A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Az allegro-n lehet venni 35%-osat, de engedélyhez kötött, ámbár, egy fodrász vállalkozói papírt is elfogadnak .... persze ki kell tölteni az adószám és egyéb nyalánkságokat ..... , ugyanúgy mint az ólmos forrasztóónnál, oda meg ismerős bádogos kell....
Én a Jozsef köruti vegyszer boltba vettem.A peroxidhoz kikel tölteni egy nyomtatványt, a sósav is van náluk,de azt bárhol meg tudod venni.