Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   1394 / 1394
(#) Pali79 válasza kobor26 hozzászólására (») Csü, 17:16 /
 
Fodrászkellékes boltban.
(#) Lacika válasza kobor26 hozzászólására (») Csü, 18:55 /
 
Az allegro-n lehet venni 35%-osat, de engedélyhez kötött, ámbár, egy fodrász vállalkozói papírt is elfogadnak .... persze ki kell tölteni az adószám és egyéb nyalánkságokat ..... , ugyanúgy mint az ólmos forrasztóónnál, oda meg ismerős bádogos kell....
(#) zsel55 válasza kobor26 hozzászólására (») Csü, 21:02 /
 
Én a Jozsef köruti vegyszer boltba vettem.A peroxidhoz kikel tölteni egy nyomtatványt, a sósav is van náluk,de azt bárhol meg tudod venni.
(#) kobor26 válasza zsel55 hozzászólására (») Pé, 5:35 /
 
Köszönöm utána nézek.
(#) Epu2 válasza kobor26 hozzászólására (») Szo, 8:10 /
 
Azt mondják, fodrász kellékesnél.
(#) kobor26 válasza Epu2 hozzászólására (») Szo, 9:11 /
 
Azoknál már nincs csak 3-5% gélszerü trutymó.Ezek nem jók nyák maratáshoz próbáltam.
(#) rectamas válasza zsel55 hozzászólására (») Szo, 21:52 /
 
Nemrég vettem ott, 10%-at adnak mindenféle papír, igazolás nélkül.
Régebben felírták a személyim adatait.
Következő: »»   1394 / 1394
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem