Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Braun 5550 villanyborotva
 
Témaindító: devid, idő: Okt 30, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) devid hozzászólása Okt 30, 2006 /
 
Üdv! Braun 5550-es villanyborotvának keresném a szervíz manuálját, illetve bármilyen anyagot ami segíthet a javításban, valószínűleg a táprészben lehet a hiba, mert ujjabban nem tölti az akkukat... A segítségeteket előre is köszönöm!

eb_1.JPG
    
(#) Redsaw válasza devid hozzászólására (») Okt 30, 2006 /
 
Szia! Javaslom először vizsgáld meg az akkukat. Ha akár az egyik is rossz, egyszerre mindkettőt ki kell cserélni. Mennyi idős a készülék? NiCd, v. NiMh-es akkuk vannak-e benne? Esetleg egy akku formázással az "emlékező effektust" helyre lehet még állítani. Elvileg csak NiCd tip-nál, de tapasztalatom szerint az NiMh-s esetében is működik. A töltő elektronika vizsgálatára csak ezután kerüljön sor.
(#) devid válasza Redsaw hozzászólására (») Okt 31, 2006 /
 
Szia! Az akkuk biztos jók, ugyan használtak de eddig digitgépben használt azt hiszem NiMh-s 2100-as energizerek, szóval nem azzal van a gond sajnos. A probléma az hogy nem érintkezett az lcd-je így egy szivacsot tettem az elektronika alá ami sajna antis volt és vezett Megmértem az egyiket de a másikkat tettem be gondoltam az sem vezet na mindegy, szóval a táp résznél füst mondjuk a szivacs füstölt de valami kis sm cucc tönkre mehetett mert azóta van vele gond...
(#) devid hozzászólása Nov 28, 2006 /
 
Nem tud senki olyan oldalt ahol megtalálhatóak esetleg hasonló borotva szervíz manuálok?
(#) pajsil válasza devid hozzászólására (») Jún 24, 2009 /
 
üdv mire lenne szükséged...? mi baja van a kütyünek?
Ha egyáltalán még érdekel valakit...
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem