Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2856 / 3550
(#) tbarath válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
És nem trollkodták szét a kajafotódat: Bővebben: Link
(#) Gery78 válasza tbarath hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
Még az a szerencse, hogy nem trollkodták szét a fotót.
(#) tbarath válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
Én ezt a sütős témát tepsivel szoktam csinálni. Csinálok nagyobb mennyiségű szószt és tésztát, összezúdítom, kicsit összekeverem és megy bele egy kb. 7-8 centi magas tepsibe. A tetejére nagyon sok sajt, így be a sütőbe. Snidlinget nem szoktam használni
(#) peti333 válasza tbarath hozzászólására (») Feb 20, 2018 /
 
Úgy 1 éve, amikor sokan dolgoztunk hajnalig egy adminisztratív feladaton, és pizzát rendeltünk vacsorára. Mikor megjött, és szétosztottuk, a jó étvágyat felkiáltás után én nekiestem a pizzának, míg a körülöttem ülő 4 ember pedig elővette a telefonját, lefotózta és elküldte pár ismerősének.
(#) tbarath válasza peti333 hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Igen, gyakori betegség ez mostanában - bizonyos körökben.
Én legutóbb mérlegen fotóztam kaját, amikor a sarki intézményben sikerült egy 88 dekás gyros-tálat megvennem. Ez is volt már pár éve
(#) bbb válasza tbarath hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Én utoljára hasonlót még analóg filmes géppel csináltam - Hollandiában palacsintázóban egy (igen, egyetlen!) palacsintát rendeltem és mikor megláttam mit hoznak ki, le kellett fotózni. Akkora volt a palacsinta, mint egy pizza, s legalább úgy felszerelve! A méretekre nem emlékszem, de némelyik itthoni 30cm-es pizzát húsmennyiségileg simán kenterbe verte
Na ez se ma volt, uszkve húsz éve már, de a minap kezembe akadt róla a fotó
(#) bbb hozzászólása Feb 21, 2018 /
 
Amúgy szerintetek minek kellene még előjönnie az oldalon, hogy megszigorítsák a topiknyitást? Ez a ma reggeli "Renova mini kazán csöpögés hibafód F0" topik gyönyörűre sikerült. Első hozzászólása az oldalhoz a frissen regisztrált hölgynek egy totál nem ideillő dolog. S nem ez az első eset! Mostanában egyre inkább elszaporodtak ezek, s egyre nehezebb tolerálni az efféle viselkedést.
(#) sany válasza bbb hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Jaj de kár, hogy lemaradtam.
(#) Udvari Zsombor válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 2
 
Akkor én is társulok a hétfő esti vacsoránkkal: baconba csomagolt óriáskifli-melegszendvics! Van benne minden: ketchup, majonéz, natúr lapkasajt, reszelőn átdolgozott mozzarella és szalámi! Ha minden megvan hozzá, akkor ~10 perc összerakni és 20 perc sütőben sütni! (A tepsiben 2db látható.)
Ha igény van rá, akkor feltehetem ide a receptet is!
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2018
(#) granpa válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Mi szalonnába szoktuk tekerni.
(#) Remci válasza granpa hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Ez van, egyre jobban el amerikaizálódunk
(#) Gery78 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Jól néz ki, egész megéheztem. Tedd csak fel a receptet, megvizsgáljuk.
A hozzászólás módosítva: Feb 21, 2018
(#) Udvari Zsombor válasza Gery78 hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Rendben!
(#) goreny válasza granpa hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Megint a kötözködés, miközben tudhatnád, hogy mint minden, a bacon is magyar dolog.
Bővebben: Link
(#) kameleon2 válasza granpa hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Nálunk két tábla szalonna között egy parasztkenyér a szendvics. Aktívabb koromban meg 3-5 grillcsirke ebédre. Ma már két hét alatt sem eszem ennyit. Igaz nem is kell egész nap a 30kg-os vésőgéppel dolgoznom.
(#) killbill válasza goreny hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Hát ez jó! Bakonyi. Ki találja ezeket ki? Etimológia angolul.
(#) sany válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Ilyet vacsorára? Nem is tudnék aludni.
(#) granpa válasza killbill hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Ahhoz képest, hogy az ehhez "hasonló" (húsos) szalonnát, Angolszalonnának is hívják magyarul. Nem keverendő azért, mert az egyik rétegezett, a másik meg két rétegű.
(#) granpa válasza sany hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Ma ma már én sem, de 50-60 évvel ezelőtt, ha ennél gyengébb volt a vacsora, éjjel felébredtem, hogy éhes vagyok.
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Ha a dokumentuman formázási error-t találtok, akkor az azért van, mert a cím-wordart a 2007-es Office-bantalálható meg utoljára. Bocsánat.
(#) kameleon2 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
OpenOffice-t javaslom - időtálló.
(#) sany válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 21, 2018 /
 
Teli hassal nem is jó dolgozni.
(#) Kovidivi válasza sany hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 1
 
Egyik főnököm szöveg: "Én inkább nem is eszek munka közben, mert utána olyan nehéz újra dolgozni". A duma az megy
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Feb 21, 2018 / 2
 
Üressel sem.
(#) kameleon2 válasza sany hozzászólására (») Feb 22, 2018 /
 
Én sem előre ettem. Előtte, közben és utána
(#) Frankye válasza kameleon2 hozzászólására (») Feb 22, 2018 / 2
 
Én meg legszívesebben helyette...
(#) Petyaa hozzászólása Feb 24, 2018 /
 
Üdv! Van egy MBK két ütemű robogóm, és arra gondoltam hogy az olajhoz ( külön olajzású ) adalékolnék hozzá illóolajat, hogy legyen jó kis illata. Vajon tehetne kárt valamiben?
(#) sany válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 24, 2018 /
 
Nem szereted a benzingőz illatát?
(#) Petyaa válasza sany hozzászólására (») Feb 24, 2018 / 1
 
Hát körbejárja a ruhámat Meg nem tudni hogy ha közlekedek vele ki nem szereti még
(#) nagym6 válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 24, 2018 1 /
 
Inkább ne. Nem tudni, de régen gyerekek szórakoztak különböző anyagokat benzinbe (igaz nem olajba) keverni valamiket, hogy nagyobb, vagy színes füstje legyen, egyik másik tönkretette a motort.
Következő: »»   2856 / 3550
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem