Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   478 / 651
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Júl 2, 2021 / 1
 
"nyamnyam" fórumtárs visz el a gépet, tehát jó gazdára talált.
(#) Kékróka válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Simán el
(#) img válasza FAZ1 hozzászólására (») Júl 3, 2021 / 1
 
A kompozícióban tört vonalakkal játszik a mű vész.
(#) Libus hozzászólása Júl 3, 2021 / 2
 
kb 20-30db bontott elektroncső P sorozat, 1 varázsszem + foglalat, relék, telefon hallgatók és mikrofonok, kerámia forlécek, és egy Tv Elektronika VL100.

Egyben, Érdről ingyen elvihető.
(#) jani1987 válasza Libus hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Meddig tudod elhozni? Holnap megyek haza Kelenföld-Keleti útvonalon. A csövek és a forrléc érdekel.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 3, 2021 / 7
 
Forditok, erről:
Idézet:
„Egyben, Érdről ingyen elvihető.”

erre:
Idézet:
„Meddig tudod elhozni? Holnap megyek haza Kelenföld-Keleti útvonalon. A csövek és a forrléc érdekel.”

HE forditó nekem azt mondja, hogy:
Idézet:
„Holnap hozzad ki a vonathoz, majd megnézem és válogatok.”
(#) gkari hozzászólása Júl 3, 2021 / 1
 
Még egyszer ideteszem, mert többszöri egyeztetés ellenére sem jött el érte, akivel megegyeztünk:
- 4e. UTP kb. 30m., 10e. UTP kb. 30m., 6qmm. sokszálas litze kb.20m., 2e. telefonkábel kb. 200m., koax. 75ohm 25m., néhány komputer-, és telefon-cucc; egyben kérem (csak személyesen!)elvinni!
- cca. 200 db. új állapotú szénréteg ellenállás a kép szerint - ezt Foxposttal is küldöm.
Privátban várom a jelentkezést.
(#) szikorapéter válasza gkari hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
10 eres UTP kábel?
Olyat még nem láttam.
(#) antiktelefon válasza gkari hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Nincs elfelejtve, csak nem tudtam időt találni az elhozására, mert több hónapnyi elintéznivaló van felhalmozódva előttem, ami minden szabad percet kitölt.
(#) vteo válasza Libus hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Szia,
Ha jani1987 nem tud el menni érte, akkor szívesen elfogadnám a felajánlottakat.
A hozzászólás módosítva: Júl 3, 2021
(#) lefituta válasza Gafly hozzászólására (») Júl 3, 2021 /
 
Szerintem valami vicc volt. Nem hinném, hogy komolyan gondolná valaki, hogy az EGYBEN, ÉRDRŐL elvihető, az azt jelenti, hogy részeiben is, valahová elszállítva, még a napot (holnap) esetleg a vonat indulása miatt talán az időpontot is megjelölve.
De azt hiszem offolni fog a modi, ha ilyeneket írunk.
(#) tbarath válasza szikorapéter hozzászólására (») Júl 4, 2021 / 1
 
Unshilded Twisted Pair. Látni még én se láttam, de az internet szerint létezik: Bővebben: Link
(#) tbarath válasza lefituta hozzászólására (») Júl 4, 2021 1 /
 
Hát nem tudom mennyire gondolta viccként, ez után legalábbis...
(#) szikorapéter válasza tbarath hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Mindig tanul az ember! Köszi.
(#) vargham válasza gkari hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Ha továbbra sem tud érte menni, akkkor én el tudnám hozni nagyjából egy hét múlva.
(#) Gafly válasza tbarath hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Sodratlanul is létezhet, a "sodratlant" nem az erek szerkezetére értettem, hanem hogy "érpárak" nincsenek összesodorva, például riasztóhoz.
Csak akkor nem UTP.
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2021
(#) Libus válasza vteo hozzászólására (») Júl 4, 2021 / 1
 
Rendben, azért az esélyt megadom Janinak, hátha, de valÓszÍNŰLeg a tiéd...

Z
A hozzászólás módosítva: Júl 5, 2021
Moderátor által szerkesztve
(#) zsozso72 válasza gkari hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Szia!
Ha foxpost lehet érdekelnének az ellenállások, és ha belefér 6qmm. sokszálas litze kb.20m ezt is szeretném.
Üdv. Zsolt
(#) Gafly válasza Libus hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Végül sikerült átadni Janinak?
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2021
(#) bitmixer hozzászólása Júl 4, 2021 / 1
 
Bp. 17.-ből egyben vagy külön is elvihetők a képeken szereplő cuccok. A vegyes dobozban tápegység, akkutöltő, Sonoff és mp3 lejátszó roncsok vannak egyebek mellett, de minden hibás. Az optikai meghajtó típusa: CR-585-B, muzeális darab a múlt évezredből
(#) Gafly válasza bitmixer hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Elvihetem Csabára, annyi hely még talán akad a csomagtartóban...
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2021
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Kaposvárról indultam fél egykor de már nem érek haza csak gyalog mert a teljes menetrend elcsúszott. Hogy lett volna idő bármilyen módon átvenni?
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2021
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Kis kitérővel Érdre.
Akkor vteo mehet érte?
(#) bitmixer válasza Gafly hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Mikor lesz Csaba? Várjunk pár napot, hátha valaki jelentkezik rá. Ha nem, akkor vidd és szórd szét...
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Persze jobb híján.
(#) szs válasza bitmixer hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 

A főoldalon kint van...
Alig két hét múlva, 17.-én.
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2021
(#) gkari válasza zsozso72 hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Az a baj, hogy jóideig nincs autóm, ezért nem tudok postázást semmit vállalni, mert a legközelebbi hely is több átszállás, nem vállalom, legfeljebb az ellenállásokat.
A 10 eres lehet, hogy nem UTP, csak egyszerű riasztókábel, de az ereket megszámoltam, az biza 10.
(#) gkari válasza antiktelefon hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Akkor még tartom neked.
(#) neogeo2 válasza bitmixer hozzászólására (») Júl 4, 2021 /
 
Szia!
Látok fantáziát az általad felajánlott csomagban, szívesen elfogadnám ezeket a dolgokat. Persze ez csak úgy lehetséges, ha Gafly fórumtársunk segítségére számíthatok a szállításban (csabai vagyok). Ha ez így működhet, megkereslek privát üzenetben mindkettőtöket. Köszönöm.
(#) sargarigo hozzászólása Júl 5, 2021 /
 
Epia alaplap, 2GB cf kártyával, 2x256MB/133MHz RAM. Fém doboz nélkül.
Kecskemétről elvihető. Személyesen.
Következő: »»   478 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem