Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   529 / 652
(#) tufatofu válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 20, 2022 /
 
Az 5001 az szolnoki irányítószám. Az adatlapján szerepel..
(#) lazsi válasza tufatofu hozzászólására (») Ápr 20, 2022 /
 
A postai irányítószám-kereső nekem azt írta, hogy nincs a keresésnek megfelelő település...
(#) tufatofu válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 20, 2022 /
 
(#) Macsek71 hozzászólása Ápr 20, 2022 /
 
Elvihető a képen látható HiFi-Stereo VHS magnó.

Évek óta nem volt bekapcsolva - hálózatra csatlakoztatva. Emlékeim szerint készenlét üzemben volt, majd feltűnt, nem világít a kijelzője - akkor ki lett húzva a hálózatról, azóta pihen a szekrényben. Most nem reagál semmire

Ha Ódenka Fórumtárs nem tart rá igényt !
(#) Rosszmáj hozzászólása Ápr 20, 2022 / 3
 
Kép szöveg nélkül.

Ogre.jpg
    
(#) Szikravadasz válasza Remci hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Szia!

Igen, el tudok menni érte. Köszönöm.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Ápr 21, 2022 /
 
Videokazetta és DVD gyüjtemény vihető egyben.
A VHS-en javarészt általam felvett filmek vannak, jelenleg ismeretlen állapotban.
(#) jani1987 válasza lazsi hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Ezt mondjuk illene konkretizálni.
(#) img válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 21, 2022 / 1
 
"A VHS-en javarészt általam felvett filmek vannak..."

Esküvők a 80'-as évekből, vagy 18 karikásak?
(#) mekmester67 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Üdv! Ha a posta mehet akkor engem érdekelnek a DVD-ék, ha mást nem jelentkezik a kazettákra akkor azt is szívesen elfogadnám. Anti
(#) lelkes amatőr válasza img hozzászólására (») Ápr 21, 2022 / 2
 
Ha nézed a képeket, látható felirat a legtöbb kazettán. Filmek javarészt magyarul, németül. Privát felvétel nem nagyon van.
(#) lelkes amatőr válasza mekmester67 hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Sajnos ez nem postai mennyiség, méret, súly miatt.
(#) Régi motoros válasza img hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Jobb felső sarokban "Bakák a leányintézetben"
na ez a cím akár a 90 -es évekbeli narrátoros felnőttfilmekre is hajazhat...
(#) lelkes amatőr válasza Régi motoros hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Jól látod.
(#) gyerek67 válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Vagy "A bővérű lányok vendéglője"...
(#) sany válasza Régi motoros hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Vagy középtájt a A meztelen bomba.
Van damme két rugása között hirtelen egy másik film következett. Szép idők...
(#) img válasza Régi motoros hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Te is kiszúrtad őket? Ezért kérdeztem.
(#) img válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
"Ha nézed a képeket, látható felirat a legtöbb kazettán."

Pontosan ezért kérdeztem, mert látható a felirat a legtöbb kazettán.
(#) bbb válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 21, 2022 /
 
Nem tudom én mikor járok Dunaharaszti felé, de már nagyon le kellene menni a csatornára horgászni... Ha addig nem viszi el senki tőled, s nem dobod ki, akkor néhány hét múlva, mikor barátaimmal sikerül összebeszélni egy időpontot aktív láblógatásra, akkor a DVD-s dobozt elhoznám. Ha valaki hamarabb jár arra érte, vagy megunod kerülgetni, akkor sincs harag, ha nem kerülnek hozzám
(#) DJ Tacki válasza Macsek71 hozzászólására (») Ápr 22, 2022 /
 
Ha senki másnak nem kell akkor szívesen elfogadom a videót. Megpróbálnám feléleszteni.
(#) scooby_ válasza Macsek71 hozzászólására (») Ápr 22, 2022 /
 
Hűűű, emlékszem még erre a típusra! Szeretett leállni a tápja. Esetleg posta játszik? Akkor érdekelne.
(#) Macsek71 válasza scooby_ hozzászólására (») Ápr 25, 2022 /
 
Jobban kedvelem a futárt, vagy esetleg a foxot
(#) Karcsi59 hozzászólása Ápr 25, 2022 / 1
 
Ingyen elvihető, kizárólag egyben, a képeken látható pár dolog. A "ferdén" nevű képeken forma LED-eket lehet látni. Bekötésüket, funkciójukat nem ismerem, de újak. Az "ingyen elvihető" nevű képen nem működő távirányítók vannak, értelemszerűen a "működők" nevű fotón hibátlanul működők láthatók.
A IV. vagy a XVI. kerületben vehetők át időpont egyeztetés után, vagy csomagküldéssel is elküldöm, a szállítási díj utalása után.
(#) bitmixer hozzászólása Ápr 25, 2022 /
 
Használt, de hibátlanul működő, összetartozó kerámialapos főzőlap + sütő szett. Whirlpool AKG425 / AKM605/WP. Eredeti dokumentációja is megvan. A főzőlap szervizkönyve elérhető pdf.-ben; én már javítottam egyszer sikeresen az egyik zóna hőfokszabályzóját, de az Orczyban is kapható. A sütő minden funkciója hibátlan, a tepsik, rácsok is hiánytalanul megvannak. Mérete és súlya miatt csak személyesen, Bp. 17. kerület.
Ha 2 hétig nincs jelentkező, megy a hull.-udvarba.
A hozzászólás módosítva: Ápr 25, 2022
(#) compozit válasza bitmixer hozzászólására (») Ápr 25, 2022 /
 
Óriási köszönettel jelentkeznék rá. Este írok privátot is.
(#) antikzsolt válasza bitmixer hozzászólására (») Ápr 25, 2022 /
 
Másodiknak jelentkeznék ha nem jönne össze.
(#) antiktelefon válasza bitmixer hozzászólására (») Ápr 25, 2022 /
 
Én meg elsőnek kérdezném, hogy ezeknél a hő (vagy teljesítmény?) szabályzós kapcsolóknak a pótlásakor a kiosztáson túl (állások száma, 1 2 3 körös) mire kell még figyelni.
Illetve hogy kell a bimetálos részt beállítani? Az erre való topicban hónapok alatt nem kaptam választ.
(Csak mert 3 körös van, ami egy jelöletlen 2 körös+egy érintkezőből áll és csak két köröst kapni, de abból is sokfélét)
Tudom off, de fontos és nem lehet másik topicban pingelni felhasználókat...
(#) bitmixer válasza antiktelefon hozzászólására (») Ápr 26, 2022 /
 
Nem biztos, hogy tudok válaszolni a kérdésedre, de leírom, amit tapasztaltam. A kétkörös kapcsoló tkp 2 független részből áll, ugyanazon a tengelyen. A mi készülékünkön úgy működött, hogy az első fokozat végállásán túl kellett tekerni rugó ellenében (mint autónál a gyújtáskulcsot indítózáshoz). Ilyenkor a második fokozat érintkezője fixen bekattant, és úgy maradt teljes letekerésig.
A bimetált magát én nem bizgettem, csak a felfűtésre szolgáló kerámiára gőzölt ellenálláson helyeztem át a csúszkát, mert a sok használattól kikoptatta a pályát. Ennyiből állt a javítás .
Mutatok pár képet, talán érthető lesz...
A 4140-es képen a 2 testesebb kapcsoló tartozik a kétkörös lapokhoz.
A hozzászólás módosítva: Ápr 26, 2022
(#) rozsdas111 hozzászólása Ápr 26, 2022 /
 
Hibás Sony HCD-CL3 miditorony , Samsung CZ21M-163N működőképes TV elvihető Kóka településről.
(#) bitmixer válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 27, 2022 /
 
Sajnos, lekéstél róla, compozit eljött érte...
Következő: »»   529 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem