Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   397 / 649
(#) Tomi94 hozzászólása Júl 15, 2020 /
 
Sziasztok!

Elektronika ugyan nincs benne, de akár lehet bele elektronikai alkatrészeket helyezni.

Tehát elvihető 8 db MH-5 műanyagbox, sértetlen, bár helyenként poros állapotban.

14. kerületi, Stadionok metróállomáshoz közeli lakásomon, holnap akár egész nap alkalmas lehet (home office), egyébként munkaidő leteltével.
(#) sargarigo válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 15, 2020 /
 
Üdv! Ha esetleg posta vagy foxpost vagy valami játszik, akkor érdekelne, elfogadnám köszönettel!
A hozzászólás módosítva: Júl 15, 2020
(#) alex0 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 15, 2020 /
 
Szia!
Ha nem postázol, én szívesen fogadnám, személyes átvétellel.
Alex
(#) antiktelefon válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Üdv, én is személyes átvételre beállok a sorba... 5db kell még a polcra, de elég húzós lett az áruk, műanyag dobozokhoz képest...
(#) Tomi94 hozzászólása Júl 16, 2020 /
 
Sziasztok!
Inkább a személyes átvételt támogatnám. (A nagyobb dobozokat pont kidobáltam a múlt heti lomtalanításon..)
alex0: Írok üzenetet.
Többiek: Ha megmaradna, jelezni fogom.
(#) Ktulu válasza Karcsi59 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
A dobozban levő (vaj színűre sárgult) telefon típusból átalakított adó-vevő súgógéppel érettségizett anno az egyik kolléga. Régi szép idők...
(#) neogeo2 hozzászólása Júl 16, 2020 /
 
Kedves Fórumozók!
Felajánlok néhány IC-t. Mindegyik új, sosem használt, nem bontott.
Békéscsabán van, személyes átvétel! Nincs időm és energiám postára szaladgálni.
Ugyan nem leszek jelen a rövidesen megrendezésre kerülő békéscsabai találkozón, de nap közben mehetek arra és személyesen is odaadhatom...
(#) Gery78 válasza neogeo2 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Szia!
Köszönettel elfogadnám az IC-ket, én ott leszek a Békéscsabai találkozón, ha minden jól megy.
(#) neogeo2 válasza Gery78 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Rendben, privát üzenetben kérek szépen elérhetőséget. Messenger, telefonszám, stb.
(#) Tomi94 hozzászólása Júl 16, 2020 /
 
Szintén elvihető ez a kapcsolóüzemű tápegység. Hibás, nem ad le feszültséget - persze lehet, hogy párszáz Ft-ból javítható baja van, de a hozzá való készülék sincs már meg, így nem állok neki szétfeszegetni a ragasztott dobozt.

14. kerületi, Stadionok metróállomáshoz közeli lakásomon, munkaidőn kívül / munkahelyemen nap közben is, ha reggel már tudom, hogy magammal kell hoznom.
(#) _BiG_ válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Valami ilyen van belehenkölve a postai PR4-es nyomtatókba (az a gömbölyded kerregő masina, amibe pl. a csekket dugják bélyegezni). Legalábbis a csatlék meg a 19 Volt ismerős...
(#) gépromboló válasza _BiG_ hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
A 19 volt az a laptopok tápegységéről is ismerős lehet, 18,5-19 voltról működik a laposok java része.
(#) _BiG_ válasza gépromboló hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
De a négytűs csatlakozó ritkaság a lapitopikon...
(#) Tomi94 válasza _BiG_ hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
2005 körüli LCD TV volt az alany konkrétan.. Pont itt talált gazdára az is pár hete. Ezt most találtam meg, de sokat nem vesztettem rajta, hiszen pont ezért lett a más tápról működő TV is félretéve valószínűleg.
(#) _BiG_ válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Akkor nem csak postai stemplinyomtató kapott ilyen delejforrást, hanem TV is. Érdekes infó, köszi.
(#) nedudgi válasza _BiG_ hozzászólására (») Júl 16, 2020 /
 
Sőt, mi több, a legtöbb laptop is ilyen táppal dolgozik, csak a csatlakozó más a végén.
(#) FAZ1 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Ha lehet - vinném!

Mert éppen úgy látom, itt egyenlőre mindenki csak megvitatta azt, hogy egyáltalán mihez való. Nekem viszont egy erősítős mélynyomó hangfalhoz kellene - tápnak.
(#) Tomi94 válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Írtam privátban.
(#) tiborati hozzászólása Júl 17, 2020 /
 
Ha valaki szeretne egy asztalos asztalt......, javításra szorul.
(#) janigel hozzászólása Júl 17, 2020 /
 
Ennek még nincs új gazdája.
Sajnálnám kidobni, de megteszem.
(#) janigel hozzászólása Júl 17, 2020 /
 
Sziasztok !
Elvihető cuccok kőbányáról.
1. Sokol-403 (nem működik).
2. Sokol-404 (elemérintkezők elrohadva, de működik).
3. Asztali lámpa (jó).
Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) tbarath válasza janigel hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Szia,

Az asztali lámpa érdekelne.

t
(#) janigel válasza tbarath hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Szia Tamás!
A lámpa a tiéd.
(#) Andrei1181 hozzászólása Júl 17, 2020 /
 
Orion színes képcsöves TV elvihető Ráckevéről.

Működéséről nincs infóm. Ha érdekel, bedugom a konnektorba és bekapcsolom, de antennám nincs hozzá.

Borsodi Mestert szeretem.
(#) rectamas válasza janigel hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Szia,
a rádiókat elvinném.
(#) janigel válasza rectamas hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Ugye azt tudod, hogy érte kell jönni. (Budapest X.)
Írtam is hogy nem postázom.
Ha így megfelel, akkor a tiéd.
(#) rectamas válasza janigel hozzászólására (») Júl 17, 2020 /
 
Budapesten dolgozom, munkaidőben el tudok menni érte.
(#) Tomi94 hozzászólása Júl 18, 2020 /
 
Elvihető ez a 30 GB-os Maxtor HDD. Hibás, kizárólag alkatrésznek - elméletileg új, nálam ment kb. 10 órát, előtte nem volt használva, de nem tudom, ez igaz-e. Ami viszont biztos, hogy előbb nem tudta felpörgetni a lemezt, majd egy ajánlás alapján levettem a fedelét, megmozgattam a letapadt fejet, miután elindult, de pár órán belül elkezdett szektorhibákat produkálni. Az elektronikája, vagy a motorja még használható lehet.

14. kerületi, Stadionok metróállomáshoz közeli lakásomon, munkaidőn kívül / munkahelyemen nap közben is, ha reggel már tudom, hogy magammal kell hoznom.
(#) Epu2 válasza Tomi94 hozzászólására (») Júl 18, 2020 / 1
 
Hogy ne lett volna szektorhiba. Tele ment dzsuvával.
(#) Denver83 válasza Denver83 hozzászólására (») Júl 19, 2020 /
 
A kábelek és CD/DVD írók még mindig aktuálisak, ha valakit érdekel esetleg.
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2020
Következő: »»   397 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem