Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   497 / 649
(#) Electronix hozzászólása Szept 23, 2021 / 9
 
Kaptam itt még régebben egy gépházat janigel-től, és egy működő alaplapot Josi777-től. Ezeket még egyszer köszönöm.

Ezek az alkatrészek a kezem alatt megszaporodtak, és lett belőle egy működőképes konfiguráció, ami átlagos felhasználásra (irodai programok, böngészés, online oktatás stb.) még bőven megállja a helyét. 8GB memóriával, jogtiszta Windows 10-el, 500GB HDD-vel adom. (Szüleim és anyósomék is ilyesmit használnak nagy megelégedésre.)

Van azért benne némi barkácsolás, mert a hűtőt egy régi HP munkaállomás adta, így annak az alaplapi beépítő lemezéből is kapott egy kicsit; illetve a táp egy másik régi (szintén HP) szerverből van

Amennyiben ismertek olyan rászorulót, akinek ez nagy segítség lenne, egy postaköltség fejében szívesen elküldöm. Ha valaki erre jár, szívesen oda is adom.
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2021
(#) NGY válasza Electronix hozzászólására (») Szept 24, 2021 / 6
 
Tudnék valakit, aki nagyon boldog lenne egy ilyen géppel. És akkor mellétenném a minap megjavított monitort.
Írtam üzenetet.
(#) Electronix válasza NGY hozzászólására (») Szept 24, 2021 / 1
 
Rendben, a Tiéd akkor. A részleteket megbeszéljük
(#) jani1987 hozzászólása Szept 24, 2021 /
 
A hétvégén át kerül Sárkeresztúrra az iskolai elektronikai bemutató eszközök java része. Megbeszélés alapján átadom. Csoki minden mennyiségben jöhet. Mutatós műszerek, csengő stb.
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2021
(#) gkari hozzászólása Szept 26, 2021 /
 
Még egyszer ideteszem, mert többszöri egyeztetés ellenére sem jött el érte, akivel megegyeztünk:
- 4e. UTP kb. 30m., 10e. UTP(vagy riasztó-) kb. 30m., 6qmm. sokszálas litze kb.20m., 2e. telefonkábel kb. 200m., koax. 75ohm 25m., néhány komputer-, és telefon-cucc; egyben kérem (csak személyesen!)elvinni!
Van még egy alig használt elég régi scanner, sajnos a tápja elkallódott.
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2021
(#) sidocious válasza gkari hozzászólására (») Szept 26, 2021 /
 
Szia, ha más nem ment érte, én elmegyek
(#) gkari válasza sidocious hozzászólására (») Szept 26, 2021 /
 
OK!
gkari
(#) sidocious válasza gkari hozzászólására (») Szept 27, 2021 /
 
Ezúton is köszönöm a kábeleket, illetve a rögtönzött időutazást is!
(#) ha6qt hozzászólása Szept 29, 2021 /
 
Egy off topik kérdés: Ha valakinek fel szeretnék ajánlani egy íróasztalt és széket, ahol/amin barkácsolhat, azt feltehetem ide? Oké, a téma leírásban alkatrész van, de pl. húsz éve én is örültem volna néhány jó állapotú bútornak a műhelybe.
(#) Gafly válasza ha6qt hozzászólására (») Szept 29, 2021 / 1
 
Szerintem teljes mértékben igen.
(#) ZooLLeR hozzászólása Szept 29, 2021 /
 
Sziasztok!
Képen látható gépházak ingyen elvihetőek.
A sötétebbnek megvan mindkét oldallapja, a másiknak nincs 1 se.
Tápokkal együtt ahogy a képen szerepel.
(#) doktor válasza ZooLLeR hozzászólására (») Szept 29, 2021 / 1
 
Szia!
Érdekelne, kérek méretet a sötétebb két oldallaposra,és merre található?
(#) ZooLLeR válasza doktor hozzászólására (») Szept 30, 2021 / 1
 
Üdv!
43cm magas, 19cm széles, 42cm hosszú.
Gödön található.
(#) doktor válasza ZooLLeR hozzászólására (») Szept 30, 2021 /
 
Szia!

Köszönöm a választ.

Nagyobbat keres az ismerős.
(#) Hp41C hozzászólása Okt 1, 2021 /
 
Bp. XI. vagy XVIII. kerületből elvihető 2 db megkímélt állapotú CD/DVD tároló (CD / DVD nélkül). A kép csak illusztráció, színük eltér a képen láthatótól: az egik világosabb barna, a másik sötétebb.
(#) GARFIELD13 válasza Hp41C hozzászólására (») Okt 1, 2021 /
 
Szia!
Jelentkeznék rá.
Pü megy.
Üdv.
(#) Stage hozzászólása Okt 2, 2021 /
 
Ezek a VHS kazetták elvihetők Maglódról.
(#) mekmester67 válasza Stage hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Szia,ha a posta megoldható akkor szívesen elfogadnám.Természetesen a postát előre utalnám.Üdv,Anti
(#) Stage válasza mekmester67 hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Szia,
Ok, foxpost vagy Mpl?
(#) mekmester67 válasza Stage hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Szia,Mpl
(#) Stage válasza mekmester67 hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Írok pü-t.
(#) Gafly hozzászólása Okt 2, 2021 /
 
Sziasztok,
1972-es Számitógép ismeretek könyv, 370 oldal.
Nem röhögni, az alapok most sem változtak. Hogyan kell átváltani a számrendszerek között, hogyan lehet logikai függvényeket felirni és egyszerűsiteni, stb.
Vagy csak párna alá, esti mesének.
Üdv,
G.
(#) szikorapéter válasza Gafly hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Én elfogadom ha legközelebb összefutunk.
(#) Gafly válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
OK, tiéd.
(#) szikorapéter válasza Gafly hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
Köszönöm, legközelebbi találkozón átveszem.
(#) proli007 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 2, 2021 /
 
"Nem röhögni"
A C nyelv alapja sem változott Kernighan és Ritchie óta. Pedig nem tegnap írták..
(#) mnyugger válasza Gafly hozzászólására (») Okt 2, 2021 / 1
 
Számok kiadás. Ott diplomáztam. Hú de régen volt.
(#) Gafly válasza mnyugger hozzászólására (») Okt 3, 2021 /
 
Nem lepődnék meg rajta, hogy csabai találkozón pont tőled hoztam volna, el az ingyen vihető könyveidből.
Most kettő van, mert nekem van saját dedikált példányom, csak pakolászok.
(#) game4812 hozzászólása Okt 3, 2021 /
 
Sziasztok!
Ha valakit esetleg érdekel: ingyen elvihető lámpatestek, kapcoslók, aljzatok, tömszelencék. Egerből, személyesen.
(#) ha6qt válasza game4812 hozzászólására (») Okt 3, 2021 /
 
Szia! Írok privátot! Attila
Következő: »»   497 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem