Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   132 / 251
(#) atus1981 válasza pipi hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Május 30 a határidő az írás szerint:
Idézet:
„It looks like your item is on its way and should arrive by May 30, 2017. If you don’t receive it by then, please contact the seller or come back to us so we can help you.”
(#) proba válasza atus1981 hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Ebay -os vásárlásnál a 30 munkanap szokott a választóvonal lenni. Ez után szoktak a reklamációkkal érdemben foglalkozni. A helyedben még nem aggódnák.
(#) atus1981 válasza proba hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Holnap lejár... Majd holnap aggódok
(#) proba válasza atus1981 hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
Bocsánat, most nem találom, de régen mintha munkanap lett volna. Most csak napot találtam én is. 30 nap után tényleg csak ritkán érkezik meg, lehet ideje elkezdeni reklamálni..
(#) Doky586 válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Az elv volt a lényeg, nem az összeg súlyossága...

Azóta egyébként visszautalta a hiányzó árát (pontosabban a paypal-nál folyamatban van), a másikra ami megérkezett arra adtam cserébe egy pozitívat..
(#) Kovidivi válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Még mindig nem tudom, hogy a 2e5 mit jelent...
(#) Doky586 válasza Kovidivi hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
2 ezer 5 száz hungarise forint
A hozzászólás módosítva: Máj 30, 2017
(#) sector99 válasza Doky586 hozzászólására (») Máj 31, 2017 / 1
 
A kedves fórumtársunk csak arra próbált finoman utalni, hogy ezen a fórumon igyekszünk - az Édes Anyanyelvünk szépségeit kihasználva - magyarul fogalmazni. Mellőzve az elterjedt szlengben használt szavakat, rövidítéseket stb.
(#) Kovidivi hozzászólása Jún 6, 2017 /
 
A csalókat és átverőket azért nem bírom...
Kérdés nélkül visszakérem a pénzem. Nem is 1$-ról van szó, ha annyi lett volna, talán hagyom.

csalo.jpg
    
(#) nedudgi válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Értem, de mi a gond?
(#) uniman válasza Kovidivi hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
6 db LED chip kimaradt? Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2017
(#) Kovidivi válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Bal oldali képen (ebay-es felületről fényképezve) 16LED (kis pötty) található a lámpán, mikor megérkezett (jobb oldali kép) csak 10db-ot tudtam megszámolni. Ilyen 10LED-es lámpám pedig már van (máshogy néz ki kicsit), és olyan fejlámpát kerestem, ami ennél kicsit több fényt tud adni. Csalódás.
(#) sector99 hozzászólása Jún 10, 2017 /
 
Ti találkoztatok már ilyen üzenettel:
Idézet:
„This seller is not authorised to sell to European buyers. We apologise for any inconvenience and recommend that you search for similar items from other sellers.”

Azért gyanús a dolog, mert vagy hat különböző eladótól próbáltam rendelni és mindig ezt a hibaüzenetet kaptam.
(#) pipi válasza sector99 hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Hali!
A héten én is belefutottam, és az a furi, hogy csak a paypal fizetés után dobja fel,
még szerencse hogy nem vonja le a kártyáról.
Ugyanazt a terméket a negyedik eladótól sikerült megvenni, persze drágábban
(#) lóri válasza papus51 hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Szia! Nem tudom, hogy megoldódott-e a fúró-file, de nekem is volt egyszer, hogy küldtem drl-t itthoni gyártónak, és nekik txt-be kellett (melléklet).

alarm68.TXT
    
(#) sector99 válasza pipi hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Én próbáltam vagy hattal, mindig ugyanez volt. Úgy döntöttem, hogy kártyával fizetek és hagyom a fenébe a "PayPalit"
(#) pipi válasza sector99 hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Azóta mégegyszer belefutottam...
Jó tudni, hogy kártyásan működött, ez nem is jutott eszembe
Köszi
(#) sector99 válasza pipi hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Igen kártyával történő fizetés sikeres volt. Az volt a dühítő, hogy vagy 10 eladót megpróbáltam, és mindig ugyanaz volt a hiba. Most nem az a pár száz forint, de ha már egyszer választhatom a legolcsóbbat, akkor miért ne....
(#) pipi válasza sector99 hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Engem az bosszantott hogy a paypal nem szól előre, hanem csak azután ha már mindent végigzongorázott az ember, a végső fizetés gombra kattintok.
(#) GPeti1977 hozzászólása Jún 13, 2017 /
 
Milyen veszélyekkel járhat ha nem paypal hanem bank kártyával fizetek az ebay-en?
(#) sector99 válasza pipi hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
No ez meg a másik ! Öt tétel volt a kosaramban, aztán elkezdtem sorban kiszedni őket. Aztán meg másik eladókat választani, szóval 1-2 órám ráment, haszontalanul.
(#) Doky586 válasza GPeti1977 hozzászólására (») Jún 13, 2017 / 1
 
Legfeljebb el kell menned személyesen a boltba (9-es móló, 5. dzsunka) az asztalra csapni ha nem vagy elégedett (pl 8 hónap után sem érkezett még meg)
(#) GPeti1977 válasza Doky586 hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
De a bolt Kinában van.
(#) Doky586 válasza GPeti1977 hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Szép ország az is, esetleg vigyél egy nyelvkönyvet is magaddal hogy megértsenek..
(#) nedudgi válasza GPeti1977 hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Nem kell mellre szívni, Doki kolléga információi kicsit elavultak a kínai termelési és kereskedelmi rendszerről, ezért próbál vicces lenni.
Ha nincs virtuális kártyád, akkor át kell gondolni, mennyi pénz van a folyószámládon.
(#) Moderátor hozzászólása Jún 17, 2017
 
Uraim! Kinek nem világos, a sárga mezőbe írt szöveg?
(#) Ivan93 hozzászólása Jún 22, 2017 /
 
Sziasztok! Legutóbbi rendelésemnél egy hibás modul érkezett. Írtam az eladónak, kérésére képeket is küldtem. Azt írja szívesen újra küldi, de ehhez indítanom kell egy 0.99$ rendelést. Szerintetek ez működhet így? Arra gondoltam előbb megkérem, inkább fizesse vissza, ha nemet mond csak akkor fogadnám el.
(#) RoliNyh válasza Ivan93 hozzászólására (») Jún 22, 2017 /
 
Csak tippelem, talán a postaköltség lehet az...
De ha biztosra akarsz menni, kérd a visszafizetést, és rendeld meg újra...
(#) MikulaSan hozzászólása Jún 22, 2017 /
 
Hello. Rendeltem egy telefont bangood-rol, de most néztem és ez fogadott. Nem értem mi ez mert minden adat megfelelően van megadva, termék kifizetve. Ha valaki segítene mi a megoldás erre? Magyarán ugye nem azt jelenti hogy nem kapom meg/késik?
(#) uniman válasza MikulaSan hozzászólására (») Jún 22, 2017 /
 
Hello! Itt olvashatsz erről...
Következő: »»   132 / 251
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem