágneses súrlódik, a másiknak pedig a membránja szakadt a pereménél. A másik kettő a tipikus kínai rádiósmagnó hangszóró, ilyesmi készülékhez esetleg pótalkatrésznek.

Jelentkezésre június 27-ig van lehetőség, amiért addig senki nem érdeklődik, megy a kukába délután.
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 16, 2020 /
 
Második csomag: RF és video kábelek és tartozékok.
- Koax kábelek: egy (fekete) gyárilag szerelt dugóval (kb. 1 m, TV-VHS közt lehetett), plusz kb. 10m (fehér) csupasz antennakábel.
- AV kábelek: két, kb. 1 m-es SCART, plusz két SCART-DIN átalakító. Kb. 1 m S-Video gyári szerelt kábel.
- RF jelosztók (többféle). (Ugyanezen a képen egy falra szerelhető Ethernet csatlakozó is.)
- X3M TU1100r digitális TV-tuner számítógéphez. Windows 10-zel nem tudtam próbálni (eszközkezelő felismeri, de a VLC nem konfigurálta be), kb. 8-10 éve működött Win7 alatt Media Centerrel.

Jelentkezésre június 27-ig van lehetőség, amiért addig senki nem érdeklődik, megy a kukába délután.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2020
(#) Tomi94 hozzászólása Jún 16, 2020 /
 
Harmadik csomag: minden más barkácsolási alapnak.
- Kefés DC motorok (működnek, régi magnókból bontva).
- 12V-os PC ventilátor (működik, csendesen jár).
- Régi digitális multiméter (elvben működik, de már 10 éve is kontakthibás volt, és a hátlapi csavarok is eltűntek belőle).
- Kb. A4 méretű, 2-3 mm vastag plexi lap (picit karcos, de festve még jó lehet valami dobozoláshoz).
- 4x3 LED-es villogó (rádiós magnóból bontva, 9V-ról működik).
- Mindenféle kábelek vágottan (audio egyik felén Jack-kel, RCA-val / kéteres régi hangszóró vagy hálózati kábel kb. 5 m / Jack végű infravörös távirányító vevő 2 db).

Jelentkezésre június 27-ig van lehetőség, amiért addig senki nem érdeklődik, megy a kukába délután.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2020
(#) DannyTorrence hozzászólása Jún 16, 2020 /
 
Vinném a csomagokat egyben postával.
(#) lazsi válasza DannyTorrence hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Melyik csomagokat? Kérlek, használd a "Válasz" gombot, hogy egyértelmű legyen kinek a felajánlására válaszolsz!
(#) DannyTorrence válasza lazsi hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Mindet Tomi94-től, mert egyben kérte. Bocsánat.
(#) zsozso72 válasza Tomi94 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Szia, ha a 2 STK ic és a hűtőbora postázva kérhető, szeretném. Üdv. Zsolt
(#) DannyTorrence válasza zsozso72 hozzászólására (») Jún 16, 2020 /
 
Már vittem mindent tőle.
Következő: »»   387 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem