Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   468 / 649
(#) janigel hozzászólása Máj 15, 2021 /
 
Diszkógömb sorsolás eredménye
vargham számai : 1 , 2
ftirius számai : 3 , 4
janir18 számai : 5 , 6
********************************
Dobókocka = 4
ftirius a nyertes
(#) janigel válasza vargham hozzászólására (») Máj 15, 2021 /
 
Nikon
A fényképezőgépre egyedül jelentkeztél, tehát a tiéd.
Privátot várok.
(#) img válasza lazsi hozzászólására (») Máj 15, 2021 /
 
Ja értem, elsőre azt hittem, hogy a Smart menüből tűntek el menüpontok.
(#) janir18 válasza janigel hozzászólására (») Máj 15, 2021 /
 
Köszi.
(#) Epu2 válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Na azért a
Idézet:
„a csaknem filléres kijelzője miatt”
, elég durva megállapítás. A kijelző ára a teljes ár 40....60 %-a. Ha nagyon új a készülék, több is. Ráadásnak ott van, hogy nem biztos, hogy a kijelző csere után a készülék hosszú életű lesz.
Bravia TV-nk 300 E fölött volt. 4 év múlva 147 E-ért cseréltek, nem eredeti, de belevaló kijelzőt. Újabb 5 év múlva megint halódott. Szerintetek megérte volna? (Szerencsére kaptunk egy majdnem újat. 40% fogyasztás, nagyobb kijelző.
(#) 444Tibi válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Szerintem epp a kijelzo a legdragabb reszegysege egy tevenek. A tobbi az mestersegesen tularazott, panelt a kiskinai tenyleg fillerekbol gyart, a kava meg a sallang az arban nudli.
Amugy a tevek mumusa a backlight ledek sorozatos es korai tonkremenetele, es ha nem hatso kulso bonthato megvilagitasu, ami roppant konnyen szerelheto, javithato (eppezert is ritka mint a feher hollo, nem egyezik a fogyasztoi tarsadalommal) akkor egy ledsor csere nem kis mutatvany. Es gyakran egy par ezer forintos ledsor miatt kukazzak a keszuleket.
Mert a ledek halalra vannak hajtva, lattam leolvadt prizmat mar joparat.
Erdekes modon a monitorok sokkalta tovabb birjak mert abban nincs padlogazon hajtva a ledsor.
Tevebe se lenne ha egy 100-200 ezer forintos keszulekbe 5 forinttal dragabb ledeket tennenek vagy normalisan meg lenne oldva a hoelvezetes.

Mi lett az ékezeteiddel? elvitte a cica?
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) vargham válasza 444Tibi hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Idézet:
„Erdekes modon a monitorok sokkalta tovabb birjak”

Én is ezt tapasztalom. Hosszú ideig használok, akár használtan vásárolt monitorokat.
Mi az oka ennek?
(#) gernerakos válasza gernerakos hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Ezek a faxok még mindig várják jobb sorsukat. Nem szeretnénk szétbontani őket, elvégre működnek.
(#) img válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Nyugatra kell járni kukázni (ja, nem ), van aki abból él, hogy Ausztriába ill. Németországba jár ki és teherautószámra hordja haza eladni az ott kidobott, de még működőképes eszközöket. Kint olyan drága a javíttatás, hogy a legtöbbször nem éri meg, ezért nem is foglalkoznak vele, hanem inkább lecserélik a legújabb modellre, így sokszor 1-2-3 éves, gyakran új állapotú dolgokat lehet találni. Mondjuk az meg a mi szegénységi bizonyítványunk, hogy ebből lomiturizmust csináltunk...
A hozzászólás módosítva: Máj 16, 2021
(#) Stage hozzászólása Máj 16, 2021 /
 
Maglódról elvihető.
(#) Rosszmáj válasza Stage hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Ugyanez a "Felajánlás, azaz ingyen elvihető" topik is, csak nem kell érte annyit utazni.
(#) vteo válasza janigel hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Jelentkeznék a házimozira, úgy látom, még nem jelentkeztek rá.
Köszönöm.
(#) janigel válasza vteo hozzászólására (») Máj 16, 2021 /
 
Oké, a tiéd a házimozi.
(#) Gobe54 válasza janigel hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Szia! A 6 lemezes CD-re és a töltőre bejelentkeznék, ha még megvan.
(#) Gobe54 hozzászólása Máj 17, 2021 /
 
Gyakorlatilag lapjaira széthullott, de azért olvasható RT évkönyvek (1970, 71, 77, 85 ) elvihetők. Posta csak akkor játszik, ha egyben megy.
(#) doktor válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 17, 2021 / 2
 
Olvasd , már el a topic címét, köszönöm.
(#) janigel válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Szikravadász a nyertes.
Vele kell megbeszélni, lehet hogy a CD tár nem kell neki.
(#) lazsi válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 17, 2021 / 1
 
Látom, Magyarországról lehet elvinni... A '71 és a '77 esetleg érdekelne, de függ, hogy hova kell érte menni és attól is, hogy mennyire van szétesve... Inkább meghagyom másnak...
(#) jani1987 hozzászólása Máj 17, 2021 / 1
 
Akinek nincs az adatlapján a lakhely az legalább ide írhatná.
(#) Gobe54 válasza lazsi hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Dunakeszi alsóról, esetleg Káposztásmegyerről (14-es villamos végállomása) lehet elvinni. Szinte minden lapja külön van de sorrendben.
Jani1987-nek: Többlaki vagyok, mikor hol.
(#) lazsi válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Köszi, de akkor így nem jelentkezem rá.
(#) 444Tibi válasza 444Tibi hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Moderátor,
dehogy vitte el a cica az ékezeteimet, telefonról vagyok sokszor és a csúsztatásnál 100-ból 95 esetben mellényomkodok a nagy bumszli ujjaimmal, így inkább mellőzöm az ékezeteket.
Most pc és billentyűzet, meg most látom, jön befelé a cica és visszahozta az ékezeteimet.
(#) ftirius hozzászólása Máj 17, 2021 /
 
15. kerből elvihető kishibás tápegység. Legutóbb működött, azóta leszakadt a betápvezeték, de jó helyen szerencsére.
(#) ftirius hozzászólása Máj 17, 2021 /
 
Másik táp, ez is hibás-hiányos:
A hozzászólás módosítva: Máj 17, 2021
(#) vatti65 válasza Gobe54 hozzászólására (») Máj 17, 2021 /
 
Szia, Jelentkezem az évkönyvekre. Szerdán megyek Káposztásmegyer irányába, ha Neked jó az időpont át tudom venni.
Üdv: Attila
(#) FAZ1 hozzászólása Máj 18, 2021 /
 
Ingyen elvihető a következő vezetékes, nyomógombos és üzenetrögzítős telefon.

A beleépített minikazettás üzenet-rögzítő részének működéséről semmit se tudok, mi soha nem használtuk!
(#) FAZ1 hozzászólása Máj 18, 2021 /
 
Ingyen elvihető a következő vezetékes, nyomógombos (Concorde 1813 típusú),
de még bárhol jól működő telefon.
A hozzászólás módosítva: Máj 18, 2021
(#) Gafly válasza FAZ1 hozzászólására (») Máj 18, 2021 /
 
Nem üzenetrögzitős, viszont három memóriája van.
Vezetékes teefonnak jó.
(#) ftirius válasza ftirius hozzászólására (») Máj 18, 2021 / 2
 
Ha úgy csábítóbb az ajánlat, hozzácsapok 50 számot a Gafly féle Ezermesterekből, a "te sánta, van neked púpod?" analógiájára...
A hozzászólás módosítva: Máj 18, 2021
(#) Gobe54 válasza vatti65 hozzászólására (») Máj 18, 2021 /
 
Ok! Írtam üzenetet.
Következő: »»   468 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem