Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   567 / 647
(#) em válasza antiktelefon hozzászólására (») Jan 9, 2023 /
 
A tiéd akkor. Ha nem viszed el, paradicsomkaró lesz belőle.
(#) Gafly válasza antiktelefon hozzászólására (») Jan 9, 2023 /
 
Javításhoz segítség:
Ilyen a korábbi, teljesen fém (bár a sarokvédő már itt is műanyag) változat.
1.5 mm-es alu lemezből van az idom.
(#) bitmixer hozzászólása Jan 10, 2023 /
 
A népszerű szovjet csoda, a H313 szkópocska gépkönyve elvihető Bp. 17.-ből.
(#) Gyula10 válasza bitmixer hozzászólására (») Jan 10, 2023 /
 
Elfogadnám!
Egyeztetett időpontban érte megyek!
Üdv: Gyula
(#) bitmixer válasza Gyula10 hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
OK, válasz ment...
(#) Gyula10 válasza bitmixer hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Vettem az adást! Üdv!
(#) nyamnyam hozzászólása Jan 11, 2023 /
 
Sziasztok

Pakolászás közben előkerültek a gépek működnek az akkuk hibásak , ingyen elvihető de csak egyben az egész pakk !
(#) fakezű válasza nyamnyam hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Szia,

Jelentkezem rá, ha a postázás megoldható.
(#) nyamnyam válasza fakezű hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Ok , tied
(#) VIM válasza Gafly hozzászólására (») Jan 11, 2023 /
 
Én rosszul vagyok ha ilyet látok .... és tudom azt, hogy nem tudok érte elmenni vagy ha össze is jönne egy találka az átvételkor, onnan hogyan jutok vele haza. Én most raktam ki a sufnimból a RT évkönyveimet amik között volt havi bontásban is egy-két év meg Elektronika hobby, meg hasonló szlovák lap is de több évnyi Ezermestertől is megszabadulok, mert eleget bámultam már a tűzőkapcsos oldalukat.
(#) VIM hozzászólása Jan 11, 2023 /
 
Sziasztok! Kedvet kaptam a pakolászáshoz és nálam is akad olyan dolog amitől megválnék DE posta nincs. Ha tudunk egyeztetni akkor esetleg Pestre felviszem és lerakom valamelyik pályaudvar forgalmijában ahonnan elvihető lesz. Ez csak az akkus fúróra vonatkozik. Az RT évkönyvek és Ezermesterek .... el kellene érte jönni.
(#) teglascs válasza VIM hozzászólására (») Jan 12, 2023 /
 
Szia,
a fúrógépet szívesen átvenném a Keletiben.
Köszönöm.
(#) kitartás hozzászólása Jan 12, 2023 /
 
Sziasztok! Igyen vihető a képen látható zanussi kerámia főzőlap. Az utolsó percig tehát leszerelésig működött. Sajnos törött ahogy a képen látszik.

zanussi.jpg
    
(#) VIM válasza teglascs hozzászólására (») Jan 12, 2023 /
 
Szia! Akkor ezt megnyerted. A többit megírom privátban.
(#) teglascs válasza VIM hozzászólására (») Jan 12, 2023 /
 
Rendben, köszönöm!
(#) VivalDee hozzászólása Jan 12, 2023 /
 
Sziasztok, van egy rakás hibás áramvédő kapcsolóm, AEG, GE, Moeller... kb. 20darab, hibakeresés oktatásához talán jól jöhet valakinek... Mindegyik kapcsol, a tesztgomb megnyomására viszont nem oldanak. Őrbottyánban vagy a környéken (Bp.) átvehető. Üdv mindenkinek
(#) Kovács Tibor válasza kitartás hozzászólására (») Jan 13, 2023 /
 
Szia!
Engem érdekel ha "elérhető" távolságban vagy.
(#) kitartás válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Jan 13, 2023 /
 
Az elérhető egy kicsit relatív. Az adatlapomon ottan vagyon hogy 3275 Detk. Gyöngyös és Eger között a régi 3 as út mentén.
(#) Kovács Tibor válasza kitartás hozzászólására (») Jan 13, 2023 /
 
Bocsánat, tényleg ott van...pedig ránéztem az adatlapodra de elkerülte a figyelmemet.
Az elérhető, meddig tudod kerülgetni, pár hétig mér elfér?
(#) Horváth Lajos Sándor válasza VivalDee hozzászólására (») Jan 13, 2023 /
 
Szia ha meg van még érdekelne Üdv
(#) VivalDee válasza Horváth Lajos Sándor hozzászólására (») Jan 13, 2023 /
 
Szia, megvan még, ha szeretnéd, a tiéd
(#) veroka válasza afp hozzászólására (») Jan 14, 2023 /
 
Ha még senki sem jelentkezett, akkor én elvinném a könyveket. Ugyan pár megvan belőlük, de azokat továbbadom.
(#) afp válasza veroka hozzászólására (») Jan 14, 2023 /
 
Szia!

teglascs fórumtárs már jelezte korábban, hogy vinné, csak még nem ért ide értük.
Ponyva krimiket fel tudok ajánlani, ha az érdekel.

Kellemes hétvégét!
Péter
A hozzászólás módosítva: Jan 14, 2023
(#) kitartás válasza Kovács Tibor hozzászólására (») Jan 14, 2023 /
 
Az utódját is kerülgettem kb másfél hónapig mert nem akaródzott nekiesni a cserének. Úgyhogy vigyázok rá.
(#) Kovács Tibor válasza kitartás hozzászólására (») Jan 14, 2023 /
 
Rendben, köszönöm!
(#) Tomi94 hozzászólása Jan 14, 2023 /
 
Sziasztok!

Alkatrésznek felajánlom a képeken látható, külsőleg roncs rádiós magnót Budapest 14. kerületében.

Annyit tudok róla, hogy konnektorba dugva van életjel: motor pörög a nyomógombok benyomása után, alapzaj is van, de nem forognak a mechanikák, nyilván a szíjak már elporladtak benne. Görgők-fejek épnek tűnnek ránézésre. Rádiója nem szól, de valami kis zaj ott is van - lehet csak kontaktos a rengeteg kosztól a hullámváltója. Korabeli gépek javításához donornak még jó lehet.
(#) szs hozzászólása Jan 15, 2023 /
 
Kedves fórumtársaim!
Került hozzám egy plazmatévé, amire kb semmi szükség, csak baja is van. Valószínűleg megázhatott. De működne szegény.
Elfér ez itt, de ha valakinek ilyen TV-hez kell alkatrész, hát megkaphatja. De csak az egészet, nem bontom Sőt, ha arra járok, el is viszem (ez egyeztetést kíván.) Bp minden héten, Szolnok megye szinte mindig, meghát 100 km körzetben még akkor is elviszem benzinpénzért, ha nincs arra dolgom. Ha van épp arra dolgom, akkor meg csak úgy. (Holnap Sopronig megyek)
Igen, feltétel, hogy átvedd, ha már azt mondtad, hogy kell)
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2023
(#) szs válasza szs hozzászólására (») Jan 15, 2023 /
 
Ennyire működik
Nézni zavaró, alkatrésznek (ha nem pont képernyő kell) biztosan jó, nem átverős Jófogás hirdetés
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2023
(#) Patópali válasza szs hozzászólására (») Jan 15, 2023 / 1
 
Egy LCD monitorommal jártam így. Végül kiderítettem, hogy a flat kábel csatlakozása miatt lett ilyen a kép. Valószínű, hogy a meleg és a kábel fólia benyomódása miatti kontakt probléma lehet.
Egy mm-t levágtam a kábel végéből és tökéletesen működik azóta is. ( Csak mint tapasztalat
írtam, hátha segít).
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2023
(#) szs válasza Patópali hozzászólására (») Jan 15, 2023 / 2
 
Egyrészt: minden segítségnrk örülök csak nem tudom, melyik lenne az a flat kábel hacsak az nem, ami a maintól a T-Conig megy. most ezerrel guglizok majd hozzá
Másrészt: a felajánlás akkor is él, ha megjavítódik (a segítségeddel). Szoktam megtartani a szavam, mégha nem is divat
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2023
Következő: »»   567 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem