Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Találkozó
 
Témaindító: Norberto, idő: Nov 22, 2005
Lapozás: OK   1 / 199
(#) Norberto hozzászólása Nov 22, 2005 / 4
 
Jelentkezés: Bővebben: Link

Budapest, Bókay Kert. 2013. Augusztus 10.


<hr>

Valamelyik nap felmerült bennem, hogy karácsony előtt kellene valami találkozót szervezni az itt összegyűlt emberkéknek...

...valami bárban, vagy étterem-szerűségben...

...felőlem lehetne Pesten is, de máshol is...

...de mindez igazából úgy érné meg leginkább, ha már egy kisebb csapat összejönne, 2-3 ember az nem rúg labdába ilyen téren

Nem feltétlenül azt mondom, hogy CSAKIS az elektronika miatt jöjjünk össze egy társaságba, hanem hogyha már oly sokan elég gyakran itt vannak, és segítünk/segítenek egymáson, mért ne ismerhetnénk meg egymást közelebbről?

Ha nem is szövődnek életre szóló barátságok (bár ez is benne van a pakliban, ahogy mondani szokás), de egy jó kikapcsolódási lehetőség lenne.

Szívesen várok hozzászólókat (vagy ellenzőket is akár), vagy véleményeket a dologgal kapcsolatban!

(Link és dátum aktualizálva)
-- Topi
A hozzászólás módosítva: Aug 4, 2013
(#) zaik válasza Norberto hozzászólására (») Nov 22, 2005 /
 


hmm.. érdekes.


(#) Frankye válasza Norberto hozzászólására (») Nov 23, 2005 /
 
Nagyon jó a felvetés, támogatom!

(Anélkül, hogy bárki kedvét el akarnám venni: Több fórumba is járok - nem elektronikai téma - és szerveztünk már "talikat", ám eléggé "változatos" sikerrel. Volt, amelyiken 10 fő fölött jöttünk össze, volt, ahol 3-an... Szóval a siker nem garantált, de az ötlet szerintem nagyon jó!!!):yes:
(#) damatic válasza Frankye hozzászólására (») Nov 23, 2005 /
 
Talán bemutathatnák a haladók a projektjeiket, megoldott lenne az azonnali kérdések órája, és egy alkatrace börze is létrejöhet - mondom én innen BP-től 100nemtomhány km-re.
(#) Frankye válasza damatic hozzászólására (») Nov 23, 2005 /
 

Nem a távolság a lényeg, hanem az, hogy eljössz-e?!
(#) Korben válasza Norberto hozzászólására (») Nov 24, 2005 /
 
Üdv mindenkinek! Szerintem is jó ötlet, csak az a kérdés hogy hol lenne a party és mikor?Szerintem meg sokan elmennének a talira, én legalábbis
Várom a további hireket. Udv.
(#) mspike válasza Korben hozzászólására (») Nov 24, 2005 /
 
Nekem jöhet
(#) Aurum válasza mspike hozzászólására (») Nov 26, 2005 /
 
Király ötlet! Csak jó lenne tudni előre, hogy mikor lesz, mert akkor úgy operálom a munkarendemet a melóhelyen...
(#) deguss válasza Aurum hozzászólására (») Nov 26, 2005 /
 
Én annyit tudok hozzászólni, hogy a részvétem nagyban függ a helyszíntől, de kevésbé az időponttól (mondjuk ne suli idő alatt legyen), és legkevésbé az időjárástól (ne hóviharban ha lehet)

Nah tudom, olyan időpont, olyan helyszín, ami mindenkinek jó lenne úgysem lesz. Ezt aláírom. De ha jó előre megtervezitek/zük, talán lehet belőle valami.

Ha más nem majd tavasszal.
(#) Frankye válasza deguss hozzászólására (») Nov 27, 2005 /
 
Mondjuk - esetleg - a két ünnep között. A legtöbb melóhelyen és suliban szünet/szabadságolási időszak van ilyenkor. Vagy egy szombat délelőtt is lehetne. Esetleg Pesten (Pestiek előnyben, vidékieknek közlekedés jobb. mint máshova.)
A helyszín? Egy sörözőhöz mit szóltok? Nem muszáj inni mindenkinek, aki nem akar, de ha megfelel mindenkinek, nézek egy elfogadható árú helyet!
(#) Frankye válasza Frankye hozzászólására (») Feb 9, 2006 /
 
Nagyon elfelejtődött ez a téma, pedig - szerintem - nem kellene feladni!
Legalábbis én szívesen találkoznék "in life", egy-két fórum-taggal. (Netán még Topi-mesterrel is?!)
Gondolom, lassan végre kitavaszodik, nem lesz mindig méteres hó...

Véleméynek? azaz::yes: / :no:
(#) nyulbul válasza Frankye hozzászólására (») Feb 10, 2006 /
 
JA. Uhhhmm.
Topitol kérdezném: Látom minden "tagnak"megvan az adata.
Nem lehetne csinálni egy listát hogy kik járnak itt és hányszor?
:wave:
(#) Aurum válasza nyulbul hozzászólására (») Feb 10, 2006 /
 
Na... Hajrá!

Már én is majdnem elfelejtettem ezt a találkát..
(#) Frankye válasza Aurum hozzászólására (») Feb 10, 2006 /
 
Ugye-ugye! Milyen jó, ha az embe modija olykor archiválgatja a régi Tmákat?!
(#) zaik válasza nyulbul hozzászólására (») Feb 10, 2006 /
 
sok adat van már így is. mire gondolsz pontosan? van már stat.
amúgy azt hiszem támogatom a találkozót, bár én lehet, nem tudnék elmenni az elsőre. az jutott eszembe, hogy az első évfordulót lehetne vmi talival ünnepelni, nem?
(#) Frankye válasza zaik hozzászólására (») Feb 11, 2006 /
 
Jó az 5let!
Esetleg: ?
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 21, 2008 /
 
Csak rátaláltam erre a topicra!
Valami elképzelés erre az évre? Valamikor valahol valami? Tudom, kérdezni mindíg egyszerűbb, de szívesen mennék egy össznépi HE-"bulira". Legyen bármi is a találka "lelke". Szóval egy közös börze, vagy egy bemutató, mint amit régebbről is olvastam?!
Valakinek ötlete, javaslata, kérdése estleg?
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
A magam részéről támogatom (támogatnám) az ötletet, de az eddigi, ilyen irányú elképzelések - sajnos - kudarcba fulladtak...
Hátha most!
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Szerintem a szervezés személyi felválalása, is gond. Nem kis időt, energiát igénylő feladat egy ilyen összejövetelt megszervezni. De ha ez összejönne nagy buli lenne!
(#) zolee1209 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Nos igen, valóban nem kis munka és pénz egy ilyen megszervezése, ezt már tapasztaltam olyan helyeken, ahol segítettem szervezni, ez sem kivétel! De viszont nagyon jó lenne, ha lenne esetleg egy lehetőség arra, hogy mindenki személyesen találkozzon a másikkal: aki segítséget nyújtott neki, vagy akármi mással támogatta. Szerintem is jó lenne egy ilyen "összeruccanás", ugyanis azt sosem tudjuk, kivel, mikor kötünk örök barátságot! Biztosan vannak olyan fórumtagok, akik lelkes "Elektro- fun"-ok és szívesen megismerkednének a többiekkel személyesen is! Biztosan van valami megoldás arra, hogy egy ilyen szervezést összedobjunk. Igaz, ehhez tudnunk kellene, hol lenne érdemes találkoznunk, és milyen programokat érdemes betervezni.
Kérem a kedves fórumtársaimat, hogy segítsük egymást egy ilyen találka megszervezésében!!!
Ha minden jól megy, erre még az unokáink is emlékezni fognak!
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
az első gond máris az lenne hogy mindenki mindenkivel nem tudna találkozni (kb 16000ember) [vagy mégis??] szóval "részletekbe" kéne megszervezni, vagy esetleg körzetenként (pl megyénként) csak így nembiztos, sőt nagyon kicsi az esélye annak hogy azzal találkozzunk akivel akarunk
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Azt tudom, hogy tízezres nagyságrendet öltött magára a fórum... De én ezt nem kötelező jelleggel gondoltam (ez hülyén jön így ki, de mindegy), szóval olyan "jelentkezőket" várnék elsősorban itt a fórumon, akik elsősorban szívesen eljönnének és ezután lehet azon elgondolkodni, mit hogyan tovább. Mert szerintem mást terveznénk be 10-20 emberre és mást, ha több, mint százan lennénk! Szóval örülnék annak, ha ebben a topicban szólnának azok a személyek, akik NAGYON szívesen eljönnének egy közös HE-"partyra" (mindig másfajta eseményt írok, mert nem tudom igazán, ki milyen jellegű összejövetelre gondolt, milyet szeretne, de szerintem ezt majd akkor, ha lennénk elegen) Szóval ígyekszem egy ilyesmi lebonyolításában, de természetesen a segítségeteket elfogadom!
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
én benne vagyok
(#) JZoli válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Engem például nagyn érdekelne egy ilyen találkozó, én ugyan "messze" lakom Budapesttől, de azért elmennék.Már úgyis régen foglalkoztat a gondolat_ milyen jó lenne összejönni más elektronikabaráttal, ugyanis itt a környéken csak egy ilyen embert ismerek, de ő nagyon elfoglalt, így nem nagyon tudunk találkozni.
Na akkor én mennék erre a találkozóra!
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Nah akkor vagyunk hárman: Frankye (legalábbis úgy vettem ki a szavaiból, hogy jönne...), zenetom és én.
Szépen gyarapszunk, csak így tovább!
És hogy legyen másr valami írányelv: ha lene egy ilyen összejövetel, akkor milyen programokra gondoltál?
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
hm a program.. valami jót kéne kitalálni, gondolom a hangtechnikával nem lesz gond ha összegyűlünk páran , meg pia (üdítő, nem alkohol!) és akkor lehetne egymással csevegni, csak kéne vmi nagy hely, szóval szabadtéri jöhet szóba szerintem.
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 21, 2008 /
 
Akkor JZoli és köbzoli is csatlakozik. Az nálam már 5 fő
(#) zenetom válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
vagy kihirdetünk egy helyet, időpontot és aki tud az jön aki nem az meg így járt
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Ha nagy társaság lesz, mindenféleképpen szabadtéri rendezvény lesz. Hülyén hangzik, de még nem éltem ki a gyerekkorom: szóval ha nem is hozunk cuccokat (bár a többiek által épített remekműveket szívesen megtekinteném személyesen is), de esetleg valamilyen elektronikai kiállítás? A piálást (persze csak Kubu, Meggymárka és Bedekót szabad inni) én is támogatom! De a pia mellé kajcsi is jár ám!
(#) zolee1209 válasza zenetom hozzászólására (») Máj 21, 2008 /
 
Nem szeretnék csak úgy egy időpontot bekiáltani! Azt szeretném, ha a legtöbb ember el is tudna jönni! Ha már lúd, legyen kövér!
Következő: »»   1 / 199
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem